Nişanlı olan bir kız veya erkeğin habersiz yabancı kişilerle mesajlaşması normal mi?

sizce bu ihanet olmaz mı çünkü ucu açık bir muhabbet ve ne olacağınıı kestiremiyorsun. ateş ve barut?

0|0
3|7

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldatmakla eşdeğer.

0|1
    0|0
    • 13gün

böyle düşünen kızları görmek mutluluk verici

• ihanet olur

0|1
    0|0
  • Normal değil aldatmaya girer karsicinsse 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tabiki doğru değil olmamali.

0|1
    0|0
    • 13gün

doğru diyenlerin dayanağı ne olabilir.

• keşke teknoloji gelişmeseydi bazı şeyler daha iyi olurdu en önemliside sevgi

0|1
    0|0
    • 13gün

kaliteli insanlar için değişen bir şey olmadı bence karakter meselesi

• 13gün

tabi orasi ölede bnce gelişmeseydi kaliteli insan sayisi çok daha fazla olurdu çünkü bn göremiyorum kaliteli insan çevremde

• 13gün

çevreni gözden geçir derim :)

• bu devirde olmamasi cok zor. nisanliligi birak evlilikte bile sadakat yok denecek kadar az.

0|1
    0|0
    • 13gün

temel nedeni teknoloji mi diyorsunuz?

• 13gün

aslinda oda sayilir. en temel nedeni insanlarin memnuniyetsizligi ve yetersiz bulmasi. sanki kendi mukemmelmis gibi davranmasi.

• nisanlilikta evlenene kadar kız veya erkek ne yaparsa yapar erkek kızı kızda erkeği gözlemler eyer hareketleri hoşuna giymemişse bırakırsın nikah kıymadan kurtulmuş olursun kızdan veya erkekten evli iken zor cunki

0|0
    0|0
  • Olmaz ayıp ayıp :-)

0|0
    0|0
  • Sence normalmi hani bunu hala nasıl sordun şaşırdım

0|0
    0|0
    • 13gün

normal görenler ve ben bunun normal olmadığı sizin düşüncelerinizle teyit etmek istedim ve o katılmayanlarda burda bunu okudukları için kendilerine bir çeki düzen verirler diye düşünüyorum. bazen bardağın dolu kısmından bakmak gerkir

• Bence kesinlikle haklısın kardeş, normal değil. Ben soğurdum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...