Günaydınlar😀🌞⛅ Toplum içinde yüksek sesli konuşanlar hakkında fikirleriniz neler? Siz konuşur musunuz?

Ben acayip rahatsız oluyorum bu tiplerden. Bağıra çağira dikkat cekmek icin konuşmaları çok itici. Bazılarınin enerjisinden ses tonu öyle çıkıyor ama kimse çekmek zorunda değil dimi? Seni karşindakı duysun yeter. Garsona bile seslenirken sanki kahveyi değil garsonu satın almış gibi davranırlar bazılarıda... Ayıptır.😏🤔 Siz neler düşünüyosunuz bu konuyla ilgili? Buda dursun burda. ↙Günaydınlar😀🌞⛅ Toplum içinde yüksek sesli konuşanlar hakkında fikirleriniz neler?Siz konuşur musunuz?
Mutlu güzel bir gün olsun. Şükürler olsun bugunumuze. Herkese güzel bir gün dilerim.❤💋✋☺

Güncellemeler:
13gün Sorumu sevin😜🙊🙈

0|3
4|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar haddini bilmiyor. Birbirlerini küçük görme derdindeler. Kimi insanlar kendine hizmet edeni, kölesi zannediyor. Hizmet sektöründeki insanlar daha muzdarip. Her gün egosu yüksek, terbiyesiz, hadsiz insanlar, çalışanlara böyle eziyet ediyorlar. Sadece bu sektörde değil, tüm sektrölerde öyle, patron personeline bağırır çağırır, evde çocuğuna bağırır, kedisini tekmeler, Sokakta başka insanları küçük görür diklenir.

Egosu yüksek, hadsiz insanlar! dan nefret ediyorum. Benim çevremde de var. Hiç bitmiyorlar ki. Bir insanda önce, vicdan, merhamet olacak.

1|0
    0|0
  • mornik.. rahatsiz edici buluyorum ne diyim :D

1|0
    0|0
  • Günaydın 😉😉
    Bilmiyorum dikkat etmiyorum kim sesli kim sessiz ☺

1|0
    0|0
    • 15gün

Benmi fazla takiyorm o tiplere acaba

• 15gün