Ne yapmaliyim delirecegim?

17 yasinda tacize ugradim sikayet ettim ve 9 ay içerde yatti. 10 yil hapsi istendi yargitay reddeti. Neyse simdi yasadigim yere geri döndü 4 sene sonra olayin olali 5sene oluyor. evli ve 2 cocugu var gecenlerde faceden istek atti nisanlimla ortak hesap. babama soyledmve calistigi yere gitti velhasil korkuyrm bu gecede karsima cikti. Rahatsz oluyrm ve korkuyrm ailemden kimseye ifade edemiyrm cunku sonu kotu biter. karakolagidip rahtsz oldugumu korktugumu soylesem bsey yaparlar mi cokcaresizim 😭😰😟

0|0
5|5

Erkekler Ne Diyor 5

• git söyle şikayette bulun

0|0
    0|0
  • Avukatına git ve yasal olarak ne hakkın varsa öğren o seni yönlendirir. Müvekkilsin bu durumda.

0|0
    0|0
    • 14gün

Nişanlından destek al yanından ayrılmasın. Yalnız dışarıya çıkma.!

• 14gün

Yani ama lafta kalır sadece yapamazsın ne yapabilirsin kadınsın sen bunu küçük düşürmek için söylemiyorum sakın.. Ama benim elime verirsen kaldırıp atarım yere çalarım yaparım..

• 14gün

Sizin en iyi yapacağınız şey birbirinize destek olmak ve dediğim gibi hakkınızı yasal olarak aramaktır..

• Tecavüzcüler için çıkarılacak bu af hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • 14gün

Kendi evlatlarini koysunlar. Onlari evlendirirlerse halktanda istesinler. Bir cocugu tecavuzcusu ile evlendirmek nedir. Cocugu oldur daha iyi

• 14gün

teşekkür.

• polise sikayet et.. onun gozunu korkutsunlar..

0|0
    0|0
    • 14gün

Hapiste dovuldu. Babam da gerekeni yapti. Burda yoktu. Simdi evimin yakininda calisiyor. Arabaya binecegim duragin karsisinda. Korkuyrm. Normal biri degil belliki. Yuzunu gormek hayatimdaki en igrenc sey

• 14gün

bela ben geliyorum diyor adeta.. insallah basina kötü birsey gelmez

• tacizmi tecavüzmü

0|0
    1|0
    • 14gün

Taciz. acikcasi basit cinsel saldiri. kalcama vurdu ve beni rahatsiz etmisti

• 14gün

Bir kere daha bana korku yaratacak bisey olursa Mahvedecegim onu

• 14gün

her kız senin gibi olsa böyleleri dünyadan silinir :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Direk polise git. Anlattığın kadarıyla hapise girmesinden dolayı sana karşı bir şeyler düşünüyor olabilir. Ailene anlatmalısın. Seni takip etmesi bile piskopat olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0
  • ya kıyamam sana gerçekten şöyle yazıları görünce çok üzülüyorum. sen asla unutamıycan bu olayı mesela ama o hayatını yaşıycak bide pişkin pişkin hala etrafında dolanıyo öylemi şeref yoksunu. bu tür şeylerin daha büyüklerinide görüyoruz gerçekten Allah hepimizin yardımcısı olsun. sende önce annenle paylaş sıkıntını ve babana şimdilik söylememesini rica et derim. annenle bir karara varırsınız dediğin gibi polise gidersiniz.

0|0
    0|0
    • 14gün

Polise gitmek herseye sifirdan baslamak demek ama gitmeyi cok istiyrm. Bu aksam marketten cikiyrz nisanlimla kafami kaldirdim gozgoze geldim disarda. bir insanin yuzunden bu kadar igreniyrm. Taninmayacak hale gelse diyrm bazen. Allaha sukur daha beteri olmadi ama bu benum icin bile fazla hala etrafimda ve ben cok huzursuzum

• 14gün

endişelerinde haklısın evet dediğim gibi konuş ailenle olurmu oturduğunuz mekanı değiştirin ve sana ufak bir tavsiye yanında biber gazı bulundur derim:D bende yanımda bulunduruyorum işim vardiyalı olduğu için bazen geç saatte eve gelmek zorunda kalıyorum ve yanımda her zaman işe de yarıyo haa :D

• 14gün

Korkuyla yasamak berbat

• Nişanlın bılmıyor mu bunu :(Bence ona söylemelısın bu durumu sonra başkasından duyarsa daha kötu olur :/

0|0
    0|0
    • 14gün

Biliyor. Onu durduran benim hayallerimiz var diyorum. Durdurmasam olacaklar cok kotu. olay oldugunda bile o serefsizin 9 aylik kizi vardi.

• 14gün

Tek sokaga cikmiyrm. Ama bu aksam kafami kaldirinca onla gozgoze gelmek igrencti. Gitmiyo gozumun onunden

• 14gün

:( üzüldüm

• Ailenle durumu paylaş ve polise gidin. Bu işin şakası yok.

0|0
    0|0
    • 14gün

Şu an musade etsem taninmayacak hale gelir. Bilmiyrm. Ben 2 sene onun yuzunden cok cektim.

• 14gün

O şer. sz hala sapıklık niyetinde ve sen bir şeyler yapmadıkça vaz geçmeyecek.

• 14gün

Takıntı. bu sefer iceri girmekle birakmazlar

• Ailene anlat birlikte karakola gidin ya da sehir degistirmeni oneririm onunla ayni yerde mahallede yasama

0|0
    0|0
    • 14gün

2 aydir hayatim bir tuhaf disari cikmaya korkuyrm

Yükleniyor...