Sevdiğiniz kişi niye size aşık olsun?

hepimizin istekleri var işte bakımlı olsun, eğitimli olsun, spor yapsın, yemek-temizlik anlasın, kültürlü olsun diye uzar gider
çoğu kişi böyle birini bulamaz aradığımız mükemmel olmasada yanından bile geçemeyiz peki düşündünüz mü siz nasılsınız? biri gerçekten sizi niye sevsin bir kaç cümle yazarsanız iyi olur

Güncellemeler:
15gün biri sizi niye sevsin diyorum -sevmesin - diyorsunuz. Zorla cevap yazdırmıyorum varsa yorumunuz yazın günah çıkarma seansı gibi yorumlar yapmasanıza

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Zekiyim, güçlüyüm, dışarıdan bakıldığında tatlı hoş kız kategorisine giriyorum, genel kültürüm iyi muhabbet etmek istese hebele hübele eğk diyip kalmam karşısında, sinirliyken alttan almayı biliyorum, karşımdaki kişiye gerçekten değer veriyorsam onu el üstünde tutuyorum, bir konuda fikir ayrımına düşersem tatlı dille halledip tarafıma çekebilirim.

0|0
    0|0
    • 15gün

peki bunlar doğuştan mı böyle yoksa kendini geliştirmek için bir şeyler yaptın mı?

• 15gün

Tabiki kendimi geliştirdim. Kitapları çok severim mesela. Bir insanın size veremeyeceği bir çok öğüdü kitaplardan bulabilirsiniz 🙈

• 15gün

haklısınız yorumunuz için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Karakterim için sevsin tip yok ama kalbim ciden iyidir dwğer veriosam bilki el üstünde tutar 7/24 bıkmadan tasırım bile

0|0
    0|0
  • O bulacak onu ben biliyor olsam zaten

0|0
    0|0
  • çünkü çok tatlı bişeyim

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişi yok. Aşık olmasını beklediğim bir insan evladı da yok.

0|0
    0|0
  • ciddiyim

0|0
    0|0
  • Beni sevmesin mümkünse. Sevilecek ve aşık olunacak bir yanım yok

0|0
    0|0
  • Kimseye aşık değilim kimse de bana aşık olmasın

0|0
    0|0
  • Özgür ve özgünlüğüme

0|0
    0|0
  • Beni sevmesinler abi, sevilecek bir adam değilim ben :))

0|0
    0|0
  • bana aşık olmaz kimse

0|0
    0|0
  • Sevmesin :D jdnd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimseden hiçbir farkım yok sevmesi beni artık. Sevilmeyi istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben mükemmelim çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...