''Asla bir kadının saçını kesme sebebi olmayın'' diyen birisi ne demek istiyordur?

bir kadın için çok mu anlam ifade eder?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Saçlar kolay uzamıyor o kadar özen gösteriyoruz kıymetlidirler. Şimdi sen geliyorsun beni üzüyorsun kırıyorsun o saçların kıymeti bile gidiyor. Sıkılıyoruz o özen gösterdiğimiz saçlardan dayanamıyoruz kesiyoruz ve bunun sebebi bizi buna mecbur bırakan. Aslında kırgınlık ve depresyon belirtileri işte. Yani öyle deniyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seni seven kadını aldatırsan, saçını kesmesine yani depresyona girmesine sebep olursun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya cidden en azından benim için geçerli bir durum bu saç kestikten sonra gerçekleşicek olay intihardır der susarım snsnd ya kadınlar saça çok önem verir ve saçlarından vazgeçmesi yarına düşünmeden yaptığı bir davranıştır artık hayattan vazgeçmiştir en azından saçına önem veren kadınlar için hele de çok kısa kestiyse cidden sakın bir kadına saçını kestirmeyin o saçları öpüp okşamak varken

0|1
    0|0
    • 14gün

Çok acayip varlıklar doğrusu kadınlar, olmazsa da olmazlar...

• 14gün

Erkeklerin hm verebileceğim tek örnek şu şu an erkeklerin üreme organlarını kesip atması gibi bişi önem aynı faaliyet farkli

• 14gün

Yapma ya durum o kadar vahim mi ya?

• Boşa kuaför masrafı yaptırmayın diyor.

0|1
    0|0
  • Depresyona girmesine sebep olmayın, demek gibi bir şey. Saçını kesen ilişkiyi de keser :))

0|1
    0|0
    • 14gün

İntikamını saçından almak diye yeni bir deyim mi çıktı? Anlamak güç doğrusu...

• 14gün

Hayatında değişiklik yapmaya karar verdiklerinde bazı kadınlar işe ilk saçlarından başlar

• Üzülünce ya da bir şeyleri hazmedemeyince şaşkınlıktan saçını kestiren manyaklar var da... olur da onlardan birini üzersen üzme demek istemiş. asdfg

0|1
    0|0
  • Bence fazlasıyla anlam ifade eder kadınlar saçlarına özen gösterirler sağlıklı uzasinlar diye uğraştılar ve eğer uzunsa çok az kestirirler sağlıklı olması için eğer birisi yüzünden saçını kestirmisse cani yanmıştır

0|0
    0|0
    • 14gün

Bu, koluna jilet atan ergenler gibi bişey mi, yoksa kadınların genelini mi kapsıyor?

• 14gün

1. ergenlerin jilet atmalarinin sebebi bence kendilerini on plana çıkarmak 2. Bence kadınların geneli böyle tabiki de öyle olmayan kadınlar da vardir

• Evet saçlar çok önemlidir anca çok kötü olursam kestiririm

0|0
    0|0
  • Saçmalık kimse için saçımı kesmem. Gereksiz duygusal ergen sözlerinden biri

0|0
    0|0
  • Ben kesmem saçımı falan

0|0
    0|0
    • 14gün

soru genel anlam ifade ediyor. Bir hemcinsi olarak daha iyi empati yapabileceğinizi sanıyordum.

• 14gün

sorun bana hitap etmiyor diyosun yani?

• 14gün

Aynen

• fena depresyon sinyali
    saçını kesecek moda geldiyse her şeyi yapar
    kokmak lazım

0|0
    0|0
  • bir bağlantı varmış bende duymuştum çevreden

0|0
    0|0
  • kadınlar saçında kırık varsa kestirir yani onu kırdığında saçındaki kırıkları kestirmesi senide de hayatından çıkardığı anlamına gelir,

0|0
    0|0
  • Kadınlar mutluykende saçını kestirebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• üzme diyor yani depresyona sokma demek istemiş

0|1
    0|0
  • Hay saci batsin

0|1
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • bir kadın saçını kestiriyor ise gerçekten onu seviyordur diyor ama bence alakasi yok

0|0
    0|0
  • Kanser etmeyin kadinlari diyor

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...