Turkiye'de 81 il çocuk gelin ortalamasına göre sıralandı, tablo ile ilgili sizin düşünceniz nedir?

Turkiye'de 81 il çocuk gelin ortalamasına göre sıralandı, tablo ile ilgili sizin düşünceniz nedir ?

0|0
11|27

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 27

• Kocama bir aferin Tunceli'ye...

0|0
    0|0
  • Diğer şehirler hakkında fazla bilgim yok ama Kahramanmaraş'ın daha fazla olduğuna inanıyorum. Yobaz başkenti

0|1
    0|0
  • Buradan da anlaşılıyor ki en namuslular biz Doğu Karadenizliler'iz (Trabzon, Rize, Artvin vs.). Doğuda ise namus yerlerde sürünüyor. Adana'nın ve Samsun'un daha da tepelerde olmasını beklerdim çünkü sapıkların ve tecavüzcülerin şehirleri onlar. Erzurum'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Dadaşlar'ın namusuna laf etmek bizim haddimize bile değil...

0|0
    0|1
    • 12gün

İstanbul'un da en üstlerde olmasını beklerdim (Samsun ve Adana ile aynı sebepten dolayı.)...

• 68. çıktı onlarda kesin başka yerden gelen kabilelerdir

0|0
    0|0
  • Bu oranlar dogru da olsa yanlısta olsa bunlarn alayi cayir cayir yanmalık. Bu ve bunun gibi istatikler aslinda ahlak tablosunu yansitiyor. bazi gerizekalilar cogunluk kurtlerde yazip gulucuk atmis, bence bu turkiyenin ahlaksizligidir. Bu zihniyetle gulucuk atan zihniyette aynidir aslinda.

0|0
    0|0
  • Ülkenin utanç tablosu işte!

0|0
    0|0
  • Kanımca bir çogu aileden ama bir çoguda sevıp kaçma uafa hamile kalma olaylarından oluyyor sevıyorlarsa 17 yaşın bir sakıncası yok benım için 18 giren her boku yapmaya hakkı aklı ruhsatı oluyoraa bunada olacak

0|0
    0|0
  • Listeye şüpheli gözle bakıyorum... Benim bildiğim Urfa ilk sıralarda idi... Muhtemelen bilgi eksikliği var.

0|0
    0|0
  • Yalandır

0|0
    0|0
  • Öncelikle kaynak ne? Ve zaten toplumumuzda olan bir şey bu. Eskiden de vardı şimdi de var. Hatta eskiden daha yaygındı. Şimdi giderek ülke geliştikçe azalıyo oran.

2|0
    0|2
  • Hepsinin Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • Yozgat'ın bu sırada olduğuna şaşırmadım. Tunceli'ye de şaşırmadım aslında..

0|0
    0|0
  • Ne düşünelim bilinen bir Gerçek bu Türkiye'nin acı gerçeği aceleyle ÇOCUĞU çocukla evlendiriyorlar beyinden özürlüler bu yani

0|0
    0|0
  • Tunceli nasil son sırada oluyor ya
    Aydını yükselten de acarlar köyüdür 😂😂

0|0
    0|0
  • Artvin için sevinmek yerine 21 kişi olduğu için üzüldüm. Oranı %10 olan illerin olması beni çok şaşırttı. Durum vahim.

0|0
    0|0
  • Okuma oranının en yüksek olduğu, fetönün tek örgütlenemediği ve çocuk gelin sayısının en az olduğu il. Bu gurur tabi ki de bizim. TUNCELİ'nin

0|1
    0|0
  • Eskisehir iyi :)

0|0
    0|0
  • doğu ve iç anadolu'nun türkiye'de gericiliği yaymada nasıl başı çektiğini gördük.

0|0
    0|0
  • Bu istatistik'lerin linkini atar mısın? Hangi yıllar arası?

0|0
    0|0
  • Trabzonlu olarak gururlandim ama 0 olmasını beklerdim.

0|0
    0|0
  • Kürtler en üste😂

2|0
    1|0
  • Tuncelide bu kadar az olmasına şaşırdım ben yalnız.

0|0
    0|0
  • Eskişehir 2,2 mi oda köylerde filan dır ya

0|0
    0|0
  • 74. Yalovam <3

0|0
    0|0
  • Liste karışık

0|0
    0|0
  • Yalan bu liste ilk on u dağıtmışlar