İslami hic sorguladiniz mi?

Hic arastirdiniz mi sorguladiniz mi?

• Sorgulamadigim dine inanmam
    23% (3)30% (6)27% (9)Oy Ver
  • İslam sorgulanamaz
    23% (3)20% (4)21% (7)Oy Ver
  • Sorguladim ve inanmiyorim
    54% (7)50% (10)52% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

Kızlar Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Kuranın Türkçesini oku aradığın cevaplar orada. Takıldığın yer olursa eğitimini almış birine danış sana açıklar.

0|0
    0|0
  • İslam sorgulanamaz

0|1
    1|1
  • çok sorguladım, bırak İslamı Kuranı Kerimi bile sorguladım ve sonunda şu kararı verdim İslam dini olsun Hristiyanlık dini olsun Yahudilik olsun ve diğer insani düşünce kaynaklı dinler olsun aslında hepsi aynı, sadece insanın gelecekle ilgili düşünce boşluğunu dolduruyor, şu anda Müslümanım ama başka bir dine mensup olarak dünyaya gelseydim İslamiyeti aramazdım

1|0
    0|1
    • 13gün

muslumanım diyemezssin suanda cunku bole dsnuorsan musluman sayılmzssn

• 12gün

@JasonVoorhees bütün dinlerin hem eksik hem mantıklı yönleri var, İslamiyette realist bir ateisti nasıl dine davet edeceksin, adama ilk olarak şehadet getir diyorsun adamın vereceği cevap ne Allahı ne peygamberi görmedim nasıl şahitlik edeyim diye soracak ne cevap vereceksin merak ediyorum, genel olarak bütün dinlerin emir ve yasakları birbirine aynıdır sadece ibadet şekilleri farklıdır, edisonun ateist olmasına rağmen ahirette ne cehennemde olacağını ne de cennette olacağının cevabını hiç bir yerde bulamazsın, İslamiyeti aramazdım olayına gelince de pek bir fark görmediğim için doğduğumda mevcut dinimle yetinirdim

• 12gün

Kardeş yüzyüze konuşsak yine birşeyler anlamamakta ısrar edersiniz. gerçekten şu din konuları yordu beni sanki kimse bilinçli olarak anlamak istemiyormuş gibi.

• Hayır ben polis değilim

0|0
    1|1
  • Sorguladım ve hak din olduğunu kalbimle de hissettim

1|1
    0|0
  • Sorguladım ve iman ettim

0|0
    0|0
  • Sorguladım inanmıyorum
    İnanmicamda

0|0
    0|0
  • ' Sorguladım ama inanıyorum' seçeneği niye yok?

1|0
    0|0
    • 13gün

Ve şu din soruları gerçekten sıktı artık. Ateistlerle aynı konuları tartışmaktan bıktım gerçekten, onlar aynı şeyleri temcit pilavı gibi önüme getirmekten bıkmadı.

• Sorgulamadan inanan bence gerçek müslüman olamaz.

1|0
    0|0
  • herşey gözler önünde, gerek var mi ki. Elhamdulillah müslümanım. sadece gözünün görebildiği şeylere bir bak bir düşün. nice güzellikler var.

0|0
    0|0
  • tabiki çok sorguladım

0|0
    0|0
  • Arastiriyorum hrseyi arastiriyorum

0|0
    0|0
  • tek islami degil hepsini sorguladim simdide mitoloji dersi aliyorum inanmiyordum dinlere simdi kesin olarak inanmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...