Kürtler barış barış diyor nedir bu barış?

Kazanacağız, barış kelimelerini çok sık duyar oldum twitterda bunlarınbarıştan anladığı milletin altına bomba koyup patlatmak askerlerimizi öldürmek heralde?

Güncellemeler:
10gün Genelleme yapmışım iyii Kürtlere lafım yok

0|3
1|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Apo ile defalarca görüştüler, apo hdplilere dedi ki; pkk çekilsin artık. Peki demirtaş ne dedi?
    Apo tüm kürt halkına mücadelerine devam etmelerini söyledi dedi.
    Ya kusura bakmayında, sözde kürt sorununu hdp ortaya attı, Sonra müzakerler başladı,
    Tsk bir süre ateşkes emri verdi, Ardından tekrar kıvılcımı ateşlediler.
    Doğudaki halkın çocuklarını dağa kaçırıp, ailelerini kimseye söylemesinler diye oğullarıyla tehdit ettiler.
    Çocukları ailelerine kaçmasın diye, Askere teslim olmasın diye, annesiyle babasıyla tehdit ettiler.
    Hdp yıllarca diyarbakırda esnafın kapısını tek tek gezip, yarın dükkanı açmayın yoksa gelecek zarardan biz sorumlu değiliz dedi.
    Şimdi asıl teröristlerin avukatları, içerde diye, Atatürkümün partisi chp karşı çıkıyor,
    Niye içeri alındılar diye, Ardından polislere saldırdılar,
    Ya allah aşkına, batıda gereksiz sebeplerden eylem yapıp polise taş atanlar ile
    Doğuda apo diye polise taş atanların arasındaki tek fark ne biliyo musunuz?
    Doğudakiler 3 kuruş para için polise taş atan 18 yaşın altındaki çocuklar.
    Batıdakiler ise sözde geleceğimiz dediğimiz, Üniversiteli gençler, Avukatlar sözde dernek başkanları.
    Bırakın bunları, Kürt türk sorunu yok ülkemizde, Ama böyle bir sorun olsun diye yıllardır gençlerin aklını zehirliyorlar, ister sosyal medyadan, isterse sokaklarda okullarda bile defalarca bu tür öğretmenler gözaltına alındı.
    Şimdi tüm ülke geçmişi bir kenara bırakıp, yaptığımız hatalardan feyiz alırsak,
    Bu ülkenin sırtı yere gelmeyecek, Aklınızla alay ettirmeyin.

0|0
    0|0
  • Kürdüm.. O küçücük zekalarıyla hala barış lafıyla algı oluşturma derdindeler.
    Her PKK kanlı eyleminden sonra ekranda hala millete ‘barış’ nutku çekiyorlar.
    Amerika’yı ve silahları arkasına alıp kendi halkını kaç yıldır acımasızca öldüren insanların ‘barış’ teranelerine hala bu millet inanacak... Terör örgütü kanlı eylemler yapacak, koro ‘barış kampanyası baslatacak

0|1
    0|0
  • 35 yıldır süren 1 çatışma. Hala kazananı belirsiz. 1000 lerce genç hayatının baharında toprağa düştü. Yazık ki çok yazık. Evvel emirde parmaklar tetiklerden çekilmeli. Bunun için ne gerekiyorsa yapılmalı. Ama ne gerekiyorsa. Apo ile görüşmelere başlanmalı. Bölgedeki sözü dinlenen insanlarla görüşmeler başlanmalı. Akan kanın durdurulması için herkes elini taşın altına koymalı.

0|1
    0|3
  • Kürtler sadece kukla onlar zaten alsalar bile ama alamazlar ancak Ermenistan olur hiç bir zaman vatanımızı bölemez ne ermeniler ne İngilizler ne abd'liler bizim bölünmeyecek bağlarımız var ya onların hiç bir seyi yok bizim uğruna savasçak insanlarımız var şehitler ölmez vatan bölünmez

0|0
    0|0
  • kurtler oalrak nitelendirmen yazık o ortamı bir gör yas o insanları tanı o sana bomba atıp ulkene zaran veren akraktersizlerden değil teroru destekleyenlerin hepsinin allah belasını versin altını cızıyorum bunun su an doğuda ıokuyorum o insaların ezildiği akdar kimse ezilmiyor bir cogu bu yorumdan çıkıp diyecek her imkanı veriyor ulkemiz diye evet ama sadce sunu diyim yasamdan görmeden medyadan dinlediklerinlke hareket edersen bir terorust daha yetişir oıkadr oku izle gez gör

0|0
    0|0
    • 10gün

Bende doğuda okudum lise zamanımda ayrım yapıp durdular aponun bayrağını asıp durdular

• 10gün

ben ona deilde anasına bacısna teroru destekleylenrişn esafın sovdugunu hatta siktirigdin burdan dediklerini çok duydum o gorduklerin o insanların beyinlerine kurtarıclarının o it oldugunu yansıtmaları

• Güneydoğuyu bize verin, barış sağlansın diyorlar..

0|0
    0|0
  • Onu diyen kürtler ile gerçekten halktan olan kürtleri karıştırmayın. Kürtler şikayetçi değil aksine bu kürtlerden şikayetçi. Onların çocuklarını kaçırıp evlerine ateş düşüren teroristlerle iyi kürtleri bir tutmayın.

0|0
    0|0
    • 10gün

Evet sorumdabir genelleme olmuş ama iyi Kürtleri kastedmiyorum

• 10gün

Burada kürt olan arkadaşlarımız bundan alınıp sana hakaret edebilir. Irkçılık kokuyor soruda buram buram.

• Garip b durum

0|0
    0|0
  • KÜRDÜM Adaletin sağlanmasını istiyoruz.

0|1
    0|1
  • Ne barışı?

0|0
    0|0
  • Bunlarin barisi boluculuk

0|0
    0|0
  • küfürlü konuşup küfür etme diyen kaşaar engelleme de sokayım lafı

0|0
    0|0
  • Onlar kurt degil ermeni.

0|0
    0|0
  • Samimiyetsiz, insanlık yoksunu olan herkesin Allah belasını versin

0|0
    0|0
    • 10gün

Kardeş sakin ol 😃😃

• 10gün

Sakinim ben

• Onların barışı Diyarbakır ın başkent olduğu bir kürdistan devleti kurmak

0|0
    0|0
    • 10gün

Rüyalarında ancq

• 10gün

Rüyalarında bile yer yok

• 10gün

Ben zaten onlara kürt demiyorum onlara o barış diye bağırıp ülkeyi bölenlere Mezopotamya eşekleri diyorum

• bilmem, vatanhaini olmadığım için onlar gibi düşünemiyorum, onlara sormak lazım ne demekmiş barış

2|0
    0|0
  • Baskınların olmadığı hapislerin olmadığı sokak ortasında polis kurşunuyla öldürlmediği açıkça her fikrini söyleyebileceği bir barış ama sen askerini dağdakinin üzerine slarsan elbette savaş olacak çatıiacaklar karşılıklı saldırılar olacak

0|0
    0|2
    • 10gün

Dağda ne işleri var meclise girdiler ya

• 10gün

@Yagmurdan_sonra o yüzden kim iktidarda olursa olun kürt türk arap alevi sunni onu eleştirebilmelyiz ve de onlar da bu eleştirelere açık olmalılar baskıyla hapse atmakla mali cezalarla susturmamaları gerek

Kızlar Ne Diyor 1

• Kodumun kekoları konuşmayı bilmiyorlar daha gelip twitter kullanıyorlar daha fazla ağzımı bozarsam yönetim bir uyarı daha göndericek.

1|2
    0|1
    • 10gün

bir de böyleleri yarım yamalak Türkçeyle ağalık yapar ya, işte ben buna gülerim :)

• 10gün

o kadar ağzına almışsın ki ağzın bozulmuş zaten zahmet etme

• 10gün

@hknybn Ah cidden mi keko..
      Sen beni kendi kız arkadaşın ya da kız kardeşin ile karıştırmış olmayasın.
      Cümleler ile karşındakini rencide etmek bir sanattır lakin sen bu sanatı kullanmayı bilmediğinden dolayı bir semt serserisi gibi küfür ederek kendi kaliteni ortaya koydun.
      Senin bamyanı ağzına alabilecek tek mahluk vardır o da dağlarda ki hewaldir, uzgunum hayallerin suya düştü..
      Şimdi o ufak beynini ve yerlerde sürünen "erkeklik" egonu da alıp kaybol gözümün önünde lanet olası şey manzaramı kirlettin..

Yükleniyor...