Babam beni evden atti annem yuzunden sizce ne yapmaliyim?

Ailem bana hic deger vermiyo ve babam bu aksam bana kundurasiyla eve girer girmez tekme atti kumanda firlatti biçak firlatti bardak firlatti sustum sonra geldi evden de kovdu annemde benle yasamak istemiyormus ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
12gün Sizce benden yasca buyuk biriyle evlenip kurtulayim mi bu eziyetten?

0|0
10|21

Erkekler Ne Diyor 21

• aile deme onlara sana bakmaycaklarsa yapmayacaklardı Allah evlat vermesee mal gibi ağlayıp boşanmayı çağre aramayı biliyorlar öyle aile olmaz olsun valla bu hayatta herkes kendinden sorumlu aile maile de hikaye ben önce Allah sonra kendine deger vericeksin mutlu oalabileceğin birisi bulursan evlen ama kız arakdasın falan yok mu biri gidip konaklayacabileceğin acele öyle direk evlilikle husran sonuclanır

0|0
    0|0
  • Durumunuzu bilmiyorum fakat ailenin en yakininiz bu yüzden onların size olan bu tepkilerini ogrenmenizi onerebikirim ve onların istediği şekilde yaşamı surdurebiomeyi denerdim illa evde olmanızı istemiyorlar ise tek tavsiyem Rabbimin imtahani olan bu uzuntunuze rabbine teslim olarak baslayabilirsiniz her şey çok güzel olacak ve yaşayıp elde edeceksiniz sadece ilahi taktire ve kendinize inanin

0|0
    0|0
    • 12gün

Keske dediginiz gibi olsa

• 12gün

Ah be kuzum benim yaşadıklarımı yaşamış olsaydın bin defa yuz binn defa intahar ederdin sunu asla unutma senden başka sen yok seni almaya gelmek isteyenmi sana akil verenmi hepsi burada merak etme dilediğini yapabilecek akil sende var intahar etmeyi bile söyleyecek zekaya sahip sen sen çok zeki birisin bu yüzden kendine ait olan yüreğin sahibi sen değilsin emanetine sahip çık ve geleceğe dair teslimiyetini kendinle beraber rabbine inanarak yadayacagin en güzel mutluluklar ulasmak istersen ulasirsin

• 12gün

Ailenin kötülüğü evet cok kotu olabilirler rizki veren anneniz veya babaniz degil Rabbim sana yasatilanlarin hepsinin hesabını her keze ne bir milim fazla ne bir milim eksik yaşayacaktır merak etme

• Sen ne yaptın acaba ailenin yüzünü ne kadar güldürdun ya da onları ne için bu kadar sinirlendirdin? Hele bir onları söyle bakalım

0|0
    0|0
    • 12gün

Annemin pijamasini giymistim

• 12gün

Enteresan bir durum öyle ufak bir durum için seni evden kovmasi kemerle dövmesi tekmelemesi falan filan ama dediğim insan "ne olursa olsun gerçekten yüreği merhameti olan hiç bir varlık yapamaz hele ki cocuguna"

• 12gün

Babam kapinin kenarlarini ustunu söktü duvarin sıvaları gozukuyor şu an odamin kapisinin kenarlari yok Şu an babam 9 yasimdayken gozumu morartmisti 3 hafta okula gidememistim 9 yasinda bir cocugun gozlerini morartti ya

• Sebep neydi? Babayin seni kovmasi, anneyin de seninle yaşamak istemiyor olma gerekçesi ne?

0|0
    0|0
    • 12gün

Annem yuzunden kovdu annemin pijamasini giymistim ondan

• 12gün

Mk dedin bana mk diyen bir erkege guvenemem

• 12gün

Sana demedim yaw ailene dedim seni kovanlara

• Nedeni neymiş

0|0
    0|0
    • 12gün

Annemin pijamasini giydim

• ankaradaysan bende kalabilrsin

0|0
    0|0
  • bilmediğimiz olaylar vardır elbet,
    sen hiç bir şey anlatmadan biz nasıl yorumlayalım.

0|0
    0|0
    • 12gün

Annemin pijamasini giydim diye

• iyi fikir evlen kurtul

0|0
    0|0
  • yazık ya

0|0
    0|0
  • hangi il lan orasi

0|0
    0|0
  • Troll troll troll.

0|0
    0|0
  • Bize gel

0|0
    1|0
  • Derdini aç istersen bana

0|0
    0|0
  • evlen benimle 2. karım ol
    ciddiyim.

0|0
    0|0
    • 12gün

2. karimi

• 12gün

evet iyi bir insanımdır eşime el kaldırmışlığım yoktur kötü bir söz söylemişliğim yoktur

• Ben oldu da sana böyle yaptılar

0|0
    0|0
  • kac yasindasin

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • istanbulun neresi söyle geliyim

0|0
    0|0
  • gel evlen benle kurtarıyım seni

0|0
    1|0
  • Neden böyle birşey yapıyor ki? Bir durum mu var?
    Bu olanlara hiç anlam veremiyorum :(

0|0
    0|0
    • 12gün

Bende

• 12gün

Okuyorum evet hayir kimse yok

• 12gün

Bir çözüm bulmalı buna. İnş evlenince rahat edersin :)

• kıyamam sana bize gel sen

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Nerdesin şu an

0|0
    0|0
  • akrabana git kzim ya yazik valla uzuldm

0|1
    0|0
  • Niye böyle yaptı?

0|0
    0|0
    • 12gün

• 12gün

Bu durum sosyal hayatimi da etkiliyo kimseyle arkadaslik edemiyorum surekli ailem geliyo aklima

• 12gün

Arkadaşlık kur mutlaka, ailenin buna karışmasına müsaade etme. Sen en kısa sürede okulu bitirip işe başlamalısın. Sonra istediğin hayatı sürersin daha da muhattap olmazsın. Sadece sabret.

• Troll degilsen gel boynuma sarıl

0|0
    0|0
  • Sebep?

0|0
    0|0
  • ne yaptin ki

0|0
    0|0
    • 12gün

• 12gün

1 mimarlik

• 12gün

bolumun guzel. bak istersen mimarlik burolarinda is bul. ek proje alip evde cizebilirsin. gerci projeleriniz oluyo biliyorum ama. arkadaslarinla eve çıkarsın belki

• Oo nasıl anne bence bir sıkıntı var Şu an anlam veremedigim

0|0
    0|0
  • Sallama yaaa

0|0
    0|0
  • Evden çık orada kalma

0|0
    0|0
  • Neden ki

0|0
    0|0