Maddi durumumuz kötü?

Annem ve babam asgari ücret alıyor. Evimiz falan kötü. Birkaç kişi dalga da geçmişti.19 yaşındayım, kimse benimle evlenmek istemez bu yüzden diye düşünüyorum. Haksız mıyım?

0|0
8|11

Kızlar Ne Diyor 8

• o şahıslar kendılerınle oturup da dalga geçsinler bence. ne alkası var seni böyle yargılıcak insanlarla zaten takılma. annenede helal olsun ki hala çalışıp katkı sağlıyo bence gurur duyulcak bı durum.

1|2
    0|0
  • Evlilik düşünmek için henüz çok gençsin. Şu an böyle diye hep böyle olacak değil ya. Hem seven birini bulunca bunların bir önemi olmaz.

0|1
    0|0
  • Para yedirmek için mi evlenmek istiyosun. Paraya bakan kızla evlenme zaten ömür boyu bekar kal daha iyi

0|1
    1|0
  • Hayır neden kısmetinde varsa Allah karşına blrnide cıkarar işlerinizde düzeltir rızkınızı verlri yani

0|1
    0|0
  • Oku kendini kurtar.

0|1
    0|0
  • yapma be çocuk... bu kızlar neden herşeyi paraya bağlarlar...

0|1
    0|0
    • 12gün

Etrafıma bakıyorum lüks evler, arabalar, mekanlar insan düşünmeden edemiyo.

• 12gün

Neden biliyormusun

Cunku modern hayati kolay yoldan yasamak icin

Neden biliyormusun kendini silah olarak kullanip bedenini cinselligini hayataki yerini
      Erkege karsi kullandigi icin

En onemliside ne biliyormusun bunlari yuzune karsi soyledigin zaman

Senden kotu erkek yok bu devirde 😂

Onun icin boss isler dusunmicen cogu kisinin fiyati bellidir...
      Ve burdaki hic bir cumle izah kelime sizi kandirmasinn

Kadınlarda en az erkekler kadar şerefsiz artik

Kaybedicek kizlik zarimiz olmadigi icin biz hep daha kotuyuz

• alaksi yok senin le ailenin evi icinmi evlnicek para icinmi seven kadin bunlari umursamaz

0|1
    1|0
  • kafana takma mutluluk parayla kurulmazki seni seven parancin sevmezki insanligin icin sever ben isterimki her zaman fakir olayim yeterki beni mutlu etsin hayat arkadasim

0|1
    1|0
    • 12gün

Benimde hayalim bu ama bulamam öyle birini diye korkuyorum

• 12gün

dusunme boyle sen bulmayacaksin ki zamani gelince Allah sana gonderecek hayatinin kadinini sabr et sadece dusunceli birisin Allah yureyine gore binin gonderecek Insallah

Erkekler Ne Diyor 11

• Haklılık payın yüksek. Sen benim gibi namustu onurdu vs bunlara takılıp kalma. Yasa dışı ne varsa iz bırakmadan yap. Ki böylece isminin sonuna bey gelsin. Parası olana hapis de yok. Bak ben askerliğimi ceza evinde yaptım boş konuşmuyorum. Aklını kullan. Yoksa bir ömür sefalet. Bir ömür acı ve yalnızlık. Parası olmayana karısı da vermez.

0|1
    0|0
  • Bu tip sorular karissinda herkes melek oluyor

Ama o melekleri gercege cektigin zaman asil ozaman seytan oldugunu anliyor ah yalan dunyaa 😂😂😂

0|1
    0|0
  • bnmde aynı sadece babamin emekli maasi var avantajımız evimizin kendimizin olması oda olmasa bittik yinede ediyorum sende et

0|1
    0|0
  • Hiç takılma bu fikirlere önce insan olmak lazım çalışır daha iyisini yaparsın

0|1
    0|0
  • yapanda olur yapmayanda kendini aşağıda gorme hirslan kurtul askeri ücrete boyun eğme önce gözünü yükseğe dikmeyi öğren sonra hedefini seç sonra yardir

0|1
    0|0
  • seni paran için sevecek zaten sevmesin moruk bişi olmaz iyi kızlar var hala dünyada

0|1
    0|0
  • Kolay kolay istemez. Parada pulda gözü olmayan insan kalmadı malesef

0|2
    0|0
  • haksızsın. net

0|0
    0|1
  • Haklısın hayattaki en önemli şey para

0|0
    0|0
  • Üzülme çekinme gçlü çalıikan ve dürüst ol

0|1
    0|0
  • 2 asgari ücret 2600 TL para eder en az. 9 kişilik bir aile değilseniz 4 kişi için yeterli bir para bence.

0|0
    0|0
    • 12gün

3 kişiyiz. Ama yetmiyor. Annem sürekli kendine harcıyor, babamda aynı şekilde. Aylık 250 lira kullanabiliyorum. Okuduğum için kazanamıyorum da :(

• 12gün

o zaman o sizin sorununuz

Yükleniyor...