Kapat

Neden herkes bıkmış?

Neden herkes hayattan bıkmış, yorgun, hislerini kapatmaya çalışıyor, birbirlerini takmıyor, neden? Benim de mutsuz olduğum zamanlar oluyor mesela ama duygularımı yaşıyorum, umudum var. Neden umutlarınızı kaybettiniz, boşverdiniz?(Genellemedir tabii ki)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü senin bir hemcinsin hayatımın...

1|0
    0|0
    • Ama dertler de bir gün geçebilir, umutla bakılabilir her şeye. Bıkmak, hissizleşmeye çalışmak hayatından vazgeçmek gibi bir şey. Nolur siz de üzmeyin kendinizi...

• eic için teşekkürler...

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Geçen bizim doç da bundan bahsetmişti , yorgunluk sizde kronik hale geldi , yorgun bir nesil yetişiyoz dediydi.

1|0
    0|0
    • Öyle çünkü, artık hiçbir şekilde insanlar mutlu değil hep yorgun, üzgün, mutsuz Ya da hissiz.

• ya da aşk acısı çekiyor 😒

1|0
    0|0
    • Bazıları onu bile boşvermiş, yara almış Ve bir daha almamak için duygularını kapatmaya çalışıyor. Ne yazık...

• Hayırlısı deyip bekliyoruz işte

• hayatın monotonlaşmasından

1|0
    0|0
  • Benim hayatımı yaşasaydın ya çıldırmıştın ya da intihar etmiştin

1|0
    0|0
    • Allah korusun öyle şeyler demeyin. İşte tam olarak bundan bahsediyorum. Umutları yitirmemek Lazım...

• Allah à büyük saygım var da. Umudumun olması için bşr tek neden yok. Sadece zamanımı bekliyorum o

• amaan salla. d

1|0
    0|0
    • Öyle olmuyor işte, ya kimin acısı varsa onu da yaşasın, Sevincini de yaşasın, ama takmamazlık yapılmasın. Bana hayatından vazgeçmekmiş gibi geliyor.

• hayattan vazgeçen kendine vazgeçiyor. onları salla. pes etmek ezikliktir

• Ben çevremin enerjilerinden fazla etkileniyorum o yüzden biraz. Bence de pes etmek korkaklık biraz da.

• Umut edicek bir şey yok ki

1|0
    0|0
  • Teknolojinin sağladığı fazla rahatlığın monoton bir duruma dönüşmesi olabilir.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle, doğru bir tespit. Teşekkürler.

• ben param olmadigi icin boyleyim. ayda 15 bin dolar kazansam, sen beni o zaman gor kjgskjsgsj

1|0
    0|0
    • Ama her şey para değil ki...

• param olsaydi, ofisten cikinca iki bira icip eve oyle gelseydim mutlu olurdum. resmen param olmayinca mutlu olamiyorum ben jgskjs

• İnşallah hayırlısıyla para kazanırsınız Ne diyeyim, teşekkürler yorum için.😄

• Hep bu internet yüzünden

1|0
    0|0
    • Bence de, şu an mutlu oldum. Benim gibi düşünen insanların varlığı...

• Monotonlaşmak ayrı bişey en kötüsü sosyal medyanın getirdiği ağır yükümlülükler mecbur hissediyoruz kendimizi ve hayatımızı buna göre şekillendiriyoruz

• Kesinlikle, teşekkürler yorumunuz için.

• Geneli evliler

1|0
    0|0
  • Cunku hepimiz bir yere bagli olan iplerin farkli noktalarindayiz.

0|0
    0|0
    • Güzel bir bakış açısı, Fakat nedense herkes o ipin ucundaymış gibi davranıyor?

• Evli üç cocuk aç beklio

1|0
    0|0
  • Monoton bir hayati yaşama zorunlulugundan

1|0
    0|0
    • Ne yazık, oysa ki dönüp baksak, şu sıkıcı hayattan bir anlığına bile uzaklaşsak çok farklı bir dünyanın olduğunu göreceğiz...

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü sıkıldık artık

1|0
    0|0
  • Karakter meseleside biraz

Bazende cok yorulmuş ola bilir

1|0
    0|0
    • Çoğu kişinin böyle olması artık beni çok üzüyor...

• Üzüyor derken hüzünün ağırlığımı yoksa milletın hüzünü tercıh etmesimi

• Herkesin bu kadar her şeyi anlamsızlaştırması ve kendilerini acı çekmeye zorlamaları...

Yükleniyor...