Allahin uzerinizdeki nimetlerini hatirlayin?

Yanimda sessiz sakin dunyaya 45 gun once gelmis bir misafirim var.. o henuz beni kesfedemedi nerede oldugunu ve kim oldugunu neler olacagini hicbirseyi bilmiyor.. emsallerinin soguk odalarda yattigini bombalarin dustugu yerlerde yasadigini veya sakatlandigini bilmiyor.. en onemlsi aileleriñi kaybettigini bilmiyor ve oylece habersizce uyuyor... karsisinda babasi... ona bakiyor sagligini gelecegini yasacaklarini mutlulugunu ve uzuntusunu dusunuyor... ve emsallerinin nerelerde oldugunu evlatlarinin acilarini yasayan babalari dusunuyor... hastaligina care bulamadiklarinda ve onlari kaybettiklerindeki hallerini dusunuyor.. ve bir ayet yankilaniyor... allahin uzerinizdeki nimetlerini hatirlayin... saymakla bitiremezsiniz... ayeti.. evet itiraf ediyorum ve acizim candan otesini koruma muhafaza etme hususunda acizim.. ve onlara uzanan cirkin elleri gorme hususunda acizim... cigerlerimize uzanan hainlerden habersizim... onlari rabbimize emanet ediyorum... lutfen lutfen.. ahlakinizi kaybetmeyin... sizler anne ve babalarinizin yawrularisiniz ve size bakan cirkin herseyi yok etmek uzere canlarini ortaya koydular.. musade etmein kendinizi muhafaza edin.. rabbim bizleri korusun..

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok güzel yazmışssın, Maşallah 😊 Bebekler en tatlı ve en masum varlıklar, eskiden asagı inerdim zuhal ablamın bebegiyle oynayıp sevmeye, ev kokusu hiç degişmezdi hep misk kokuyordu, onlara inince cok huzurlu oluyordum, evi melekler doldurmuş gibi, 😊😊 ama şimdi eylül büyüdü ve cok zeki bıcır bıcırkonuşan bir kız Allahım, yani abi o kadar tatlıki, onla sabahtan akşama kadar hep konuşursun,5 yaşlarında filan 😊😊 Aman amann cok cadı oluyolar bidee😍😍

0|0
    0|0
  • ne guzel yazmissin

0|0
    0|0
    • 17gün

Tesekkur ederim samimi duygular herzaman guzeldir ve guzellestirir cumleleri cunku onlarin asillari geldikleri yerler guzeldir... ve kalplere izinsiz gelir.. kayalari kirar iclerinden sular gecirir... lutfen gozlerden sakinin kendinizi ve gercekten degerlisiniz..

• 17gün

himmm anladim amin diyelim :)

• 17gün

Aminn :))..

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah bağışlasın abi :) minikleri izlemek güzeldir

0|0
    0|0
    • 17gün

Anlatilmaz yasanir... kalpleri yeşertir gozleri yaşartir.. gozlerimizin nuru dur onlar.. saf temiz dir onlar.. rabbim sanada nasip etsin insallah..

• 17gün

Amin inşAllah

Yükleniyor...