#TecavüzAKlanamaz.Siz Ne Düşünüyorsunuz?

1|0
919

En İyi Erkek Görüşü

• Aklarlar merak etmeyin şimdilik yasa geri çekildi ama yine ortaya atarlar mhp ilk hayır der sonra mecliste evet der kabul edilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu memelekette ölen istismara uğrayan şiddet gören canı yanan suçlu bilmiyormusun kardeş.. o yüzden herkes kendi adaletini sağlamalı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Herşeyin basiti var esasında. Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmayacaksın. Ben o tecavüzcüye tecavüz etsem ve bunu temizlicez. Hollanda da evlencez desem ahahahaha. Töbe töbe gülüyorum ama hoş değil tabi.
    Sırf tecavüz değil her ne olursa olsun dediğim gibi, kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yaparsan suçlusun, yapan suçlu. Af olayı genele değil özele uygulanmalı. Geçenlerde haberlerde seyrettim kadının sanırım 3 çocuğu vardı yalan olmasın herneyse, eşimle 15 yaşında evlenmiştik ve biz seviyoruz birbirimizi hala diyor. Eyvallah ama burada suçlu olan o kızın da o erkeğinde anne babası. Niye bu yaşta evlendiriyorsunuz? Ebeveynleri de hapse atılmalı. Yaşıt olan insanların birbirlerinden hoşlanmaları sevmeleri normal ama sallıyorum mesela 20 yaşında bir çocuk reşit olmayan başka bir kıza başka gözle bakamaz, hem etik değil hem sağlıklı değil. Denecek çok şey var belkide ama bu kadar zırvalamam yeterli sanırım...

1|0
    0|0
  • Eyyyyyyyyyy AKP! Tecavüzcüleri evlendirme, hadım et!

2|0
    0|0
  • Tecavüz etmeden önce tecavüzcüler 3 kez düşünsünler; yok ettikleri şey sadece bedenler değil hayatlar, hayaller ve gelecekler...
    #TecavüzAKlanamaz

1|0
    0|0
  • Sırf akp istiyor diye bu fikre bile karşı çıkmayıp , bu fikri savunanlar , acaba akp fikir değiştirdi diye onlar da mı fikir değiştirecekler çok merak ediyorum :) bir inaanın kendi düşüncesi olmaması ne kötü...

4|1
    0|1
  • Aklanmayacak zaten.

2|2
    0|0
  • iyice rezil bir ülke haline geldik, Osmanlıyı geri getiriyor diyen embesillere soruyorum Osmanlı cemiyetinde tecavüzün cezası neydi pedofili denen aşşağılık hareketin cezası neydi bişey bildiğiniz yok.

1|1
    0|0
  • tecavuzculerın penisini kesip agzına sokacaksın bunuda yasalastırıcaksın bak ozaman nasılda imana gelıyorlar

2|1
    0|0
  • Kadinima ve hayvanima dokunma!

1|0
    0|0
  • Peki tecavuz eden evli ise ne olacak yahu herkes onyargili konusup gercekleri goremiyor. Medyada bu oyunun icerisinde uyanin artik Turkiyeye seriat geliyor seriat.

1|0
    0|0
  • Seks yaparım evlenmem,
    Hamile kalırım doğurmam diyen insanların,
    Kaçak evlenen kişiler için çıkan yasa üzerine yürümesi iki yüzlülüktür. Samimiyetsizliktir, tutarsızlıktır.

1|1
    1|1
  • Sonuna kadar katılıyorum. Böyleleri asılmalı.

1|0
    0|0
  • Tecavüzü zaten aklamıyorlar siz haberi anlayamamışsınız.

0|2
    0|0
  • evet aklanamaz

0|0
    0|0
  • Ortalığı Karıştırma Çabaları Vol 856475 :S Bir Bitmediniz @Soran :/

0|0
    0|2
  • Dolar 4 lira olucak bu hmk koyunları bitirdi Ülkeyi hala tecavüzden bahsediliyo.

0|0
    0|0
  • Her şey tamam da elinize niye yazıyonuz kağıt mı bitti

0|0
    0|1
  • Sonada niye tecavüz olaylari artı diye dusunup dururuz ulkede adalet zayif oldugu icin bunlar var ben tecavüzculere idam gelmesini isterdim her girdigim ortamda dile getirirdim geriryorumda İNŞALLAH tecavüzculere idam getirecek biri olur hepimizin anasi bacisi karis var !!!

0|0
    0|0
  • Yol yaptılar kanka
    En önemlisi yol
    Yol olmadan asla
    Yol varsa gerisi teferruattır
    Yol gidenin
    Herkes bu yolun yolcusu
    Kısacası yol herşeydir

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• @jinekdine kapak resmini yediğim 😊✌🏻️

1|0
    0|0
  • Edenin şeyini keseceksin ki bak bakalım bir daha yapabilir mi başkası

1|0
    0|0
  • Yola geldiler geri cekilmis

1|0
    0|0
  • hitler olaydım da türkiye erkek nüfusunu %10 düşüreydim

2|0
    0|1
  • Aklandı bile..

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • aklanamz cunku indanin serefi gururu vicdani vardr ama o her insanda yok aklayan insana bn kisaca serefsizn oglu derim erkekligin tecavuzle degil ahlakla oldugunu hatrlatmadgi icin

0|0
    0|0
  • Olayın yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu düşünüyorum

0|0
    1|1
    • peki bize doğrusunu anlatır mısın tecavüzün neyi yanlış anlaşılma

• Bu ülkede evlenme yaşı 18 iken 18 yaşından küçük birinin tavüzcüsüyle evlenme rızasından bahseden bakan musvettelerinden mi bahsediyorsun yazık ya

• İdeolojik baktığın ortada. Sana ne diyebilirim ki.

Yükleniyor...