Babam ben uyurken sabah sabah kafama tekme atiyo kemerle bana vuruyo sacimi cekiyo yumruk atiyo bu adam neden boyle?

Az once uyuyodum bana boyle yapti benden ne istiyor bu hayvan herif baba bile demek gelmiyor icimden? 1.62 boyu var gucu bana yetiyor insallah gebertirler insallah kocam iri yari biri olurda babamin anasini beller.

0|1
1|19

Erkekler Ne Diyor 19

• bir baba bunu niye yapsın sebepsiz ama her ne sebep olursa olsun bir baba böyle olmaz Vala git polise şikayet et

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • Sjsjsj guldurdun

0|0
    0|0
    • 17gün

Ne sansli senin gibi cocuklar el bebek gul bebek simartilmis

• 17gün

Valla benide dovduler zamaninda. Ama sen kahinsen bu aralar birsey diyemicem

• Babanın anesi güzelmi 😉

0|0
    0|0
    • 17gün

Öldü

• 17gün

Babaannem agladi taksi cagirin ben giderim en yakin hastaneye yalvaririm taksi cagirin dedi babama soyledik babaannemin kalbi sıkıştı diye tenezzul edip kalkip anasini doktora goturmedi biz goturduk

• 17gün

Tövbe tövbe neyse anlatma küfür edecek şimdi

• Hahaha vardir bir sebebi, kemerle dövmek ne lan 😂😂

0|0
    0|0
    • 17gün

Annem icin

• 17gün

Izin vermezler

• 17gün

Vermesinler.. sen yapcaksin baska cagren yok.. ya da daima ezileceksin böyle..

• Allahından bulsun öyle baba bişey demiyorum başka..

0|0
    0|0
  • İyide neden insan durduk yere canını kanını üzermi bea

0|0
    0|0
  • La ne diyon sen sabah sabah.

0|0
    0|0
  • nasıl bir baba bu ya olmaz öyle baba sana bunları nasıl yapar

0|0
    0|0
  • hangi filmde oluyor bu

0|0
    0|0
  • Hahahhaha 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kurgu

0|0
    0|0
  • Kızım sen iyi misin? Gelmiş burada sorduğun soruya bak, azıcık saygılı olun

0|0
    0|0
    • 17gün

Babam iyi mi sence

• 17gün

Yaşım 29 ve yapı olarak da oldukça iriyim ama hala bizimkilere saygısızlık etmiyorum herhangi bir konuda.
      Babanın öyle davranmasının sebepleri ne? Üvey baba falan mı , sebepsiz yere yapıyorsa haklısın derim

• 17gün

Öz..

• trol sorudur ins

0|0
    0|0
    • 17gün

Yok

• 17gün

Dun annemle kavga ettik evden kovdu beni geri geldim

• 17gün

anlaşılan sert ve baskıcı bir ailen var. sana tavsiyem huylarına gitme sakin tut kendini nederlerse tamamde gitsin. kavga falan çıkmasın.

• Vur kafasına

0|0
    0|0
  • senin gizli saklı yaptığın bir işi öğrenmiş olabilir mi böyle böyle sana mesaj veriyorda olabilir

0|0
    0|0
    • 17gün

Sevgilim yok sosyal yasantim yok okuldan eve evden okula gunumun tamami evde geciyo ne yapmis olabilirim sence

• 17gün

valla hayatını yaşantının nasıl olduğunu yazmamissin soruna şimdi böyle söyleyince bilemedim neden sana öyle davrandığını

• baba yanlış yapıyor gerçekten seni hiçmi soçun düşün bakım hiç bir baba çocuguna boş yere kızmaz

0|0
    0|0
  • ahahja lan aynisi bende oluyordu bir aralar fazla asioma sende sonra nedensiz yere dayyak yersin

0|0
    0|0
    • 17gün

Ailenin tek kiziyim zaten duygusalim sabah sabah uyuyan bir insana boyle yapilmaz 2 de vizem var az once bu sekilde kaldirdi

• 17gün

aynısı bende de oluyordu normalde babamla yazın ise giderkene e güzel şekilde e kaldirirdi bir ara sabah baktım adam vurarark kaldiriyor dedim acaba yanlış bisymi yaptım bende büyük kuzenlerim mastr çektiğini solemisler 12 13 yasindaykene

• anne ile niye kavga edion sen onun sebebini de bakalim.. bazıları dayağı hak ettiği için yer.. akli dengesi bozuk degilse. kimse haksız yere dayak atmaz başkasına yani.. dayagi hak edip dayak yemiyenlerde var. senin sorunun annenle ise anne doldurmuştur babani üstüne salmistir

0|0
    0|0
    • 17gün

Annemin pijamasini giydim dun ortaligi ayaga kaldirdi pijamayi cope atti aglayip zirlamaya ben bu kizla ayni evde yasamak istemiyorum demeye basladi bana sandalye firlatti yuzume dolu dolu tukurdu melek gibi annem var onun icin dayak yemek bile deger baksana su yaptiklarina normal mi sence

• 17gün

tamam

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce babana hitap etmesini öğren sonra gel soru sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...