Beni neden sevmiyorlar?

Merhaba arkadaslar ya beni neden kimse gercek anlamda sevmiyo hayır cirkinde deilim onu gectim ben düzgün bir ilişki yaşamak istiyorum ilişkiler sevişmekten ibaret deildir nedense karsıma cıkanların hepsi vucudumh seviyolar fiziken seviyolar birlikte olmak istiyolar amacları farklı oluyolar tabi bende bölesini istemiyorum düzgün adam kalmadımı ya

0|0
0|28

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün adam aramak bu dünyada bataklıkta elmas aramaya benzer.

0|0
    0|0
    • 18gün

İşte neden böyle

• 18gün

Halen farkına varamamış olman saçmalık. Erkek senin fiziğine sen ise erkeğin kalbine bakarsın. Yıllardır böyle. Yaratana sormak lazım

Erkekler Ne Diyor 27

• Kaldı da, sana da o gelmez. Neden? Çünkü dış görünüşe bakıyorsun. O zaman karşındaki de öyle birisi olur, onunda amacı, aşk, sevgi olmaz... ''Çirkinde değilim'' ne demek? Çirkin insan mı var yani? Bana göre yok, herkes eşit güzelliktedir. Erkek ve kadın içinde geçerli bu. Böyle bakarsan, iyi adamlar gelir ve mutlu olursun. Dış görünüşte aramayın mutluluğu.

0|0
    0|0
    • 18gün

Kusura bakmada o zaman neden erkekler dısa önm veriri abicim cirkin dien sissiniz git bakalım birne swvgili olan takıla takıla o kelşmemmemi takıldın dısa önm vermiyorum krdrsim önceki swvglimde yakısıklı deildi yani amacım o olsa sevgilim yanımada olurdu

• 18gün

Anlaman için.

• 18gün

Cok yanlış anlafın bni bn anltamadım neyse saollö

• insanlar tamamen her ilişkilerini menfaat üzerine kuruyorlar çünkü

1|0
    0|0
  • Bizde ewlenck kendini bize tasıtcak sagdık kalcak hatun arıoz ama sırf yakısıklı ya da zenginler die gidip size sadwce cinsel obje gözüyle bakcklarla sevgili oluyonuz bizim ne suçumuz var sonra biz bişe dedikmi hemen eee sen tipsizsn bn bu tiple ömür boyu geçinenmemki diyip size değer vermeyenlere gidionuz suçlu bizmiyiz yani

0|0
    0|0
  • Kalmadı

1|0
    0|0
  • güzel kadınlara erkekler guven bakımından pek zayıf bakarlar ve guzel kızların bu yuzden cıddı ılıskılerı pek olmaz. bununda sebebı genelde guzel kızlar erkeklerın zaaflarını kullanarak ıstedıklerı herseyı yaptırırlar ve erkeklerde bunun farkında oldukları ıcın cıddı ilişki dusuncesınde pek guvenmezler bu tarz kızlara ve elde tutması gercekten zordur

0|0
    0|0
  • sevişmeden sevgilimi ediniyor bu zaman da?

0|0
    0|0
    • 18gün

Zamanla b alaksı yok karakterin tabi sen adam olmayı bilmedigin için böyle konusman normal

• 18gün

ben sana diyorum ters tepki veriyon şimdikiler kız arkadaşlarıyla sevişmek isterler sevişmeden ilişkiyi surduremuyorlar

• 18gün

ya da sevgililerini sevmiyorlar sadece cinsel obzektif olarak görüyorlar

• kim nerede eksik ve nee aç ise onun peşinde sevgi his edilen ve karşılıksız beklentisi yasanilandir kim nerede niçin nasil niye kiminle oldugu yerde mutluysa ve orada olmak ona mutluluk veriyorsa yaşadıkları onun doğaçlama yaşadıkları değil orada olmayı arzu ettiği ile ilgilidir.

0|0
    0|0
  • düzgün erkekler açılamaz öyle kolay kolay seni tanır karakterini sever öyle açılır ki utangaç olan duzgunler senle konuşmaya bile çekinir konuşamaz diğerlerini de biliyosun işte seni tanımak bile istemez zaten ne istediklerinin farkındasın

0|0
    0|0
  • Bence sen seçmeyi bilmiyorsun bence sevgili olmadan tanışma tarzını değiştirip karşına çıkanları iyi secmelesin ve bunun içinde aslada üzülme

0|0
    0|0
  • dis gorunuse fazla bakiyon

0|0
    0|0
  • Beni yanlış anlama fakat konuşulamıyorsa sevişilir.. Biraz kültürünü geliştir, egon yüksekse oturduğu yerdeb kaldıe karakterini oturttur yavaş yavaş düzeleceğini görürsün.. Sevgiler..

0|0
    0|0
  • adam gibi yürekten seven kalmadı evet hepsi çıkar memfaat ilişkisi olmuş artık adam gibi seven biride bunlara bakmz böyle birini bulursun inşallah

0|0
    0|0
  • Biraz yalniz kal
    Benceeeee bos verrr

0|0
    0|0
    • 17gün

Bncede

• 17gün

Piyasa suzme insanlarla dolu erkegide kadinida ayni bok yalnizlik bazen daha iyi dinlen sonra kalbini biri calar

• 17gün

👍👍👍👍👍👋

• düzgün iliski yapilir bozuk iliskiler tamir edilir kredi karti gecerli degil canim

0|0
    0|0
  • Ruh hastası psikopat ve sapık bir kişilik yatıyor olabilir mi bilinçaltında? Bunları da düşün belki bir sevenin çıkar akıl hastanesinde

0|0
    0|0
    • 18gün

Hayır insan olarak

• 18gün

Hala ne tür bir rahatsızlığa sahip olduklarını çözebilmiş değilim. Baya etkileyici yöntemler kullandım ama en son şizofren olduklarına karar verdim 😂

• 18gün

Çünkü yüzlerce sahte hesap birkaç kişi ve başı biri çekiyor o biri bende kalsın ve sanki gazozcu Nuri Alço gibi ağına düşürmek için sorulan etkili düzenekli sorular oldukça hasta bir beynin yapacağı işler bunlar. Evet eminim artık şizofren ve çoklu kişilik bozukluğu durumu var bir de gerçek hayatta adammış gibi ortalıkta dolanıyorlar ben buna yanarım 😂😉 olsun Ne yapalım toplumun böyle sapıklara da ihtiyacı var

• Tam da aradığımız düşünce de bir hanımefendi.

0|0
    0|0
  • Sana kalmadı

0|0
    0|0
    • 18gün

Olabilir zaten az vardı "adam" kişili karakterler digerleri zaten işe yaramaz

• 18gün

Kim bilir Rabbinden başka kader

• 18gün

Tabii orası öyle

• Biz nerden bilek?

0|0
    0|0
  • kanka naberr?

0|0
    0|0
  • onlara sor

0|0
    0|0
  • Herkes hakettigini yasar

0|0
    0|0
  • ben severim seni :)

0|0
    0|0
  • doğru kişiyle henüz tanışmamış olabilirsin..

0|0
    0|0
  • öyledir

0|0
    0|0
  • Birazdan cikma teklifleri gelecek bekle...

0|0
    0|0
    • 18gün

Cıkma teklifimi kaldı ya ben adam olandan bahsediyorum

• 18gün

Tecrublerr

• 18gün

19 yasinda tecrube... Guzelmis. Benimkiler roman olurdu o zaman. Gul eglen takma kafana hayat zannettigin kdr uzun degil

• Kısmet

0|0
    0|0
  • severler seni yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...