Ne biçim bir karakteriniz var?

bana neden hep evli erkekler yazıyor ya bune iğrençlik evli erkeklerin bu sitede ne işi var anlamıyorum saçma sapan yazılar istekler. miğde bulandırıcısınız şimdi hemen kadınlarda böyle demeyin ben öle değilim diğer kadınlar da umrumda değil...

1|1
12|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Evet cidden acınası haldeler... Evlenmişsin, güzel bir karın var. Onu seviyorsun, ne diye millete bulaşıyorsun, dimi? İşte, doyumsuzluk. Aldatma isteği, var bunlardan çok. Keşke böyleleri ölse.

1|0
    0|0
  • Karakterleri oturmaya gelmiş gibi

1|0
    0|0
  • Evli olmaları bir kenara nasıl olur da resmi olmayana sarkıyorlar bu nasıl yokluk

1|0
    1|0
  • Biri şuna mesaj atsın. kimse yazmayınca isyan etmiş kızcağız

1|0
    1|0
    • 18gün

inan okadar çok yazan varki sizin gibi abazalar ama mesaj kutum kapalı artık basın gidin şimd. i

• diğer kadınlar nasıl senın umrunda deılse o evlı erkeklerde bızım umrumuzda değil. Bize ne dimi arkadaslarr

0|1
    1|0
  • Ben daha evli değilim diğer erkeklerde umrumda değil

1|0
    1|0
    • 17gün

eee benimde değil ben sinirlendiğim için yazdım sinirimi çıkardım yani?

• 17gün

istediğimi yazarım üstüne alınmak istiosan buyur alın.. hadi by.

• 17gün

Aynısını sizin için de yaziyim bari

• Hayırlısı

1|0
    0|0
  • Evli adamlarin kizlara yazması tuhaf gelmiyor artık. Kul hakkına giriyorlar.😒😐

1|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapat engelle

1|0
    0|0
  • her tür insan vardr heryerde

1|0
    0|0
  • Then fuckitoff

1|0
    0|0
  • Onlari başka bir sınıfa koy sen

1|0
    0|0
  • Toplumun ahlaki yapısı bozuk dert etme.

1|0
    0|0
  • macera adasi burasi sanki

1|0
    0|0
  • insanlik kafayi yemiş durumda duyduklarima sasirmiyorum artik

1|0
    0|0
  • Köle pazarı burası

1|0
    0|0
  • nsnsjs kudurmuslar

1|0
    0|0
  • Nimetten sayma kendini olur öyle şeyler

0|0
    1|0
  • Bunu bilmek senin için daha iyi avantajına şimdi hemen bütün kadınlarda böyle demiyorum aslada demem. Sende bütün erkekler aynı demessin umarım. Çünkü erkek var adam var. Bekarım ayrıca.

0|0
    0|0
  • Evli erkeğin burada ne işi var, ne demek? Burası arkadaş bulma sitesi değil. Medeni durumu ne olursa olsun, herkes burada bulunabilir. Ama ne yazık ki kardeşim çok, sen de haklısın. Allah cümlemize sabır versin.

0|0
    0|0
    • 18gün

bulunursa böyle bir şerefsizlik yapamaz.

• 18gün

@ahhsiir Girip-girmemek sana kalmış bir durum. Ama farz edelim ki girdin... Gelip ne yaparsın? Milleti taciz mi edersin? Erkek üyelere ahlaksız tekliflerde mi bulunursun? Tahmin ediyorum cevabın, hayır... Yani tamamen kişi ile alakalı bir durum, medeni halle alakası yok =)

• 18gün

ya bir git yazma artık uf yetti ya.

• evli kadınlarda giriyor sen öyle değilsin ama bir tek sapkınlık veya sadece başka bir emel için giriyorsa bu onun terbiyesizliği bence tüm evli bayan ve erkekleri yargılaamyın

0|0
    0|0
    • 18gün

şu an çok sinirliyim herkese patlıyabilirim ilk başta söylicek karşısındaki kişi kabul eder etmez banane ama ben etmem baştan söylemediği için kızgınım.

• 18gün

sende iyice tanıöalısın dikkatli ol.. böyle bir ilişkiyi kabul etmesen dahi ona karşı ilgi duyduğun için bu sana üzgünlük verir kalbin kırılır insanları iyi tanı sinirlencek bir şey yok ondan önceki hayatın ansılsa öyle devam et sakinleş ve sakin bir yere geç kendince uzatma yeter senin için bence

• 17gün

peki...

• Arif Susam evlilerde sevebilir derken adam bisi biliyormus demek ki :)

0|0
    2|0
  • Karakteriniz var diye sorman gerekmiyor. Karakteri olmadıkları için yazıyorlar.

0|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapat

0|0
    0|0
  • İlk önce bekarım öyle muhatap al. +18 herkes aiteye girer, mesaj kutunu kapatmak senin elinde sadece takip edenler mesaj atar. Ayarları kullan. Konuları da kısıtlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • 18gün

Sen niye meraklısın? Soru sorarken bu özelliği kapatabilirsin. Site kullanma klavuzunu oku.

• 18gün

MERAKLI MIYIM? GİZLİYSEN BİŞEY SAKLIOSUNDUR DİYE OLMASIN ACABA BEYEFENDİ?

• niye evliysek bizim canımız yok mu ?

0|0
    3|0
    • 18gün

canın var da ahlakın yok?

• 18gün

belli. senin gibi biriyle daha fazla muhattap olayacağım kişiliğin karakterin ortada zaten. Gizli yazmıssın bu yüzden.

• 18gün

YA Bİ BAS GİT ŞURDAN SEN HAYVAN BİLE DEĞİL PİS Bİ YARATIKSIN BİDAHADA YAZMA BLOCKED.

• kendini bilmeyen insanlar çok burda.

1|0
    0|0
  • Seni de biliyoruz hiç öyle olur musun

0|0
    1|0
    • 18gün

hadi lan ordan GİZLİ ÜYE sen kendine bak sıkıosa gizli üyelikten çıkda yaz bana

Kızlar Ne Diyor 11

• önce sakin ol haklı iken haksız duruma düşme burası arkadaşlık sitesi değil bu platformda medeni durumu ve 18 yaş üstü herkes üye olabilir mesaj bölümünü kapatarak bir çözüm bulabilirsin yazmak istediklerine sen karar verirsin takip ettiklerin olarak

1|0
    0|0
  • Profıl resmıme bakıp kardesımı cocugum sanıp (evli/dul/gevsek) sanıp beraber olmak ıcın mesaj atanlar var. Hepsının Allah belasını versın.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum!

1|0
    0|0
  • Çok kötü

1|0
    0|0
  • bu sitede kimsenin hiçbir işi yok

1|0
    0|0
  • Et yığınından ibaret olan çok bu site'de.

1|0
    0|0
  • Nıye burası çöpcatanlık sıtesı mi? Sen yanlış gelmişsin

0|0
    1|0
  • Mesaj kutunu kapat bitmiyorlar ki heryerdeler abaza savar olsa keşke...

1|0
    0|0
  • seni destekliyorum ve katılıyorum

1|0
    0|0
  • Söylemeleri bile guzel

0|1
    0|0
  • iğrenç gerçekten bu tarz erkekler. karını boşa ne bok yiyosan ye.

1|0
    0|0
Yükleniyor...