Fikir alabileceğim kimse yok lütfen yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar biraz uzun olacak ama okuyun
bugün kredi kartının ekstresi geldi bir pastanede babam kartla ödeme yapmış 5 tl kadar babamda hiç öyle gidip de öyle pastanede oturmaz zaten 5 tlye de iki tane çay içilir anca annemi aldattığından şüpheleniyorum çünkü 2 sene öncede böyle bir olay oldu annem babamı affetti
neyse sorum şu yarın pastane müdürüne gidip olayı anlatsam o günün kamera kayıtlarını baktırır mı? Ya da pastaneye gidip her hangi bir şekilde bunu öğrenebilir miyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Pastane müdürüne detay anlatma umarım kayıtlara baktım bizi de haberdar et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Babanın hangi hattı kullandığını VE benimle özelden yazman durumunda sana aydınlatacak Yol gösterebilirim bilişim uzmanı VE hukuk birimi asistanlığı yaptım

0|0
    0|0
    • 12gün

Burdan söyliyim sadece hat söyliceksem

• 12gün

yarın akşam falan yapabilirim bu dediğini okuldayım
      Kredi kartı ekstresini götürsem şansım var mı?

• 12gün

Hayır Yok ayrıca 5 tl ile birşey anlayamazsın..1 bayan ya da 1 erkek aldatıyorsa en basit yoldan kendisini ele verecek olan kullandığı cep telefonudur

• anca gidip sorup öğrenirsin bu neden için o kadar uğraşmazlar hem sen neden bu kadar karışıyorsun annenin takip etmesi gerekmez mi

0|0
    0|0
    • 12gün

Sorup nasıl öğrencem her gelen gideni nasıl hatırlasınlar?

• 12gün

Geçen aydan bahsediyorum hatırlamazlar

• 12gün

o kadar zaman geçti ise kamera kayıtlarını da silmişlerdir zaten

• konuşma tarzına bağlı. ikna edebilirsen pastaneciyi görünü bile seversin.

0|0
    0|0
  • duzgun calisan bir pastane ise sana kamera kayitlarini gostermeyeceklerdir.. sen polis misin sana niye göstersin goruntuleri.. ayrica bosuna kuruntu yapiyor olabilirsin.. adamin karni acikmistir simit pogaca falan almistir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...