Ne yapayım sence arkadaşlığımı kesiyimmi?

merhaba arkadaşlar benm bir kac arkadaşım var bu sorunu yaşıdıgım yakın diyebileceğim bir kaç arkadaşım bunlar özellikle bir tanesi kız. hadi diğerleri sürekli olmasada mesaj atar naber felan diye ama bu kız arkadaş. cok güvediğim bir arkadaş. hep ben mesaj atarsam bana cevap veriyor. daha önce böyle değildi her gün konusurduk işte o mesaj sonra ben atardım felan. şşimdi diyorum niye mesaj atmıyosun felan diyor işte wp ye girmiyorum bu aralar ondan felan ama bakıyorum bazen son görülmesi yakın ya da çevrimiçi oluyor ve sıkıldım bu durumdan ona mesaj atınca zorlama konusturuyomusum gibi onu sizce ne yapayım bu kızı ve diğer bir kaç arkadaşı?

0|0
3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• kızın sevgilisi vardır kesin

0|0
    0|0
  • Kimseyi zorla hayatında tutamazsın ki sende akışına bırak karşındaki insan zaten seninle konuşmak istese yazar

0|0
    0|0
    • 14gün

bende onu diyorum işte soruyorum niye mesaj atmıyosun bir sıkıntımı var diye. çünkü ne olursa olsun söyler bana bircok sırda tutarız aramızda hani dedim sürekli ben attıgımda seni benle zorla konusturuyomus gibi hissediyorum diye sacmalama felan diyor

• Boşver yazma zaten sabret yazmamak için onlar sana er geç yazar alıştırmışın sen hep yazmaya ondandır

0|0
    0|0
    • 14gün

ya dediğin gibi yapıcam ya da silicem :) iyimser bir insanımda böyle yapmaları cok bencilce geliyor ve bencillik en nefret ettiğim şey diyebilirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız arkadaşın dertlerini uzun uzun anlatmak için seninle sürekli konuşuyordu. onun dışında sana ilgi duyduğu bir yönün yoktu büyük ihtimalle, o da yavaş yavaş vazgeçti senden. Olay genelde böyle olur.

0|0
    0|0
    • 13gün

okurken cok mantıklı geldi yaa cok saol valla büyük ihtimallede haklı cıkıcaksın. bende iyi arkadaşız sanıyordum onunla yazıkkk

• 13gün

Umarım iyi arkadaşsınızdır 😊

• 12gün

dık diyelim biz ona :)

Yükleniyor...