Böyle bir durumla siz karşılaşsaydınız ne yapardınız?

Böyle bir durumla siz karşılaşsaydınız ne yapardınız?Burası Sakarya
Zihinsel engelli bir adamdi millet sahip cikip bir battaniyeyle orasını burasını kapatıp polisi arayip ailesine ulaşmaya çalışacağına adami linc ettiler

Not:Fotoğraf sansürlü olduğundan paylaşmakta sakınca görmedim

• Yardımcı olmaya çalışırdım
    89% (40)79% (22)85% (62)Oy Ver
  • Ben de linç ederdim
    11% (5)21% (6)15% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
11|12

En İyi Kız Görüşü

• O linç edenlerin aklına tüküreyim. Gücüm yeterse adamı linç edilmesine engel olurum kesin. Ayrıca hemen polisi arar yardım isterim. Üzerimde onun örtünmesini sağlayacak ekstra bişi varsa çıkarır ona veririm. Bir kenarda polisin gelmesini beklerim. Yazık ya ne kadar korkmuştur şimdi o. Kimbilir başına ne geldi ki o adam o halde çıkmak zorunda kaldı. Allahım kimsenin başına vermesin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda çok geriyiz maalesef herkesi kendimiz gibi normal sanıyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• linç edenleri linç ederdim ben aklı yerinde olan insan bu durumda gezermi hiç Allah aklımıza mukayet olmayı nasip etsin :/

0|2
    0|1
    • 14gün

Bu adam hasta olmasa bile linç etmeye hakları yok zaten onun yerine polisi arayabilirler mesela.

• Zihinsel Engeli olan bu arkadaş mı linç edenler mi?

Yazık bize, düşünmüyoruz bile kimsenin kış vakti çırılçıplak gezemeyeceğini ve mutlaka bir rahatsızlığı olduğunu...

0|2
    0|0
  • Zihinsel engelli olduğunu bilmesem bile çeker kenara polisi ararım hiçbir normal insan sokakta böyle gezmez illaki bir sıkıntısı vardır diye düşünürüm asıl sapık linç edenlerdir

0|1
    0|0
  • Bizim milletimiz bunu düsünemeyecek kadar zihinsel engelli iste. siddet söz konusu oldumu herkes birinci sirada

2|1
    0|0
  • Cahil bir topluma sahibiz. Özellikle Karadeniz ve doğu illerinde,

1|1
    0|0
  • Toplumumuz yine bilip bilmeden davranmış

1|2
    0|0
  • toplum oldukça cahil, anlamadan dinlemeden yargılıyorlar.

0|1
    0|0
  • linc etmeye cok merakli bisim halkimiz..

0|1
    0|0
  • Yardımcı olmaya çalışırdım

0|1
    0|0
  • O adamin akil sagligi yerinde mi diye millet o an dusunemez ayrica Sakarya da boyle ciplak dolasmaya da baska seylere de izin vermezler

0|0
    3|1
    • 14gün

Hal hareketlerinden anlaşılır onu geçtim bizler konusuda o anlasan canlıyiz iki kelime ile sormak yerine direk linç insanlık dışı hayvanliktir

Erkekler Ne Diyor 11

• Tamam kabul, dışarıdan bakınca zihinsel engelli olduğunu anlamazsınız. Ama... Yine de normal bir vatandaş diyelim. Bir sorgulayalım, bu kişi niye çıplak yürüyor? Yani sakin, hemen ne linç girişimi yahu. Bu kadar mı cahil bizim insanlarımız. Bir konuşun bakalım, ne olursa olsun linç olmasın.

0|1
    0|0
  • şerefsizler ya adamı dövmüşler. kendılerı aslında zıhın engellı.

0|1
    0|0
  • 1. Çıplak dolaşmak suç mu ondan da emin değilim aslında.
    2. Suçsa polisi ararsınız o zaman.
    3. Ayrıca zihinsel engelliymiş.

Toplum ruh hastası bundan eminim, ben çıplak birisi görsem gülerim veya rahatsız olursam polisi ararım.

0|2
    0|0
  • bilsem zihinsel engelli olduğunu dalmam köşeye çeker varsa bişey örteriz özel yerini verriz polise adamlar bilmiyede olabilir yolda her geçen zihinsel engellimi

0|1
    0|0
    • 11gün

Yolda akli dengesi yerinde olan adam çıplak gezmez ayrıca aklı dengesi bozuk insan hal. hareketinden bile anlaşılır. Hadi bunları da geçtim insan dayaktan önce sorgular. Konuştuğu an yine ortaya çıkar durum

• 10gün

buda senin bakış açın o an bunuda yapmalı doğru ^^*

• Linç nedir lan adam sizi asıp kestimide bu öfkeniz bizim halkımız cahil.

1|1
    0|0
  • aga bizim millet dusunmez ya o an kafasi atar linc eder. hadi onu gectim bu adam zihinsel engelli hic kimsesi yok mu bakicisi ailesi nasil cikmis boyle disari

0|1
    0|0
    • 14gün

Kardeşim zihin engelli kişi hal hareketinden anlaşılır az çok. Maalesef çoğu aile başı boş bırakıyor

• 14gün

Çıplak biri görünce neden sinirleniyor bu toplum, ben görsem sinirlenmem.

• Çok kötü. Toplum olarak kalitemiz düştü. Artık linç girişiminde bulunmakta çok kolay.

0|1
    0|0
  • Umursamaz yoluma devam ederdim.

0|1
    0|0
  • Ben de linç ederdim 😅

0|0
    0|1
  • Ben de linç ederdim 😂

0|0
    1|0
  • Linç toplumu oluştu maalesef ülkede