Chp neden hdp yi savunuyor anlamıyorum?

yok hapse atılamazlarmış yerleri meclismiş ortak miting yapıyorlar falan adamlar her haltı yediler canlı bombaların cenazelerine gidiyorlar makam araçlarından silah çıkıyor chp bunları savunuyor daha

0|0
4|5

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonuçta içeri atılanlar 3-5 kişiden ibaret değil onlar kendilerine oy veren kitleyi temsil eden insanlar. Eğer hdp li millet vekilleri PKK yandaşçılığı yüzünden içeri alınıyorsa, Fetö ile fotoğrafları çıkan AKP li millet vekilleri de içeri alınsın sonuçta Fetö de bir terör örgütü değil mi? Burası hukuk devleti değil mi yahu?

0|0
    0|0
  • chp ne zaman hdp suçsuz dedi göster? onun koruduğu ayrı şey senin dediğin ayrı şey saptıriyosunuz olayları.

0|0
    0|0
    • 18gün

Bak ne diyor burda resmen yerleri meclis diyor suçlarından hiç bahsetmiyor

www.haberturk.com/.../1319444-kilicdaroglundan-hdp-aciklamasi-secimle-gelen-secimle-gider

• 18gün

Ben suçsuz dedi diye birşey demedim ki adamları savunuyor resmen meclise dönmelerini istiyor yaptıkları suçlardan bahsetmiyor kendisi de suçlu veya suçsuzlar demiyor işte

• 18gün

diyemez zaten suçsuz diye bişey demedide onların savunduğu şey hdp değil demokrasi bu yapılan demokratik bir devlete uygun bişey değil adamlar çıkıpta kötü bişey demedi seçimle geldiyse yine seçimle gitmesi lazım dedi

• Chp resmen pkk nın önüne yatıyor

0|0
    0|0
  • evet ya ve hala bunlatı savunan sözde milliyetçiler var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• MHP neden AKP'yi savunuyorsa
    CHP de HDP'yi savunuyor...

Anlayacağın hepsi de kirli, sonuçta SİYASET!

0|0
    0|0
  • Güya ikisi de sol oldugu için

0|1
    0|0
  • hangi canlı bombanın cenazesine gittiler ve hangi araçlarından silah çıktı..

0|0
    0|0
  • Diyarbakır da öcalanın mektubunu okutanların bunları söylemesi gülünçtür

0|0
    0|0
  • Sene 1991 hep yanı bügğnkü hdp nin o günkü versiyonunu da CHP Meclis'e taşımıştı seçim ittifakı yapmışlardı hatırlatırım. 🤔🤔 (shp genel Başkan erdal İnönü ) kısa bir tarih. Yüzde 22 olan oy oranı da bu ittifakla %19 a düşmüş fedakar bir partidir CHP her Zamsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...