Hastalığınız ya da yıllar sonra hâlâ güzel görünme sebebiyle vücudunuzu dondurur musunuz?

İngiltere'de ölümle burun buruna olan 14 yaşındaki kız çocuğu, dondurulmayı istedi ve hakime; "Benden neden bu alışılmadık şeyi yapmak istediğime dair bir açıklama isteniyor. Ben sadece 14 yaşındayım ve ölmek istemiyorum ama ölüyorum. Dondurulmak, yüzyıllar sonra bile olsa bana iyileşme ve yeniden uyanma şansı vereceğini düşünüyorum. Toprağın altına gömülmek istemiyorum. Yaşamak, uzun yaşamak istiyorum ve gelecekte kanserim için bir tedavi bulunacağını ve beni uyandıracaklarını düşünüyorum. Bu şansa sahip olmak istiyorum. Bu benim tek dileğim." Şu mektubu yazdı.

Gerçi Rusya'da bu akımı çoktan getirmişler ama onlar hastalık için değil, ömür boyu güzellik uğruna yapıyormuş. Sizler neler düşünüyorsunuz? Yaşamak ya da güzellik uğruna bilinmedik bir donukluğa doğru mu gidiyoruz? Gerçekliği ne kadar doğru meçhul.

Ben donmak istiyorum, düşünsenize 7000 yıl sonra ben hâlâ aynı benim asdff eceli hesaba katmasam tabii töğbessstttağfurulllaahhh :)))Hastalığınız ya da yıllar sonra hâlâ güzel görünme sebebiyle vücudunuzu dondurur musunuz?

1|0

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...