Hayatimda her sey altust oldu olmek kurtulmak istiyorum?

Ablam bir daha yuzumu dahi gormek istemiyor cok kotu kavga ettik. Annemle babam bosaniyor babam oz degil o yuzden okutmayacak uniye gidiyorum. Arkadaslarimi teker teker kaybediyorum. Hastaliktan basim kurtulmuyor. Olup kurtulmak istiyorum artik acisiz bir sekilde kesin olecegim bir yontrm var mi

0|0
7|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Dert bu biter mi? Bunlar bitse yerine başkaları gelmeyecek mi? Pes etme mağlup olma, savaş hayatla. İntihar etmek bırakıp gitmek aptalların yöntemi. Mutluyken nasıl yaşamaktan vazgeçmek istemiyorsan mutsuzken de vazgeçme.

0|0
    0|0
    • 18gün

Gozumde yas kurumuyor gulmeyi unuttum mutlu zamanlarimi unuttum kurtulmqk istiyorum ge rseyeen sadece

• 18gün

Sil o gözyaşlarını, üzme artık kendini. Bu işin sonunu henüz görmedin, yaşadığın şu anın etkisindesin. hemen pes etme, hayata sımsıkı tutunmayı öğreniyorsun, sınanıyorsun, bunun farkına var. Zorlukların üstesinden gelmeyi öğreniyorsun.

• Lütfen saçmalama düzelmeyecek birşey yok bu hayatta. Üzme kendini nolduysa anlat

0|0
    0|0
  • Ölme be çirkin, bak bende de çok sorun var bireysel sorunum.. ve bunu kimseye anlatamıyorum bu hepsinden kötü.

0|0
    0|0
  • Sen ne istersen iste, o güneş tekrardan doğacak.
    Kendine gelmeni sağlayacak şeylere kafanı yoracağına pes ediyorsun, büyük hata.

0|0
    0|0
  • hangi ünidesin sen

0|0
    0|0
  • kıyamam

0|0
    0|0
  • her şey yoluna girer sen merak etme.

0|0
    0|0
  • ölüm kurtuluşmu sana sorarım?

0|1
    0|0
    • 18gün

Kurtulus

• 18gün

Evet

• 18gün

dersten zayıf alıp kalıyorsun ama nasıl kurtulmak bu

• Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
    • 18gün

Ayrıca yöntemleri bırak. Sen kendini kurtaracak yöntemleri incele derim bana kalırsa. Ölüm kurtuluş değildir bunu unutma. Her son bir başlangıçtır.

• 18gün

Hayatına son vererek kurtulamazsın mücadele edeceksin.

• Google sor burdan sorduğunda göre hemen cevap verecektir.

0|0
    0|0
  • kolaya kaçma hemen

0|0
    0|0
  • Sacmaliyorsun

0|0
    0|0
  • köprüden atla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iç dünyana baktığımızda evet içler acısı bir durum ama bu hayatta neler olmuyor ki , geçen televizyon da izledim bir kadın 15 yaşında evlenmiş şuanda 30 40 yaşlarında olsa gerek kocası zihinsel engelli birini tecavüz etmiş pzevnk , karısı boşanmak istemiş , kocası onu silahla vurmuş , şimdi tekerlekli sandalyede ya bu kadının yaşadıkları senin yaşadıklarının yanında hiç yani. herkes kendi yaşadığı olayları o kadar çok abartmaya meyilliki neler oluyor dünyada. ablanla kavga ettiysen kim haklıysa özür diler konu kapanır. annen ile babanın boşanmaları kadar doğal bir şey yok birbirlerini sevmiyorlarsa anlaşamıyorsa dört duvar arasında mutsuz olacaklarına boşanmaları kadar doğal bir şey yok. tabi üzülürsün ama ölmek istemek kadar ne yaşadın sen ki daha? arkadaşlarını teker teker kaybetmeye gelince . ya onların suçu var ya da senin arkadaş dediğin zaten gelip geçici insanlara bağlı olarak yaşamamak lazım öyle olursa tabi üzülürsün yeni arkadaşlıklar edinirsin sende olur biter. yaşın kaç bilmiyorum ama bu kadar büyütecek bir şey yok iç dünyanda kafanda yarattığın düşünceleri anlayabiliyorum ama ölecek kadar bir durum söz konusu değil , sen kendi hayatını geleceğini düşün. bu kadar da büyütme olayları. üzül ama büyütme.

0|0
    0|0
    • 18gün

Herkesin kendi acisi kendine gpre buyuktur burda aci yaristirmiyoruz

• Bunlar Allaha yönelmen için bir işaret ümitsizliğe de kapılma sakın ne demiş Mevlana Her şey üstüne gelip, Seni dayanamayacağın

Bir noktaya getirdiğinde,

Sakın vazgeçme!….

İŞTE ORASI KADERİNİN DEĞİŞECEĞİ NOKTADIR.

0|2
    0|0
    • 18gün

Cok uzun suredir boyle hayatimda olumlu hicbir sey yok her sey ustume geliyor en sevdigim insanlari teker teker kaybettim ablam benim canimin iciydi onewn ozur diledim kabul etmedi o tek dayanagimdi artik hicbir seyim kalmadi yapayalnizim nasil kaderim degisebilir iyi yonde

• 18gün

Allaha yönelir sen bunların tamamının geçeceğine garanti veririm. Çünkü bu Yöneliş le , kazanacağın iç huzur vesilesiyle ruhun öyle kanatlanacak ki , kendin rahatlamis olmakla kalmayıp birde başkalarının da düzelmesi ne yardimci olacak kadar güçleneceksin.

• 18gün

Bu konuda yönlendirebilirim seni

• Öyle dusunme her şey yoluna girer Allah a yönel

0|0
    0|0
  • Daha dur ne ölmesi bir kendi hayatını kur su anda başkalarının sana sunduğu imkanlarla yaşıyosun onların elinden alınması evet kötü ama üniversiteyi bir şekilde bitir burs bul çalış ama bitir sonra da hayatına istediğin yerden başla istediğin gibi şekil ver ablanla da zaman içinde barışırsınız üzülme şimdilik her yer karanlık gözüküyor olabilir ama şimdilik unutma kendine iyi bak

0|0
    0|0
  • Öl o zaman tutan mı var

0|0
    0|0
  • Allah sana sabır versin.

0|0
    0|0
  • Bira iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...