Otobüsümü beklerken yanağımdan makas alan kızın amacı neydi?

Otobüsümü beklerken yanağımdan makas alan kızın amacı neydi dün gene akşama doğru otobüsümü bekliyordum eve dönmek için işlek bir yerdeydim hani kızılayda bilirsiniz güvenpark, ben yola doğru dönüktüm sağa sola öyle bakmıyodum arabalara bakıyodum yolda giden sonra bir baktım biri yanagıma makas attı tanıdık sandım kıza baktım göz kırptı gülümsedi sonra gülümseyerek gitti. hani dicem başka türlü biri falan dicem öyle bir kızda degildi normal benden biraz daha büyüktür düzgün giyinimli kibar duran biri şok oldum ya tanıdık olmadığı kesın ama. amaç neydi burda? tek başınaydı bide arkadaşları olsa iddaya girdiler dicem de

Güncellemeler:
16gün guncel olsun bakalım

0|0
11|4

Kızlar Ne Diyor 11

• evde annesi ile kavga etmiş ve bardak kırmış odasında cankan dinlemiş ve ofhhhh hherkhesthen nhfrhet ehidihyrohum yhaaaaaaaaaaa ağğğğğğğğğğğğğhhhhhhhhhhhkkkkkkk psikolojisinde olabilir kafa at

0|1
    0|0
    • 16gün

yapmaa be öldürdün kızıı :D emın ol cankan dinleseydin 2 km uzaktan kokusunu alırdım kaçardım :D cok hızlıydı knk atamadım...

• Bırak bu işleri gerçekçi ol :D

0|1
    0|0
    • 16gün

yazdıgım şeyin şaka ve ya uydurma oldugunu mu düşünüyorsun?

• 16gün

Şaka yapmıştım oysaki :))

• 16gün

he yok cidden öyle anladın sandım hikaye olsa zaten gizliden yazarım en kötü niye kendimi rezil edim :)

• Sosyal deneydir😄

0|1
    0|0
    • 16gün

öyle olsa heralde sonrasında söylerlerdi vs kameraya ceken olurdu ne bilim

• Siteden biridir. Görmüştür

0|1
    0|0
  • Begenmıs makas almıs ıste :D

0|1
    0|0
  • Seni tatlı bulmuştur hoşuna gitmiştir

0|1
    0|0
  • iş atmış

0|1
    0|0
  • hahaha atıosn

0|1
    0|0
  • transeksüel olabilir

0|1
    0|0
    • 16gün

yok yok öyle bir tip değil anlarım yani normal biri ondan eminim

• 16gün

ben derim ne bide kadınım yani geliyo herifin teki makas alıyor ml gibi duracak mıyım?

• 16gün

gerçi doğru erkek yapsa daha farklı anlasılıyor

• :D tatlı bulmuştur

0|1
    0|0
    • 16gün

dalga geçme ihtimali var mı peki sence aşagılanmaya hiç gelemem de :D

• 16gün

Samimi birisiyim diyelim

• 16gün

Samimi sıcakkanlı olma yine bir adım öne atar insanı o tip insanlar daha ilgiçekici gelir nedense kendim de öyleyim diye mi bilmiyorum

• yolludur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...