Birinin hevesini kırdığınız oldu mu?

Dürüst olun. Sizinle ilgili herhangi bir konuda, - mesaj atma hevesi, size bir hediye vermek istemesi, sizinle arkadaş olma isteği, istediği bir şeyi yapabileceğiniz halde yapmamanız vs. - Yaptınız mı bunu? Kırdınız mı insanların umutlarını, heveslerini?
Birinin hevesini kırdığınız oldu mu ?
Ben birinin hevesini kırmaktan çok korkarım. Çünkü heves, içimizdeki çocuğun bir duygusu. Hevesin kırılması ise kötü bir duygu. Bunun yüzünden insanların içindeki çocuk ölüyor. Fesatlaşıyoruz.

Güncellemeler:
15gün Arkadaşlar ben sizi anlıyorum da bazılarınız beni anlamadı.
Bir insana sertçe bir tavır sergilerseniz o insanın hevesi kırılır. Yani istemediğinizi uygun bir dille ifade ederseniz neden hevesi kırılsın ki anlayışla karşılar. Sonuçta çocuk değiliz her istediğimiz olacak değil ya. Heves kırmak biraz ileri seviye. Yani başta yüz verip sonradan yüz çevirmek insanın hevesini kırar.

0|0
15|19

Erkekler Ne Diyor 19

• itina ile heves kırarım ben
    heveslerim kırıldı itina ile çünkü..
    heves edip mutsuz olmaktansa hevesin içinde kalması daha iyidir

1|1
    0|0
  • Hiç kimsenin hevesini kirmadim ahini almadım canını yakmadim ilk sevgilim bu yakında oldu iki hafta önce başladık ondan önce hayatım zindan gibiydi

1|0
    0|0
    • 15gün

Hayatın zindan gibi olması geçici heveslerle kendini avutmaktan iyidir bence :)

• 15gün

herhalde

• 15gün

teşekkürler :)

• Hayir, ben güzel bir sekilde aciklama yaparim..
    Ben hayatima bir insani arkadas dost dahi olsa zor alirim.. birini oyle hemen alirsam öncekilerine haksizlik olur..

1|1
    0|0
  • Heves kırmamak için mutsuz olmayı tercih ettim

3|0
    0|0
  • Olmuştur herhalde

1|1
    1|0
  • olmuştur

1|0
    0|0
  • birini cezalandiracaksam onun hevesini kirarim

1|0
    1|0
  • Bilmiyorum oldumu 😕
    Egerki olduysada bilerek yapmamisimdir

1|0
    0|0
  • Kırdım. İstemeden de olsa kırdım.

1|0
    0|0
    • 15gün

Heves zaten çok kırılgandır soran üye. Olumsuz ufak bir sinyal hissetse dahi kırılır :)

• kırdım

1|0
    0|0
  • Hayir

2|0
    0|0
  • Eveet

1|0
    1|0
  • Hayir ama benim kirildi.

1|0
    0|0
  • oluyor arada

1|0
    0|0
  • Oldu ne yazik ki.

1|0
    0|0
  • olmadı kanka

1|0
    0|0
  • İstemeden yapmışızdır hepimiz.

1|0
    0|0
  • şükürler olsun ki yapmadım ama bana yapan oldu

1|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kırmışımdır illa ki. Eğer ben aynı yoğunlukta değilsem neden ilgisini sevgisini iyi niyetini suistimal edeyim ki.

1|0
    0|0
  • bile isteye kırmamışımdır kırdı isem de hak etmiştir :D

1|0
    0|0
  • Bu umudunu kirmak olmuyor. Istemedigin biseyi karşı tarafın da hisleriyle oynamamak adına yaptigin en güzel şey bence

1|1
    0|0
    • 15gün

hevesini kırmak ne oluyor o zaman

• 15gün

o zaman benim numunelikler fazla hassas 😄😄

• 15gün

hahah olabilir :D :D

• Eğer ben onunla arkadaş olmak istemiyorsam, ya da onunla bir birliktelik istemiyorsam sırf onun hevesi kırılmasın diye buna izin veremem. Daha önce de bunu yaptım. Bana kalirsa bunda benim suçum da yok.

1|0
    0|0
    • 15gün

yani o taraftan bakınca doğru gibi ama aslında hevesin kırılması çok farklı bir şey kaba biçimde reddetmek var, uygun bir dille anlatıp onunda bize hak vermesini sağlamak var

• 15gün

onu yapıyorsa zaten kendi hevesini kırmaya çok meraklıdır :) Israrcı olursa ve sende kabaca reddedersen aslında o kendi kendinin hevesini kırar :D Çünkü biliyor sonuçlarını ve ona göre davranıyor.. Ben nefret ederim ısrarın her türlüsünden :) İstemiyorsan istemiyorsundur niye karşıdaki zorlar ki bunu

• 15gün

Aynen bende öyle iste. Israr tahammül edilecek bir sey değil. Genelde erkekler kizlari naz yapıyor diye algılayıp o yüzden ısrar ediyor galiba. Ama düşünmüyorlar ki biz niye tanımadığımız kişiye naz yapalım 😂 cok saçma

• Benimkini kirmistirlar ama ben kirmadim

1|0
    0|0
  • Yarın hatırımı sorsan ne olur?
    Bugün hevesimi kırdın bir kere !
    Gitme! dememle kalsan ne olur?
    Gönlün çoktan yola çıkmış bir kere !
    https://www.youtube.com/watch?v=gZn6wdxX0u8

Aklıma gelen şarkı oldu... Elimden geldiğince kırmamaya çalıştım ama çok kırıldım.

0|0
    0|0
  • Kırmışımdır illaki ama istemeyerek

1|0
    0|0
  • Olmuştur ama bılerek yapmm

1|0
    0|0
  • Maalesef kirdim

1|0
    0|0
  • Babamın bana hediye alma hevesini kırdım her seferinde bu ne yaa diyerek 😄

1|0
    0|0
  • Maalesef kırdım

1|0
    0|0
  • Olmuştur illaki

1|0
    0|0
  • ben kırmadım da benımkımı cok kırdılar albayım

1|0
    0|0
  • Olmuştur belki

0|0
    0|0
  • Milyonlarca milyarlarca insan vardır. Ama sen tek bir kişiye tutulup kalırsın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...