#KIZILAY Soda daki, değişimi fark ettinizmi❓?

#KIZILAY Soda daki, değişimi fark ettinizmi❓?

1|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• türk yazısı silinsin istemiyorum ama biz farklı ırklardan oluşuyoruz ve sürekli türk yazısını her yere koymak gerekli mi gerçekten? bir arada durmak istiyorsak diğerlerinin kendini yabancı hissetmesii istemiyorsak buna göre davranmalıyız. Osmanlı pek çok ırktan ve dinden oluşuyordu her yere türk yazdılar mı? bildiğim kadarıyla hayır yanlışsa düzeltin. Ama kimse türk olduğunu unutmadı. Kimse tarihini nerden geldiğini unutmadı. Boş bir şekilde türküz demekle türk olunmuyor ya da demeyince silinmiyor ki. Mesele bunu anlayabilmek. Muhteşem yüzyıl tarihimizi yansıtmıyordu ama türkler severek izledi. Şehzadenin nasıl öldüğünü diziyle öğrendiler ve osmanlı yani büyük selçuklu falan olsa hadi daha eski der anlarım. Chp hdp ile birlikte takılıyor, Atatürk'le alakasızlar ama Atatürk kurdu diye oy verende türk. Abd-avrupa meraklısıda türk. Böyle türk olunmuyor. Yazı çıkartılınca herkesin türklüğü tutuyor ama bilgiye gelince bir şey yok. Türk lafını gözünün içine sokmayınca unutuluyor olsaydı osmanlı unuturdu ama unutmadılar. Mesele yazmak değil özümsemek olmalı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yazıklar olsun gercekten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden silindi ki

0|1
    0|0
  • Niye silindi ki acaba

0|1
    0|0
  • Ziraat Bankasında da aynısı oldu

0|1
    0|0
    • 16gün

Aaa duymadım onu

• 15gün

Çocukluğumdan beri ( Türkiye Ziraat Bankası) ydı, sonradan kaldırılması böyle tepkiyle karşılanıyor işde

• 14gün

Ulkenin am*na koydular Şu an bir dolar ve euro ya bak tarihindeki zirveyi goruyor su siralar.. zamaninda ecevit e dolar 1.30 oldu diye yazarkasa atanlar yilbasinda 5i gorecek lakin nerelerde acaba 55bin firma batti bu ulkede haberiniz var mı yancilar dev oldu orta ve kucukler batiyor bagira bagira ekonomik kriz geliyor bu ulke belini zor dogrultacak herkes borc bataginda asgari ucret 1300 oldu diye sevinenler acaba farkindami bugun bir ev kirasi ne kadar bir verip onbir aliniyor bu millete mustekah akp verilen her evet oyunu icin bu milletin g*tundeki donun lastigini bile alacaklar yasayip gorecegiz herseyi

• Belkide tam tersidir fesat olmayın 😂

0|1
    0|0
    • 16gün

O nasıl bir ters oluyor, açıkla helem

• 16gün

Acikla degil 'anlamadim ne demek istedin' diyebilirdin az kibar ol.
      Belki sonradan turk kizilayi yapmislardir diye dusundum suanki sodalarin ustunde hangisivyaziyo bilmiyorum

• 15gün

Burda kibarlığı pek önemsemem hanmfendi, yeni halini görmedinizmi resimde? 😄

• Yazıklar olsun

0|1
    0|0
  • Önemli bir şey olarak görmüyorum

0|0
    1|1
  • Halen türk kızılayı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• internet explorer etkisi altındasın sanırım uzun zaman önceki değişikliktir şimdii fark ediyor olmak konuya verdiğiniz önemi değeri sorgulattiriyor

0|1
    0|0
  • kaç yıl önceki olay bu

0|1
    0|0
  • Bayağı oluyor bu değişiklik olalı yeni mi gördün? :D

0|1
    0|0
  • Irkına düşman bir başka topluluk yoktur

1|1
    0|0
Yükleniyor...