Ben bu müdür o. ç öldürsem kaç yıl yerim yadayaralasam fena sinir oldum?

Geçen işten çıkarıldım gıcıklığına tazminat vermedi ve bu adam rüyalarıma giriyor ben bu adamı bıcaklamayı düşünüyom izin vermiyorlardı izin parasıda yok denetlemeyemede geldiler ama devletle parası ve gücü olanın yanında..

0|0
3|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Boşversene ya. Normal zamanda yüzüne bakmayacağımız adamlar gün gelip bize müdür patron oluyor. Bir laf söylüyor altından kalkamıyoruz. Değermi böyle adamlara

0|1
    0|0
  • Tazminat vermediyse mahkemeye git salak. Niye öldürüyorsun süründür hakkından fazlasını al

0|2
    0|0
  • devlet işçinin yanında ssk var ve haklarını alamadı isen izin kullandırmamış ve ya parasını vermemişse tüm haklarını almak için dava aç fazladan çalışma saatlerine kadar alırsın.

0|0
    0|0
    • 17gün

işçinin her ay 1 gün izin hakkı var işleri ile ilgili gizli hak bu bunu çogu kişi bilmiyor git hakkını ara heleki haftalık 45 saat üstü çalıştırmışsa o çalıştığın saatleri bile söke söke alırsın

Erkekler Ne Diyor 3

• sana iş mi yok boş ver Allahından bulsun bir köpek için kendini yakamya değmez

0|1
    0|0
    • 17gün

Hepsi böyle kardeşim delirdim artık

• 17gün

sen sıkma canını elbet düzelir , her kurum her yer aynı bu durumda

• Mecbur verecek nasıl vermedi

0|1
    0|0
    • 17gün

Gıcıklığına yapıyor

• Dövdür ama arkadaşlarına filan. Öyle öldürmek veya bıçaklamak olmaz.

0|1
    0|0
    • 17gün

Ben. kinciyim

• 17gün

Tamam araba varsa çok rahat halledersiniz :D vardiya bitiminden sonra lavuğu arabaya bindirin halledin.

Yükleniyor...