EVLATLIK EDİNİR MİSİNİZ?

Diyelim ki evlisiniz hersey yolunda çocuğunuz bile var. Ikinci cocugu yapmak yerine kimsesiz bir bebegi evlatlik edinip ona annelik babalık yapar mısınız?

1|1
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi edinirim olmuyorsa vardır yaradanın bir hesabı yuvaya muhtaç o kadar çocuk var alırım evladım gibi sever büyütürüm Allah sağlık sıhhat versin yeter ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bebekliğini beşikte akşama kadar bibaşına geçiren kucağa bir bakışa temasa sevgiye muhtaç onca çocuk varken birkaç çocuk dünyaya getirmeye haya ediyorum canından kanından olan evlat sevgiside yaşanmalı ama ötesinde imkanlarım elverirse birkaç kişide annelik ablalık ne kabul ederse o olmak sorumluluğunu üstlenmek istiyorum

1|0
    0|0
    • 18gün

yürek burkan bir detaya değindin şu an.. kimsesiz o bebeklerin gun boyu besiklerinden cikmadan duruyor olmaları yeterince üzücü 🙁 herkes elinden geldigi gibi bir bebegi bir çocuğu mutlu etmek icin adim atabilsr keşke. yurekten diliyorum ❤

• 18gün

Bende umut etmek istiyorum bunu ❤ mağrifet değil çocuk getirmek, bizim olanı sevmek.. bizim olmayanıda sahiplenip sevebilelim boşuna taşımayalım o yüreği :( gelecek hepimizin

Erkekler Ne Diyor 17

• kimsesiz birinin umudu olmak güzel bir düşünce

1|0
    0|0
  • edinirim tabi

1|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın yani en azından verirler ise

1|0
    0|0
  • Maddi imkanlar elverse ilk işimiz

1|0
    0|0
  • Olabilir tabki.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Aslında çocuğu olmayanların yaptığı bir şey bu çünkü sevmekle alakalı ya da büyüdüğü zaman sorunlar olabiliyor.
    Böyle düşündüğümüzde eğer çocuğu olan bir aileyse ikinci çocuklarının olmasını istiyorlarsa bunu kendilerinden olmasına özen gösterirler

0|0
    0|0
  • kendine yer bakıyon demi

1|0
    0|0
  • yaparım tabiki

1|0
    0|0
  • Hayır. Kısmet olursa 4 5 çocuk düşünüyorum kendimiz yapıcaz 😂😃

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Edinmem. Bebeklerden nefret ederim. Benden de baba olmaz cunku daha kendime bakamiyorum.

0|0
    0|0
  • hayır. insan yavrusu evlat edinmem

0|0
    0|0
  • Yok edinmem

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
    • 18gün

Neden peki

• 18gün

hic cocugum olmasa bile.. hic cocugum olmayacak olsa bile.. kendi kanimdan canimdan olmayan bir cocuga babalik yapamam.. isinamam icim gonlum kabul etmez..

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapabilirim

1|0
    0|0
  • Tabi ki de yaparım.

1|0
    0|0
  • dünya zaten bokun içindeyken başka çocukları da getirmek değil mevcut çocuklarla ilgilenmek en güzeli değil mi

3|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • kesinlikle! en net düşüncelerimden biri bu diyebilirim

1|0
    0|0
  • aslinda güzel bir düsnce ama sagligim herseyim yerindeyse cocuguma kardes yapmak daha mantikli yani kendi canimdan kanimdan cocuk sahib olabiliyosam gerek duymam heralde..

0|0
    0|0
  • kendimin oluyorsa almam, olmayanlara öncülük tanirim ama egerki bizim olmuyorsa kiz bebegini alirim

0|0
    0|0
  • edinmem çünkü sevemem ben kendi çocuğum gibi olmaz

0|0
    0|0
  • Dustust olmak gerek evıme alıp bakmam ama yardım ederım

0|0
    0|0
Yükleniyor...