Kapali ingilizce ogretmeni istemezler dimi?

Ben hem allah icin hem sevdigim insan icin kapanmak iatiyom hemde ailem rahat olsun benim yuzumden yanmasin diye ama ben ingilizce kgretmeni olucam kapali olursam beni istemezler dimi 😔😔😞okuldakiler 😞😞😞Derler ingilizxe hocasi dedigin acik olur 😔suslu olur demezlermi😞

0|1
9|16

Erkekler Ne Diyor 16

• Branş ile dilin ne alakası var ki
    Sen işini güzel yap kimsenin umrumda olmaz 😊

Aynı işi yapan bir meslektastan sana ufak bir tavsiye 😊

0|0
    0|0
  • Hiçbir alakası yok. Artık kapalı öğretmenler çoğaldı. Ama her okulda kapalı çalışma, veya seç hangi okulda öyle çalışabilirsin. Bazı okullarda hiç hoş karşılanmaz çünkü. Oradaki tek kapalı pozisyonuna düşersin ve kimse sevmez falan, hoş olmaz sonra.

0|0
    0|0
  • Önemli olan senin düşüncelerinin bu ülkeye uyup uymamasıdır. Sen düzgün çağdaş bir insansan kimse sana bir şey demez kapalı olduğun için

0|0
    0|0
  • Sen bu kafayla birşey olamazsın

0|0
    0|0
  • İsterler ne alaka

0|0
    0|0
  • Niye istemeyecekler gardas ?
    Onlar kim oluyor.
    Özgürlük yok mu

0|0
    0|0
  • ne alakasi var kapali olunca ingilizce konusulmuyormu veya gramer anlatilmiyormu illa acik sacikmi olmak gerekiyor nasil bir dusunce tarziniz var anlamiyorum herkes istedigi sekilde giyinir sen ne icin kapaniyorsun Allah icinse bu soruyu sormaman gerekir universtenide okursun ogretmenliginide yaparsin

0|0
    0|0
  • neden istemesinler ki

0|0
    0|0
  • Benim daha önceki ıngilizce hocam kapaliydi Knka sikinti olmaz

0|0
    0|0
  • Neden istenmesin benim ateist din hocasi arkadasim var

0|1
    0|0
  • ne alaka

0|0
    0|0
  • Aynen haklısın ben olsam kabataşa götürüp üzerine işerdim yani kapalı ingilizce öğretmenimi olur

0|0
    0|0
  • öğretmen olacaksın bu nasıl saçma bir düşünce yapısıdır.

0|0
    0|0
  • Yooo kapalı motor san ac daha ıyı basını

0|0
    0|0
  • kimene hocam istiyosan kapanirsin kimsede karisamaz

0|0
    0|0
  • Ne alakası kapalı olmanın mesleği mi var ben orta 1 de iken bir kapalı ingilizce öğretmeni vardı ki o zaman derslere kapalı girmek yasak olduğu için peruk takardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok canım düşünce çok saçma :) bütün türkçe öğretmenleri de kapalı olsun o zaman dinimiz islam sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Saçmalama lütfen öyle birşey olmaz sen Allah için kapan Allahın dediğiyle kulun dediği bir olur mu hiç? Mutlu ol kapanmak nasip olmuş inşallah gerçek bir kapalı olursun öğrencilerinede örnek olabilirsin böylelikle avantajlarına bak sen hiç üzülme Allah yardımcın olsun sevindim senin adına

0|0
    0|0
  • Demezler

0|0
    0|0
  • beyın bedava

0|0
    0|0
  • Uf sen daha birinci sınıf falan msin okullarda kaç tane kapali ing. Ogretmeni görüyorum ben

0|0
    0|0
  • Ne alaka en yakin kankim ingilizce ogretmeni ve kapali

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın.
    Kapalı İngilizce hocası da olur Rusça hocası da başka dil hocası da.

0|0
    0|0
  • Hayır ne alakası var

0|0
    0|0
  • trol müsün ya saçmalama. Ben de doktor olacam ve bu sene aynı senin gibi düşünerek kapandım ve çok memnunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...