Kapat

Allahın varlığını inkar edenler (haşa) bu sorum sizlere?

allahin varlığını inkar ediyorsunuz bunu anlıyoruz peki yok olduğuna dair sağlam bir kanıt istiyorum sizden hadi buyurun

1|1
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Onlar bir yaratıcı olduğuna düşünmediğine göre kanıtlamasına gerek yok. Sen inandığına göre sen kanıtlamalısın? Bu arada Müslümanım :)

0|1
    0|0
    • hani inkar ediyorlar ya bizleri kendi saflarına cekmeleri lazım dimi

• ben diyorum ki belki iclerinden sorgulayip dogru yolu bulur diyorum anlatmak istedigim bu sana

• @by_felaket Zaten sorgulayıp buna inanıyorlar. Sorgulamasalar Müslüman kalırlardı.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 5

• Var olduğunun kanıtı da yok zaten kanıt olsa bilim bunu açıklardı mal mal şeyler sormayın.

1|1
    0|0
  • Tabii ki var..

Ama sizin düşündüğünüz gibi bir şey değil..

0|0
    0|0
  • Onlar gormedikleri hicbirseye inanmazlar dostum.
    Askada inanmazlar ama asik olurlar.
    Havayida gormezler ama nefes almadanda yasayamazlar.
    Onlar bildigin amiptir dostum.

0|0
    0|0
  • Varlığını kanıtla?

0|1
    0|0
  • Kanıt mı istiyorsun..
    Dokunabiliyonmu,
    Duyuyormusun,
    En bitik anında yardıma geliyormu,
    Bebeğe tecavüz eden adamı tecavüz etmeden helak ediyormu?
    Allah varsa bile bildiğimiz kadar iyi bişey değill.

1|0
    1|0
    • neden helak gelmedigini biliyormusun

• @ahhsiir kendi içimde çok uzun zaman kaldım. Kendimi herşeye ve dünyaya kapattım. Zihnimi indirdiği kitabın saçmalıklarıyla bulandırdım.
      Ben huzuru nasıl bulduğumu söyliyim. Herşeyi olduğu gibi kabullenerek. Allah diye bir şey sadece uydurma. İndirdiği kitap kadar uydurma..
      Dininiz o kadar bitikki, savunamıyorsunuz ve kendi içinde ara diyorsunuz. İnsanlarda aradım. İbadette aradım. Kitaplarda aradım. İlahilerde aradım. Uzun yıllar kendi içimde aradım. Ama Allahı hiçbiryerde bulamadım.

• İnsanları, dünyayı bırak ve ALLAHı tekrar ara.. Yanlış şekilde aramışsın. İnanmak istememişsin. Ne zaman inanmak istedin o zaman bulursun. Gözlerini ve kulaklarını kapa her şeyden önce RABBini bul. İyi akşamlar

Yükleniyor...