Nasıl arkadaş bu?

Eskiden kardes gibi olduğum arkadaşımla aram ben yazın ise başladığımda bozuldu. Okul için para biriktirmek için bir kafede garsonluk yapıyordum günlük olarak. Ikimiz de aslinda calisiyorduk fakat genelde beni cagiriyordu kafeler ondan ziyade. Bir gün ben çalışırken (o gün calistigimdan haberi yoktu çünkü ne zaman bei bir kafe çağırsa benim yerime çalışmak istiyordu ki bu çok sacma) beni aradı ve ben ona işte olduğumu söyledim. Bana benden izin almadan sen nasıl kafelerde calisirsin iş bizim ortak alanımız gibi saçma sapan tepkiler verdi ve ben de ona sen kimsin ki ben sana hesap vericem diye püskürdüm haliyle ve ondan sonra bir daha asla konuşmadık. O zamandan sonra garip davranışlar sergilemeye başladı. İlk olarak ben whatsapp profil fotoğrafıma bir binanın merdiveninde oturarak cekildigim güzel bir fotoğraf koymustum. Tam ertesi günü o da bir binanın önünde çekmiş olduğu bir fotoğrafını koymuş.. benim yazın sürekli cagirildigim kafede ben kendim işi bırakmıştım okul için. Şimdi öğrendim ki gitmiş oraya başlamış sanki başlayacak başka yer kalmamıştı bak sen. Arkadaşlar bariz kiskaniyo gibi ama sizin de düşüncelerinizi alayım bu kızımız için

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sana aşık

0|0
    0|0
  • La bunu kim okusun hadi oku ne yazacaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...