Türkiye neden hep böyle? Türk lirası çok istikrarlı bir para? Erdoğandan keşke bir tane daha olsaydı ne güzel olurdu ya?

21 yaşındayım. Kendimi bildim bileli işşizlik, fakir fukara insanlar, terör var. Kapitalist sistem var. Yolsuzluk hırsızlık rant var hep bu ülkede. Kürtlere arygo konuşuyrdum ama konuştuğum bir kürt kızından dolayı nötyrüm onlara karşı. 2008 yılından beri Türk lirası ya da klasik tele dünyanın en orysp haysiyeytsiyz parası. Her daim dolara, avroya, altına karşı değer kaybetmiştir bu tele. Bu tele denilen para benim gözümde monopolydeki kağıt paralar gibi değerysiyz. Keşke bu ülkede bir değil üç tane tayyip olsaydı. Daha güzel ve eğlenceli olurdu ülke. Ama ben böyle yazsam dahi yine seçim olduğunda oyumu Tayyipten yana kullanırım. Çünkü chp ve soldan hiç haz almam. Yolsuzluk hırsızlık derkende 1939 dan 2016 ya kadar olan tüm yılları diyorum. Tayyip ateşylı ve hırçıyn bir ramybo. Tüm dünyaya meydayn okuyor. Ama bu sırada ekonomininde anası sklıyor. Keşke iki tane daha Tayyip olsa yaa

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• allah korumuş :DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tek başına ülkeyi sikti 3 tane olsa pozisyondan pozisyona girerdik sanırım 1 doların kaç TL olduğunu bilmiyorsun

0|1
    0|0
    • 18gün

eskiye nazaran 1 dolar TL değil milyondu😂😂😂

• 18gün

@vuralksk milletin aklını din ile çelmeye çalışacağına biraz bilime önem verse şimdi Avrupayı geçmiştik

• 18gün

Avrupa yi geçmek değil de daha yaşanabilir güçlü bir ülke olabileceğimiz aşikar çünkü avrupa level atladı fakat onlarda geri geliyor dünya düzeni bozuk ya insanlığın yok olduğu bir düzende hayat ne denli yaşanır emperyalist kapitalist masonlasmis bir gezegenden bahsediyoruz

Yükleniyor...