Hastalığınız ya da yıllar sonra hâlâ güzel görünme sebebiyle vücudunuzu dondurur musunuz?

İngiltere'de ölümle burun buruna olan 14 yaşındaki kız çocuğu, dondurulmayı istedi ve hakime; "Benden neden bu alışılmadık şeyi yapmak istediğime dair bir açıklama isteniyor. Ben sadece 14 yaşındayım ve ölmek istemiyorum ama ölüyorum. Dondurulmak, yüzyıllar sonra bile olsa bana iyileşme ve yeniden uyanma şansı vereceğini düşünüyorum. Toprağın altına gömülmek istemiyorum. Yaşamak, uzun yaşamak istiyorum ve gelecekte kanserim için bir tedavi bulunacağını ve beni uyandıracaklarını düşünüyorum. Bu şansa sahip olmak istiyorum. Bu benim tek dileğim." Şu mektubu yazdı.

Gerçi Rusya'da bu akımı çoktan getirmişler ama onlar hastalık için değil, ömür boyu güzellik uğruna yapıyormuş. Sizler neler düşünüyorsunuz? Yaşamak ya da güzellik uğruna bilinmedik bir donukluğa doğru mu gidiyoruz? Gerçekliği ne kadar doğru meçhul.

Ben donmak istiyorum, düşünsenize 7000 yıl sonra ben hâlâ aynı benim asdff eceli hesaba katmasam tabii töğbessstttağfurulllaahhh :)))Hastalığınız ya da yıllar sonra hâlâ güzel görünme sebebiyle vücudunuzu dondurur musunuz?

1|0
14|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Allah öl demeden gelmezmiş Azrail kulun yanına, Allah ol demeden izin vermezmiş bir yaprağın bile kıpırdamasına. Yalan dünyada yalan meşgalelerle uğraşıyoruz.

2|0
    0|0
  • kız haklı olabilir
    ama donduruldukları tesiste bir sorun çıkar bir sene sonra ölürlerse napacaklar:)

0|0
    0|0
  • Müslümanim, bana bahsedilen bir zaman dilimi var, kronometre dolunca, ruhum cesedimi terkedecek. Ve cesedim toprak ile buluşacak. Ruhum ise bir kandil tipi tepede/yuvasında sallanacak/duracak. Berzah alemindeki kronometrem dolunca da, cesedime yeniden ruh üflenecek ve hedefe kodlanmis füze gibi mahşer meydanina yürüyecegim. Bir mızrak yukarda güneş, elimde defterim. Ver verebilirsen hesabini...

1|0
    0|0
  • Dondurma değil de kendimi klonlamayi isterdim her 10 senede bir vücut degistirecen hem hayatı yaşa hem yaşlanma 😎😎

0|0
    0|0
  • ya bir gitsinler olmaz öyle şey

1|0
    0|0
  • Hastalık için olabilir.

0|0
    0|0
  • Allahın imtihan için verdiği ömrü doldurup, sonsuz hayatta yaşlanmadan ve her zaman genç kalacağımı bilerek ulaşmak istiyorum. Cennette zaten sonsuza kadar yaşlanmadan kalacağız. Dünyada bu tür geçici zevkleri istemem.

1|0
    0|0
  • Hele dondurduklarından birini çözselerde baksak oluyor mu acaba

1|1
    0|0
  • bu dondurulma olayını okudum öyle birşey yok ve fazla mesaretli ama sana garantide vermiyorlar çuvalla para veriyorsun tekrar uyandıktan sonra o para sana kalıyor ama ölme riskide büyük onu türkiyeden yapan biriside var hayatı seviyorum geleceği çok merak ediyorum diye söylemiş youtubede videoları var herşeyi tadında bırakmak lazım hayatının akışı nasılsa o hızda devam tekrar uyandığında tüm dostların ailen yok olmuş olucak BN dostlarımla ve ailemle birlikte yaşamak ve ölmek isterim...

0|0
    0|0
  • çözüldüğünde tekrar hayatta olacağın kesin mi

0|0
    0|0
  • Saçma, karbon fiber mi bu? Dünyadan tutup duracak

0|0
    0|0
  • ben de uyutulmak isterdim düşünsene uyandığın da uzaylılar insanlar ve uzak galakside ki canlılar bir arada yaşıyorlarmiş 😃

0|0
    0|0
  • Zaten şu an 10larca insan dondurmuş kendini ileri teknolojiyle tekrar dirilmek için. ama sonunda yinede ölecekler çünkü kıyamet var

0|0
    0|0
  • Çok Saçma.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • yok öyle dünya 😊

0|0
    0|0
  • Bence psikolojisi kaldıramaz durumu.

0|0
    0|0
  • Yoğ daha neler

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Dondurmam

0|0
    0|0
  • o kadar uyumak ☺

0|0
    0|0
  • bedenden ruh ayrildiktan sonra ne ise yarayacak

0|0
    0|0
    • 10gün

Ruh ayrılmıyor hatta kalbi bile çalıştırıyorla ama sen donuksun asdfggh öyle duydum

• 10gün

balinaa millet kiyametten kacmak icin uzayda yeni dunya ariyorlar
      ve yaslilik geni bulundu
      onlara sormama gerek yok bu sey olmayacak

• 10gün

Ben tek olan Tanrı'nın kuluyum. bu konuları derin araştıran her-an. org'u tavsiye ederim

Kızlar Ne Diyor 14

• elimde olsa ben de yaptırırdım

0|0
    0|0
  • Kimisi ölmek ister, kimisi dondurun ölmek istemiyorum der. Ne ilginç bir gezegen burası böyle.
    Ölüm ölüm nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım diyor ve konuşmamı sona erdiriyorum.

0|0
    0|0
  • hastalik ya da genclik icin degil de gelecegi gorebilmek icin isterdim. dusunsenize aradan gecmis 500 yil wouww ayakli tarihim onlar icin.
    beni de dondursunlar isterim sahsen ama su an degil.65 70 yaslarimda olumume yakin.

0|0
    0|0
  • Buz kesince ruh bedenden çıkıp gidiyor. Ben küçükken deney yapmıştım. Sineği buzluğa attım, 10 dk sonra öldü. Isıtsamda canlanmadı. Yani olmaz öyle şey 😂

0|0
    0|0
    • 8gün

Sen önce dondurup öldürmüşsün sonrada ölümünü tescillemek için yakmışsın sineği 😂😂😂 psikopat mısın kız 🙈

• Hayır, dondurmam.

0|0
    0|0
  • Ruh bedenden çıkınca nasıl diriltecekler 🤔

0|0
    0|0
  • Yok artık yaw

0|0
    0|0
  • donduktan sonra ruh napiyor hergun uyutulup ruya mi goruluyor

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • öf anı yaşayalım ya one

0|0
    0|0
  • Ben istemezdim ölmek bence daha mantıklı. Bi' de beni unuturlar orda asdfjfkfk

0|0
    0|0
    • 10gün

Ahahajaha daha demin aynısını düşündüm :))

• 10gün

Ayy 40 yıl sonraya uyandıgını düşün 59 oluyorsun ve hâlâ gençsin asdfgg bence de ölmrk daha mantıklı. 59 olup hâlâ 19 yaşında göstermek çok saçma 😂😂

• 10gün

kızım şaka mısın sen😂 millet genç görünmek için ne paralar harcıyor 59 yaşında 19 gostersem daha ne isterim oh mis ama kırk yıl sonra kimin yaşayacağı meçhul dedigim gibi ben orada buz kalıbı olarak kalırım Asdfjfjg

• ya uyanınca çok kamikaze. neler olur kim bilir. çok süprizli, üff

0|0
    0|0
  • Çok saçma ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...