Kapat

üniversite sinavini daha yeni kazandim.1 yil boyunca cok calistim ama unide ozgur olmak istiyordum taki ozel bir uninin tipini kazandim arkadaslarla aram iyi degil ve sehir disindayim delirmemek ixmcin kendimi zor tutuyorum. hayatin en dibindeyim icimden hivbir sey yapmak gelmiyor. lisede cok sosyaldim unide hicte sosyal degilim ve eski arkafaslarimdan ayrildim ne yapmaliyim nokur uardim edin lutfen

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• bence o kadar karamsar olma.. sen neden caba gosteriyosunki insanlarin senle konusmasi icin? birak onlar senin yanina gelsin... spora başla, resim yap vs.

0|0
    0|0
  • İçinden geleni

0|0
    0|0
  • Yeni arkadaslar edin ortam sart

0|0
    0|0
    • iste nasil ozel universite oldugu icin insanlar cidden cok farkli dusunuyorlar.

• tatilmi cop kamyonu bozulmuştu daga gıttıhım ılk hapta kurekle o çopleri romorke doldurduk güneş sıcaktan kara sinekten arıdan ağzıma kac tane kactı. ayrıca kıbrısta askerliğin kralını yapıyorsun. sureklı eğitim spor denetlemelerine hazırlanıyon. gece nobetler cabası terzı dım oda cabası takım çavuşuydum oda cabası hayatım karardı ama bu vatana feda olsun

• bncede bu vatana her sey feda ama ne guzel anin olmuş.

• Zamanla yeni arkadaşlar edinirsin. Bu kadar bunalmana gerek yok ki

0|0
    0|0
  • Burs alabilirsin bunda utanacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Akışına birak düzelir zamanla

0|0
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
  • Okulu değiştir

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...