Kendinizi geliştirmek için neler yapıyorsunuz?

son bir kaç yıldır bazı sorunlar yaşadım ve hayatımı askıya aldım. Depresyon havasına kadar girdim şimdi ağır bir hasta olmasamda psikologla görüşüyorum. Hayatımda şu an düzenli yapmaya çalıştığım tek şey ders çalışmak oda mecburiyetten. Spor yapmam gerekiyor bir türlü başlayamıyorum mesela. Sanki dışarda insanların eline her şey direk verilmiş gibi geliyor bazen. Uğraşmamışlar gibi. Böyle düşününce boşuna çabalamıyım diyorum mümkünse kendi hayatınızdan örnek verebilir misiniz? ilham alabilirim belki işe yarar

Güncellemeler:
11gün bu kadar mı

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapmalısın :) ben strateji oyunları severim çok. bu yüzden strateji oyunları oynuyorum. ders çalışıyorum. kitap okuyorum. dizi izliyorum. çok güzel ve çok sayıda yabancı dizi var. sosyal aktivitelere katılmalısın :)

0|0
    0|0
    • 11gün

hayatın bir sonu var ölecez bunu bile bile çabalamak tuhaf gelmiyor mu

• 11gün

dengeyi iyi ayarlaman lazım anlatabildim mi :) rica ettim :)

• 9gün

teşekkür ederim eig için

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okuyorum boş vakit buldukça ya da film izliyorum. Dünya'da ölmeden önce izlemek istediğim bir çok film, okumak istediğim bir çok kitap ve gezmek istediğim bir çok yer var. Kamp çadırım var mesela, malum öğrenciyim ve elimdeki parayı yurtdışı için biriktiriyorum bu yüzden gideceğim yerde kamp alanı bulmaya özen gösteriyorum yazları. Kışları ise arkadaşlarımın yanına gidiyorum ya da kyk yurt imkanlarından faydalanıyorum. İnsanların sosyalleşmek adı altında kafeye gidip bir şeyler yiyip içmesi bana pek yararlı gelmiyor ben de bu yüzden sosyal sorumluluk projelerinde yer alıp hem sosyalleşiyorum hem de faydalı şeyler yapıyorum. Rusça ve İngilizce'de kendimi geliştiriyorum. Grafik tasarımla ilgileniyorum renklerin uyumu ve tasarım yapmak hoşuma gidiyor. Müzik aleti çalıyorum ü, müzik kulağımın varlığının farkında olduğum için değerlendirmem gerektiğini düşündüm. Şarkı söylüyorum. Çizim yapıyorum hem normal şekilde hem de bilgisayar üzerinden. Code yazmayı öğreniyorum. Astrolojiyi araştırıyorum. Voleybol oynuyorum ve fitness a gidiyorum ama kesinlikle ağırlıkla çalışmıyorum tamamen kendi vücut ağırlığımla yapabileceğim şeyleri yapıyorum. Yapıyorum işte bir şeyler 😅

0|0
    0|0
    • 11gün

Müzik aleti çalıyorum ü, müzik kulağımın varlığının farkında olduğum için değerlendirmem gerektiğini düşündüm. Şarkı söylüyorum. Çizim yapıyorum hem normal şekilde hem de bilgisayar üzerinden. Code yazmayı öğreniyorum. voleybol oynuyorum ve fitness a gidiyorum.

• 11gün

güzelmiş :) peki öleceğini bildiğine göre bunları boşuna öğrendiğini düşünmüyor musun yani hayat sürekli değişiyor ve bir gün bietecek işte

• 11gün

Ben öleceğim ama benim eğitimim altında büyüyen çocuğum, onun çocuğu, torunları vs. bu dünyanın devamında yaşayacaklar.

Erkekler Ne Diyor 6

• sana tek cümle söyleyecem
    siz kadınlar hayatınızı b*ka sardırmak için gösterdiğiniz çabayı yaşamaya gösterebilseydiniz dünyanın en mutlu cinsiyeti olurdunuz.

0|0
    0|0
  • yatıyorum sonra daha çok yatıyorum

0|0
    0|0
    • 11gün

gerçek bir soru sordum tavrınız çok itici

• 11gün

sorumu tekrar oku ilham almaktan bahsettim

• 11gün

tamam ilham al örnek alma bxbxhdhxhdhdj

• Tanımadığım insanlara soru soruyorum.

0|0
    0|0
    • 11gün

onu burdaki herkes yapıyor :)

• 11gün

onu bilmiyorum ne işiniz yarıyor bu

• 11gün

Bakış açımı genişletiyor , düşüncelerimi genişletiyor , farklı göz her zaman dinç tutar..

• Askim Kapismak yazarinin kitabini okuyorum.

0|0
    0|0
  • fitness bire bir bisey dusunucek halin olmuyor

0|0
    0|0
    • 11gün

düzenli olarak yapıyor musunuz

• 11gün

senin yasadiklarindan daha beter seyler yasadim , ve cok etkisini gordum haftanin 5 gunu 2. 2.5 saat eve fidince tripe giricek halim bile olmuyor o yorgunlukla film izliyorm bir bakmisim uyumusum.)

• 11gün

teşekkür ederim :)

• Sadece vucudumu geliştiriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sitede geziyom bilmediğim şeyleri soruyorum :D

0|0
    0|0
  • kitap okuyorum, dergi veya bazı kanallar takip ediyorum

0|0
    0|0
    • 11gün

düzenli olarak mı?

• 11gün

arada papağanımla ilgileniyorum onun beslenmesi bakımı ile ilgili sonuçta papağanlarla ilgili birçok bilgim oldu ilgi alanını bul ve araştır

• Neler yapmıyorum ki

0|0
    0|0
  • İlaç iciyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...