Arkadasim beni hic savunmuyor hic bana destek omadi bana yardim edin lutfen?

Arkadaslar benim knkam arkadaslarla bir olay oldu bizim grubla bna ve knkma bisey demeye basladilar bende cevabini falan verdim knkm ben ona soylemistim bana konusmayin dedi bana atti resmen sucu sonra neyse bosverin dedi bende soyledim soyluycegimi digerleri bana sayistirmaya basladi bende gittim ordan knkm ben yokken bunlarla barismis ve gule gule konusuyolardi gordum benim hakkimda arkamdan neler dediler sinirlerim bozuldu insani tek bulunca boyle abaniyolar agliycak duruma geldim bunu knkmada soyledim uzuldugumu beni savunmadigini oda savundum ortaligi yatistiriyorum dedi bende sen haklisin tamam diyip gittim yanimdan bidahada yanima gelmedi arkadas dedigin birbirini savunur benim arkamdan ne hakaretler ettiler hepsini duydum knkm hic bisey demedi bosverin falan dedi benim cok moralim bozuk ne yapmaliyim

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• erkekle kiz kanka olamaz

0|0
    0|0
  • Hemen kes o kankanla arkadaşlığı

1|0
    0|0
    • 13gün

Degilmi knk dedigin bir kere olsa savunur bu hep onlara laf veriyo beni tek bulunca ustume cullaniyolar

• 13gün

Sen başkalarına ihtiyaç duyma onlar sana ihtiyaç duysun gerekiyorsa tek kal ama kimseye de koz verme

• 13gün

Ama oyle olmuyor ben yanliz kalamiyorum kendimi ezik hissediyorum bu kisiler sınıf arkadaslarim

Kızlar Ne Diyor 2

• karışık geldi yarısnı okudum demekki o seni tam kankası olarak görmüyor
    kimseye fazla bağlanma ve kimseyi savunma kendini savun sadece

0|0
    0|0
  • kanka dediğin insanı doğru seç kanka kardeştende ötedir. senin o kankam dedin kankan falan değil bilmiş ol

0|0
    0|0
    • 13gün

Her konuda yi ama boyle durumlarda beni savunmuyor v3 istemedigim sevmedigim kisilerle arkadaslik kuruyo

• 13gün

Takip istegi attim

Yükleniyor...