Kaynanayla yan yana dairelerde oturulur mu?

Yoksa biraz daha uzak yer mi tercih etmeliyim?

0|0
52|43

Erkekler Ne Diyor 43

• kaynananın ne kadar dürüstçe seni sevdiğine bağlı.. Yani aranızdaki gerçek sevginin var olup olmadığı.. Ama en büyük tavsiyem ne sizin aileniz nede eşinizin ailesinin burnunun dibine girin.. uzak olun kendi yağınızda kavrulun.. tabii ki her iki tarafla sık sık görüşün ama dip dibe değil..

0|0
    0|0
  • Hastalık, elden ayaktan düşme, muhtaç olma durumu olmadığı sürece, yakın durulmamalıdır. Başka bir ilçede olun, gelmesin her an. Öyle olmaz. Ne bu? Sürekli gelinmez insanın evine...

0|0
    0|0
  • Niye bu gelinler kaynanayi istemiyor? Hem düğün yapsın hem ev duzsun hem bir sürü masraf yapsın gelin hanım evlensin diye ama gelinler kaynanayi istemezsin.

0|1
    0|0
    • 15gün

Bu bir türlü çözülemedi. Hep iki kadın birbirinin düşmanı ve ortada kaçırılacak bir adam var ve kaçıran kişi o erkeği sonsuza dek kaybedecekmiş gibi. Saplantılı ve hastalıklı düşünce tarzı bizi sarmış sarmalamış ve hala kurtulamıyoruz.

• 15gün

@Farkındalıklı olur :) 24 saat dolsun yazıcam şuanda taslakta bir bencem var daha onu paylaşamadım

• kaynananda evinin anahtari olmazsa sorun yok ama olursa olur olmaz vakitlerde cat kapi kaynana sana gelirse özelin kalmaz evinin kontrolu sende olmali bunu esine net soylemen gerek

0|0
    0|0
  • Din derki; kendi annenle kaynanan ayni gun ölürse önce kaynanani defnedeceksin... Bu bu konuyla alakali dusuncemi yansitiyor zaten...

1|0
    0|0
    • 15gün

Kaynak nedir kardeşim?

• 14gün

Kismen Mantikli aciklama tesekkur ederim😊

• 14gün

@seraaah ben tesekkur ederim...

• Mahallemde bunun örnekleri var. Hayatları gayet normal de gidiyor. Aile dostlarımız olurlar zaten bu yüzden iyi tanıyorum onları. Yalnızca şundan emin olman gerekiyor kaynanan nasıl biri? Yani sana kafayı takacaksa eğer sen bittin! Kesinlikle uzak olsun senden.

0|0
    0|0
  • Biz bir evde 2 gelinle yıllarca oturduk toplam 10 yıl abımın eşi 10 yıl ben ve eşim 5 yıl 100 tane evınde olsa en az 1 yıl kaynana yanında oturulmalı yoksa sogukluk oluyor anne kız gıbı olunmuyor biz yokluktan oturdum şimdş hrpimizin evı var ve hala anne kız ilişkileri var resmıyet yok arada ama kayonna ıle yaşamazsan uzak akraba gıbı olur

0|0
    0|0
  • Oturulur tabii neden olmasın. Burda problem şu. Kızlar kaynanamla aynı evde oturmam diyor ama eşi kabul ederse iç güveysi olarak kendi ailesiyle yaşayabiliyor. Adamın sesi çıkarsa beni ve annemi sevmiyorsun oluyor sesi çıkmazsa eşini seven koca oluyor. Kızlarımız bu 2 yüzlülükten kurtulursa herşey daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • Sağlık durumu yoksa oturulmaz ama elden ayaktan düşmüş muhtaç ise insanlar olarak boynumuzun borcudur.. Bugün onlara yarın bize.

0|0
    0|0
  • ne kadar uzak okadar iyi.

0|0
    0|0
  • oturulur

0|0
    0|0
  • hayır oturmam..
    sağlık problemi varsa benim evim onun evi..

0|0
    0|0
  • Aileden ne kadar uzak o kadar iyi

0|0
    0|0
  • Oturulur

0|0
    0|0
  • Uzak olmalı

0|0
    0|0
  • sıkıntı olabilir ama çocuk falan olduktan sonra yardımcı olması açısından iyi de olabilir. kaynananın nasıl bir insan olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
  • huzur vermezler benim anam kaynanasıyla aynı evde oturuyor 80 yaşında kadın tüm evin ağzına ıçıyor

0|0
    0|0
  • ne kadar uzak o kadar huzurlu.
    eşler ailelerinden uzakta yaşamalılar ki, kimse hiçbir şeye burnunu sokamasın.

0|0
    0|0
  • Oturulmaz.

0|0
    0|0
  • Oturulur.

0|0
    0|0
  • Oturulmaz.

0|0
    0|0
  • şahsen ben oturmak istemem

0|0
    0|0
  • mümkünse farklı sehirde otur

0|0
    0|0
  • Iyi biriyse ogurulur degilse uzaga git biraz

0|0
    0|0
  • Bence uzak bir yer tercih etmelisin..

0|0
    0|0
  • Gelin çalışmıyorsa sabır dilemek lazım

0|0
    0|0
  • bence minimum 5 km uzak olmalısın

0|0
    0|0
  • Yakın olmalı

0|0
    0|0
  • kaynana var kaynana var yani ona göre :D

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 52

• Uzak bir yerde otur😊

1|1
    0|0
  • Kayivalideye bagli anlayisliysa oturulur ki çoğu anlayissiz ve çok karisan tip olduğu için oturulmaz 😊

0|1
    0|0
  • uzak olmalı

0|0
    0|0
  • Oturulmaz

1|0
    0|0
  • Sıkıntı oluyor çok mutlu olanı gormedim henüz 😑

1|0
    0|0
  • Uzak iyidir

1|0
    0|0
  • Uzağa git derim sürekli gelebilir evinize

1|0
    0|0
  • Valla sana bagli elbette ama bence en iyisi ne cok yakin ne cok uzak iki tarafin da ailesine

0|0
    0|0
  • Biraz uzak deıl baya uzak bı yer tercıh ederdım yılda bır kere gelebılsın 😄😄

0|1
    0|0
  • Kira ise Hayır bizimse mecbur evet bu istemezlikten değil kendi annemde uzak dursun çünkü aile ye dışardan müdahale ev huzurunu bozar..

0|2
    0|0
  • Allah korusun delirdinmi sen eğer oturacaksan zaten delirmen yakındır

1|0
    0|0
  • Bazı şeyleri takmasan sorun değildir.

Nerden geldiniz, nereye gidiyorsunuz. Şu gelcek hadi gel denilip sende içini yersen büyük sorunlar olur.

0|0
    0|0
  • aklın varsa kaç git uzakta yaşa evlenince ne anneye ne kaynanaya çok yakın ol tam ortada yoksa sorun bitmiyor

0|0
    0|0
  • allah muhafaza oturulur mu be

0|0
    0|0
  • Uzak iyidir. Sürekli içli dışlı olmak istemem

0|0
    0|0
  • İlerde sorun yaratır bence beraber yaşamak

1|0
    0|0
  • Ben oturuyorum oturulur

0|0
    0|0
  • Ne kadar mesafe o kadar huzur

1|0
    0|0
  • uzak ol tbi

1|0
    0|0
  • Oturulur. Ben çalışacağım için çocukları ona bırakırım. Akşam gelince sıcacık yemeğim olur. Canım kaynanacığım kısacası.😊

0|0
    0|0
  • bence uzak ol aksi takdirde ya hergün ya da 2 güne bir kaynanana gitmek mecburiyetinde kalırsın :=)

0|0
    0|0
  • 'Kaynana' dediğin için oturma da zaten bence..

0|0
    0|0
  • Uzak ol...

0|0
    0|0
  • uzaklık iidir. sen erkklerın goruslerıne bakma onlar ne anlar. tabi imkann varsa olabıldıgnce uzakolsun ole daha iyi oluyn

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    1|0
  • Kisiligine bagli

0|0
    0|0
  • mümkün mertebe akraba kaynana vs bunlarla aynı şehirde bile olsan uzak oturacaksın çok sıkıntı çıkıyor

0|0
    0|0
  • Kabus

0|0
    0|0
  • Benim annem kaynanadan çok çekti hep birlikte çektik. O yüzden asla ve asla oturmam.

0|0
    0|0
  • Gidebildigin kadar uzağa git bnce

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...