Hele Allah rızası için bir bakıverin?

Arkadaşlar günde 12 saat çalıştığım, gelenden geçenden azar yiyip şamar oğlanına döndüğüm, her bir stres yaşayıp vücudumda yaralar çıkardığım işimde ilk maaşım yarım yatınca kafam bozuldu ve istifayı bastım. Mesele şu ki bunu duyan ailem ''Gtünü de sikkseler sesini çıkarmayacaksın bu zamanda iş bulmuşsun daha ne'' mantığıyla yaşayan insanlar olduğu için beni kahreden sözlerle canımı ciğerimi yakmayı başardılar. Alıp başımı gideyim diyorum ama sığınacak tek bir kapım yok. Ölüm tehlikesi olan ve kimsenin bana karışmadığı bir iş bulsam balıklama atlayacağım ama öyle bir iş de yok. Allaha olan inancım nedeniyle ne intihar edebiliyorum ne hırsızlık yapabiliyorum ne uyuşturucu satabiliyorum. Şimdi siz söyleyin arkadaşlar. Ben ne bk yiyeyim. Yoksa her şeyi kabullenip hayatım boyunca hakkımın yendiği yetmiyormuş gibi bir de itt muamelesi göreceğim işlerde ömrümü mü çürüteyim.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• asker ol

0|0
    0|0
    • 10gün

Ah bir olabilseydim. Almadılar yaşın geçmiş diye. Yoksa ben seve seve merminin üstüne atlardım. Ama devletimize göre illaki genç olacaksın illaki senden yirmi yıl faydalanacak.

• 10gün

hakkında hayırlısı olur İnşALLAH
      sadece biraz sabır

• 6gün

Sağol.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kötü yollara başvur

0|0
    0|1
  • Minarecilik işini yap hem guzel para var hem eve bağlı kalmazsin

0|0
    0|0
    • 10gün

Ne dalga geçiyor sun sen minareci ol

• 10gün

Mersin

• 10gün

Biz o tarafa gitmeyiz ( yanlış anlaşılma olmasın )
      Her ekibin bir bölgesi vardır yani bir ekip ya da Minareci ağırlıklı ege de çalışır bazıları Karadeniz
      Bir göz at sizin oralarda ki ekipleri bilmem iki yıl takılan hem kafa dinlersin hem gezersin eglenirsin , parada biriktirirsin ekip sağlam olsun yeter

Yükleniyor...