Herkes ablamlara soru soruyor ve onlarla dertlesiyor?

Arkadaslar belki su an cocuksu gelebilir ama cok kiskaniyorum bu durumu. Kimse bana derdini anlatmiyor ve soru sormuyor sunu nasil yaparim bunu nasil yaparim diye. Bugun bir baktim ablamin telefonuna bildirim geldi en yakin arkadaslarimdan birtanesi grup kurmus ve ablamlari eklemis onlara da sorular sormus ve soruyor.

Bazen gercekten dusunuyorum acaba okuyamadigimdan dolayi mi boyle oluyor? Cok mu cahilim herkesin gozunde.

0|0
5|12

Erkekler Ne Diyor 12

• bu gibi şeyler okumakla değil genel kültürle olacak şeyler. aklına düşen ya da aklında olmayan herşeyi araştırıp genel kültür sahibi ol, her konu hakkında bir fikrin mutlaka olsun, ortamlarda ilk sözü ilk öneriyi sen sun, bugün araştırdığın örneğin, karınca neden vardır sorusu bile gün gelir biri tarafından mutlaka sorulur ya da kulak misafiri olursun işte o anda ona sadece sen cevap verirsin ve böyle olursanda olgun olarak görülen dertten anlayan ve patlamaya hazır insanları yumuşatmak için aranan insan sen olursun.

1|0
    0|0
    • 18gün

Sorun da tam olarak bu zaten. Onlarin yaninda cok olgun gorunuyor ve resmi durusumu hic bozmuyor musum... Bundan dolayi, onlari yargilayacagimi mi dusunuyorlar hic bilmiyorum ama ben boyle bir izlenim de verdigimi hic dusunmedim.

• 18gün

insanlara empatik yaklaş ama ciddi duruşunu bozma ama çok da ciddi durma, çok ciddiyet insanları sana yaklaşmalarından alı koyar çünkü çekinilen bir insan olursun.

• Cahillikten değil bence senden büyüklerden fikir almak istersin genelde onlar da öyle. Üzülme.

1|0
    0|0
  • hayır alakası yok arkadaşlar edin temiz kalpli sevgili gibi ama karakteri düzgün biri onların sorunlarını sor tanış bunu yeneceksn

1|0
    0|0
  • aslında kendın olmak daha iyi ama ılla farklı olsun dıyorsan ablanı taklit et onun gıbı gozuk konusma kalıplarını durusunu örnek al zamanla yenı ınsanlar yanaşır

1|0
    0|0
  • bence oyle dememelisin buyuklere her zaman danisilir ondan dolayi

1|0
    0|0
  • Askm sende benimle cik

0|0
    0|2
  • Okumamak la cahilliğin ne alakası var sende yani belkide ablan yasca daha buyuk tecrubelidir die ona soruyolardır sahsen bn bile genelde ask harıcı konularda buyuklere danısırm konu asksa yasıtlarıma çünki bnim gbi düşünmesi bni anlaması lazm

0|0
    0|0
    • 18gün

Sence okumak herseyi bilmek demekmi bn 2 yıılk üni okudum bir mühendisin yaptığını düşündüğünü yapamzym yani ya da bir ilkokul mezunu gelip bnim işimi yapamzmı olay tecrübe ve öğrenme kabiliyitine bakıo herkes okuyuncaa aaa tamam bu iyi yemk yapr işte cinselliği iyi bilir işte ev eş sorumluluğu iyidir bu şu kıyafetin duruşundan kombinesinden dahamı iyi anlar demk buna cidden bölemi inanıyosun lütfen bakış acın sadece biraz yalnız kaldın die dışlandın gbi olmasın bir bayan nolursa olsun bir melektir hepinizn içinde bir duygusallık bir sewimlilik yumuşacık bir ruhunuz varya insan sizinle dertleşmeyip sizi koruyup size değer vermeden ne işe yararki ne tadı çıkar bu dünyanın

• Doğrudur

0|0
    0|0
  • e yani a/q yürü bulaşığa

0|0
    0|0
  • Sen daha cocuksun sus

0|0
    0|0
  • canım seninle sabaha kadar konuşalım doyuncaya kadar

0|0
    0|2
  • takip et dertleslim

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Kıskançlığın tutmuş vence kendini geliştir

1|0
    0|0
    • 18gün

Belki kulaga egoist bir dusunce gibi gelebilir ama ablamlardan daha iyi oldugumu dusunuyorum bu konu da. Sadece dikkat cekemiyorum.

• 18gün

İletişimin kuvvetli değildir abşan kadar bir de o büyük olduğundan sözünün geçmesi doğal küçüksen evde sözün pek geçmez :)

• Sosyal ol

0|0
    0|0
  • alakası yok sana öyle geliyo büyük olduğu için ona soruyolar

0|0
    0|0
  • Ablandan taktik alabilirsin. Şanslısın çünkü dışardan birisi değil kıskandığın kişi.

0|0
    0|0
  • Okumakla ne alakasi var bunun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...