Kapat

Yaptığınız en büyük çılgınlık?

Frensiz bisikletle otobana mi dalmadik öğretmenler tuvaletinde sigara mi icmedik dort yasimizdayken sebepsizce evden mi kacmadik bizde macera çok

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• böyle sorularda sanki ülke nüfusunun %99.99999'u çılgınlıklardan çılgınlık beğeniyormuş da tek cevab veremeyen benmişim hissiyatına kapılıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yatarken meyve suyu içmek, çubuk krakeri sigara gibi içmek, arkadaşın yerine imza atmak, tekneden denize baliklama atlama denemesi (sonuc basarısız yandı sırtım) yükseklik korkuma rağmen uçağa binmek. Benimkiler çok çılgınca bence 😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• clube kaçmak :DD:D:

0|1
    0|0
  • Eski nisanlmla gece evde herkes uyurken öpüşmek. Onun yattığı odaya girip dudağına yapışmıştm.

0|1
    0|0
    • hmm işin heyecanı yetmiyormuş gibi multipleheyecan getirmiş olaya multiple bir gece oldu mu bari? ;)

• orası öyle her şey çıkar ilişkili olmuş hatta çoğu insan ne yapacağından çok ne kazanacağına bakıyor inşallah

• Aynen öyle

• Yıllardır gıcık olduğum şahısın arabasını ilk fırsatta denize sürmekti

0|1
    0|0
  • Fransız bisiklete binip ne kadar gittin?

0|1
    0|0
    • Ya öyle süre olarak arka tekere ayakla fren yapardık çocukken öyle kullandık o bizim icin bir ustalık gosterisiydi o zamanlar sırf bu yüzden bilerek frenlerini patlatanlari gördüm ben

Erkekler Ne Diyor 4

• Frensiz bisiklet kullaniyorum kaç senedir. Lazim olursa arkaya ayak koyuyorum ya da bisikletten atliyorum :)

0|1
    0|0
    • Bisikletten atmamakta iyiymiş bizde mal kıymetli aga:D

• Aman usta soyadin ağaoğlu filan olmadığı sürece öyle adrenalinlere girme

• Kazayla oldu ya. Hem gta sa oynamaktan bunlar. Ters şerit sürmek :)

• rüzgara karşı işemek

0|1
    0|0
  • Bungee jumping
    Yapın derim

0|1
    0|0
  • ben olmam :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...