Neden herkes bıkmış?

Neden herkes hayattan bıkmış, yorgun, hislerini kapatmaya çalışıyor, birbirlerini takmıyor, neden? Benim de mutsuz olduğum zamanlar oluyor mesela ama duygularımı yaşıyorum, umudum var. Neden umutlarınızı kaybettiniz, boşverdiniz?(Genellemedir tabii ki)

0|0
3|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Geçen bizim doç da bundan bahsetmişti , yorgunluk sizde kronik hale geldi , yorgun bir nesil yetişiyoz dediydi.

1|0
    0|0
    • 9gün

Öyle çünkü, artık hiçbir şekilde insanlar mutlu değil hep yorgun, üzgün, mutsuz Ya da hissiz.

• Çünkü senin bir hemcinsin hayatımın...

1|0
    0|0
    • 10gün

Ama dertler de bir gün geçebilir, umutla bakılabilir her şeye. Bıkmak, hissizleşmeye çalışmak hayatından vazgeçmek gibi bir şey. Nolur siz de üzmeyin kendinizi...

• 9gün

Hiç denk gelmemiş sanırım, neyse öğrendin artık unutmazsın diye umuyorum.😂

• 9gün

yok yok unutmamm :))))

• Benim hayatımı yaşasaydın ya çıldırmıştın ya da intihar etmiştin

1|0
    0|0
    • 10gün

Allah korusun öyle şeyler demeyin. İşte tam olarak bundan bahsediyorum. Umutları yitirmemek Lazım...

• 10gün

Allah à büyük saygım var da. Umudumun olması için bşr tek neden yok. Sadece zamanımı bekliyorum o

• ya da aşk acısı çekiyor 😒

1|0
    0|0
    • 10gün

Bazıları onu bile boşvermiş, yara almış Ve bir daha almamak için duygularını kapatmaya çalışıyor. Ne yazık...

• 10gün

Hayırlısı deyip bekliyoruz işte

• amaan salla. d

1|0
    0|0
    • 10gün

Öyle olmuyor işte, ya kimin acısı varsa onu da yaşasın, Sevincini de yaşasın, ama takmamazlık yapılmasın. Bana hayatından vazgeçmekmiş gibi geliyor.

• 10gün

hayattan vazgeçen kendine vazgeçiyor. onları salla. pes etmek ezikliktir

• 10gün

Ben çevremin enerjilerinden fazla etkileniyorum o yüzden biraz. Bence de pes etmek korkaklık biraz da.

• hayatın monotonlaşmasından

1|0
    0|0
    • 10gün

Bence de öyle maalesef...

• Umut edicek bir şey yok ki

1|0
    0|0
    • 10gün

İşte neden böyle düşünülüyor anlamıyorum, kusura bakmayın lütfen.

• 10gün

olmadıgı için

• 10gün

Peki teşekkürler.

• Teknolojinin sağladığı fazla rahatlığın monoton bir duruma dönüşmesi olabilir.

1|0
    0|0
    • 10gün

Kesinlikle, doğru bir tespit. Teşekkürler.

• ben param olmadigi icin boyleyim. ayda 15 bin dolar kazansam, sen beni o zaman gor kjgskjsgsj

1|0
    0|0
    • 10gün

Ama her şey para değil ki...

• 10gün

param olsaydi, ofisten cikinca iki bira icip eve oyle gelseydim mutlu olurdum. resmen param olmayinca mutlu olamiyorum ben jgskjs

• 10gün

İnşallah hayırlısıyla para kazanırsınız Ne diyeyim, teşekkürler yorum için.😄

• Hep bu internet yüzünden

1|0
    0|0
    • 10gün

Bence de, şu an mutlu oldum. Benim gibi düşünen insanların varlığı...

• 10gün

Monotonlaşmak ayrı bişey en kötüsü sosyal medyanın getirdiği ağır yükümlülükler mecbur hissediyoruz kendimizi ve hayatımızı buna göre şekillendiriyoruz

• 10gün

Kesinlikle, teşekkürler yorumunuz için.

• Geneli evliler

1|0
    0|0
  • Cunku hepimiz bir yere bagli olan iplerin farkli noktalarindayiz.

0|0
    0|0
    • 10gün

Güzel bir bakış açısı, Fakat nedense herkes o ipin ucundaymış gibi davranıyor?

• Evli üç cocuk aç beklio

1|0
    0|0
    • 10gün

Sadece evli insanlardan bahsetmiyorum ,18 20 24 yaş farksızın herkes böyle...

• 10gün

Tamam iste aç bekliolar. s

• 10gün

Tamam nasıl diyorsanız:)

• Monoton bir hayati yaşama zorunlulugundan

1|0
    0|0
    • 10gün

Ne yazık, oysa ki dönüp baksak, şu sıkıcı hayattan bir anlığına bile uzaklaşsak çok farklı bir dünyanın olduğunu göreceğiz...

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...