Hala iyi insanlar olduğuna inanıyor musunuz?

Karşınıza hiç çıktı mı? Anınız var mı?

0|1
44|51

En İyi Erkek Görüşü

• Hala iyi insanlar var buna gönülden inanıyorum.2 gün önce yolda yürürken köşede bir çadır gördüm. Yaklaştım ve içine baktım insan sığamayacak kadar küçüktü içi. İçeride insan yoktu zaten çevresinde de insan yoktu. İçeride 2 tane kedi sarmaş dolaş yatıyordu. Hava da yağmurluydu o zaman. Ağlayasım geldi yemin ederim. Hala iyi insanlar var bence

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet hala iyi insanlar var.. benim için annem bazen hiç tanımadığı insanlara bile iyilik yapmaya çalışıyor , bazen kızıyorum çünkü insanlar çok nankör oluyor.. iyilik yapıyorsun onun adı sonra yapmasaydın oluyor..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Aslında çoğu insan iyidir, ama sonradan kazanılan bencillik duygusu insanı kötü yapar.

1|0
    0|0
  • https://youtu.be/eEMaFS4jgM8

O iyi insanlar eskiden çoktu, zamanla azalıyorlar.

1|0
    0|0
  • aynaya her baktığımda inanıyorum, herkes iyiyim der ama, ben kendime asla iyiyim demedim, saolsun dostlar vurguluyor sürekli

1|0
    0|0
  • Genelde o iyi insan ben olurum yardım ederim elimden geldiğince ama ben düştüğüm zaman kimse yardım etmez bilmem nedenini ama iyilik eden iyilik bulmuyor yalan dünya da

1|0
    0|0
  • Vardır illa ki de bize denk gelmez. ya da devir öyle bir hal aldı ki biri iyilik yapınca bile alla alla acaba ne menfaati var ki bunun da bu iyiliği yapıyor diyoruz. Gerçi sonunda bir menfaati çıkıyor yanıltmıyor insanlar ama neyse

1|0
    0|0
  • elbette var. basit bir örnek olcak ama İstanbul gibi bir yerde çok şaşırdım ve mutlu oldum. olay şöyle oldu annemler sehirdisindan yanıma yüklü eşyayla gelmişti ve hepsini bir seferde taşımamız imkansızdı ve bunu gören gayet şık giyimli bir bayan eline ne aldıysa arkamdan asansöre geldi şok oldum ve böyle insanlar hâlâ varmış dedirtti bana

1|0
    0|0
  • ben iyi insanim. egoist falan diyeceksiniz belki ama evet oyleyim. dışarda onlarca insani görünce

1|0
    0|0
  • evt varlar , canlı gözlerle görmek ıse ınsanı duygulandırıyor

1|0
    0|0
  • iyi insanlar bitmez sadece kötülerin sesi çok çıkar iyi insanlar biterse kıyamet günü gelmiş demektir iyi insanlara denk gelmek dileğiyle

1|0
    0|0
  • Görmesekte var öyle insanlar kıyıda köşede. İnanıyorum..

1|0
    0|0
  • Her dönemde iyi insanlar vardır.

1|0
    0|0
  • Evet, tanıdığım 3 tane iyi insan var..
    Ben, annem, ve ablam..
    Onun haricinde iyi insana pek rastlamadım.. zamanı gelince hepsi illa ki bir kazık atıyor..

1|0
    0|0
  • Yani inanıyorum etrafımda var öyle güzel insanlar

1|0
    0|0
  • Var iyi insanlara açıyorum csnlari çok yanıyor

1|0
    0|0
  • İnanıyorum. Bugün staj yerine gittim Belediyede staj görüyorum. Senin ödenek kalemin yok dediler ana binaya gittim oradan adamlar uğraştı. Dediler Sen kendi mesleğinin stajını yap. Gelir Daire Müdürlüğünden. Maaşını al. Ama ben muhasebeci değilim haritacıyım :D

Gerçi az ya da hiç diyebileceğim kadar kötü insan ile karşılaştım. Başkaların kötü dediği insanlar benim yanımda iyi biri oluyorlar. Nedenini çözemedim :D

0|0
    0|0
  • Onlar hatrına dönüyor dünya..

1|0
    0|0
  • bir yerlerde vardır elbet be karamsar olmayalım

1|0
    0|0
  • Bu guzel insanlarin hatirina donuyor bu dunya

1|0
    0|0
  • Nesilleri tükenmek üzere olsa da var

1|0
    0|0
  • mesela buradan örnek vereyim @âraftayım35

1|0
    0|0
    • 12gün

İyi insanlar onlara nasıl baktığın ile ilgilidir ☺️
      Güzel görmek güzel sonuçlar doğurur
      Sen iyisin karşındaki elbet senin yoluna gelir..
      Belki Yanyana yürüyemezsiniz ama mutlaka uzaktan da olsa seninle aynı yolu takip edecektir🙏✌🏻️

• 12gün

Düşüncelerimi ifade etme şeklim

• 12gün

mükemmel ifade bana göre

• Evet beni

0|0
    0|1
  • Varda biz iyilik kredimizi tükettik

0|0
    0|0
  • en iyisi benim. mağazada müşteriye cevap veremeyen personeli korur müşteriyi kovarım , yoldan köpek geçiyor diye çift şeritli yolu hem kendi yönümde hem karşı yönde kapatırım. vs vs daha bir çok anım var

0|0
    0|0
  • buyur ben gayet rahmani bir insanım😏

1|0
    0|0
  • Bi-iznillah.

0|0
    0|0
  • O yağmurda ne işi var caddenin ortasında adamı da mahvetti. :D Geç kaldırıma korunaklı bir yere, yağmur dinene kadar bekle. Bu belki iyilik ama kadının yaptığı düşüncesizlik.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • benim o 😉😉

0|0
    0|0
  • var var ama az

0|0
    0|0
  • Var inanirim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 43

• hayat devam ettikçe iyi insanlar mutlaka olucak.

1|0
    0|0
  • Varsada bana denk gelmiyor

1|0
    0|0
  • Çok iyi hatırlıyorum. Kurban bayramı sabahıydı ve kurban kesecektik, kendimiz. Daha önce hiç kendimiz kesmemiştik. Zaten yardım aldık, kendimiz kesemedik ama yeltenmiştik işte. Koyunlar kaçıvemesin mi? Ben çocuktum, ablalarım desem kendilerine hayırları yok, babam da topal. Bir annem koştu o da sakatlandı. Yani koyunu bir süre yakalayamadık. Sonra koyun bahçe duvarımızın yanına durdu ve dalga geçer gibi izlemeye başladı. Aramızdan biri yeltendi, yakalayamadı, koyun iyice uzaklaşmaya başladı. Derken bahçe duvarından biri zıpladı ve koyunu yakaladı. O an dünya durmuştu. Biri dediğimde esmer yakışıklı, takım giyinmiş bir delikanlı. Biz şok biz iptal. O günü hala unutmam. ,-,
    Yakışıklıydı ve hızır gibi yetişti ,-,

0|0
    0|0
  • Şu sözü hiç unutmam;
    "Dünya iyi insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor." Çok şükür ki hala var. 🙏

1|0
    0|0
  • vardır illaki karşımıza çıkmayı bekliyorlardir

1|0
    0|0
  • Dünya iyi insanların hatrına dönüyo bence. Sen ne kadar iyi olursan sanada oylesi denk geliyor.

1|0
    0|0
  • İyi insanlar heryerde

1|0
    0|0
  • yani kısmen... insanlık ölmedi sonuçta

1|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tabikide inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet tabikide ama sayıları az

1|0
    0|0
  • Evet inaniyorum:))
    Bir insan karşisinda ki insani kendi gibi bilirmiş... oda şu demek iyi ol iylik gör😊😊

0|0
    0|0
  • evet var tabii

0|0
    0|0
  • Vaar insanlik olmedi daha! ❤️

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • inaniyorum