Beni Yalnızlığa Mahkum ettiler Sizce Ne yapayım?

2 arkadaşım şu an bir restoranda yemek yiyorlar. Diğeri de başka arkadaşlarıyla okuduğumuz şehrin tarihi yerlerini keşfediyorlar. Üstelik beni arayıp çağırabilirdi ve bende gelirdim büyük ihtimal. En kötüsü de bu kişi benim yakın arkadaşım. Yurdun odasında tek başıma oturuyorum. Üniversitede ilk yılım. Bu durum canımı sıksa da gerçek dostlarımın bunlar olmadıgını öğrenmem hoşuma gidiyor. Yerimde olsanız ne hissedersiniz?

Güncellemeler:
15gün İnşallah yavaş yavaş unuttum bu kızı

0|0
1|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Cay koy sigara yak martilarala sohbet et ve deki ben boyle dunyanin minakoyimmm sonra gul gec

1|0
    0|0
  • Sen yalnızlık çekmemişsin bunlar sana zor geliyorsa

1|0
    0|0
  • Mutlu olurdum. Yalnizlik kadar guzel bir sey gormedim ben.

1|0
    0|0
    • 17gün

Evet güzel ama benimki dışlanmışlık kısmına da giriyor.

• 17gün

Ben de dislandim senin gibi dusunmedim.

• 17gün

Ama benim durum farklı ben çok fedakarlık yaptım arkadaşlığımız bitmesin diye ve onunla aynı şehirde okumak için. O ise beni çağırmadı bile

• hic bisey oturur muzik dinlerim kafaya takmam bende gideceğim yerlere cagirmam

1|0
    0|0
    • 17gün

Ama düşünmeleri gerekir. Ben olsam çağırırım.

• 17gün

Yaşamaya çalışıyorum

• 17gün

en iyisi

• Bende tekim arkadasım ama elden ne gelir? Çevre desen yok tek basına herşey.. İyi insan oldugum için de kımseyle iyi anlasamam vs.. Senide anlıyorum isin zor !

0|0
    0|0
  • kahvemi yudumlayip kitabimi okurdum o gereksizleride hicmi hic kafama takmazdim

1|0
    0|0
    • 17gün

Takmamaya çalışacağım. En fazla birazcık üzülürüm o kadar.

• 17gün

onu bile yapsan o gereksizleri umursuyor deger veriyorsun demektir ankarali turgutu ac kulakliklarini tak ve icinden geldigince hopla zipla oyna 😊

• Kötü hissederdim

1|0
    0|0
  • hissetme bişey ko *otune rahman gitsin biz variz 😊

0|0
    0|1
  • İki güzel sohbet ve bir akşam yemeği için bile arkadaş istiyor insan.. hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Çok duygusalsın hem daha neler öğreneceksin daha dur yeni başlıyorsun

1|0
    0|0
    • 17gün

Evet yani bundan kötüsü olmasın aman

• 17gün

İnsanları tanıdıkça anlıyacaksın. Kendi kendine yetmeyi mutlu olmayı öğrenmelisin. Belki onlar da sana değer veriyor ama o An istememişlerdir ya da akıllarına gelmemişsindir

• takma üniversitede insanlar çıkar peşindedir. Sadece çıkar ilişkisi var.

1|0
    0|0
    • 17gün

Diğer kız benim liseden arkadaşım hatta bu şehre sırf onun için geldim.

Kızlar Ne Diyor 1

• üniversitede genellikle bu gibi durumlar o kadar çok olur ki özellikle ilk yılında... arkadaşların seni satar sonra sen ve arkadaşların diğer kızı satarsınız falan filan halbuki hep beraber gitseniz sanki kıyamet kopacak falan... amman boşver sıkma canını herkesin başına geliyor

1|0
    0|0
    • 17gün

Satacak arkadaşım bile yok öyle söyliyim :)

• 17gün

En iyisi galiba :D

• 17gün

kesinlikle arkadaşlık kavramına inanmıyorum zaten insanlar arkadaşlık için fazla çıkarcı fazla bencil kendinle arkadaş olmayı bildikten sonra arkadaş aramazsın :)

Yükleniyor...