Arkadaslar kisaca anlatiyorum hangimiz hakli?

En arka sirada oturan cocuk ders sonunda imza kagidini bana uzatip "one dogru ekden ele verin de imza atmayanlar atsin sonra da hocaya versin" dedi. Ben de kimseye kagidi uzatmadim "hocaya veririm atmayan hocanin yanina gidip atar" dedim. Onlerden bir kiz da ben atmadim ver deyince bu kendini hakli sandi.
Sizce kim hakli. imza atmayan bir kisi icin butun sinif tekrar yoklamayi dolastirmali mi yoksa imza atmayan zaten ders cikisinda imza atar mi?

• Sen haklisin imza atmayan ders sonunda atsin
    67% (4)67% (2)67% (6)Oy Ver
  • Çocuk hakli, sinifta elden ele bir daha dolastirin imza kagidini
    33% (2)33% (1)33% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|2

Kızlar Ne Diyor 5

• sen haklisin ders ortasinda surekli dolasirsa ders bolunur kotu olur zaten

0|0
    0|0
  • Git at sonra dan ne olmus sanki... olum mu var ucunda..

0|0
    0|0
    • 13gün

Bu zamana kadar 1,5 yildir oyle zaten. İmza atmayan kisi imza kagidi hocaya verilince hocam ben imza atmadim der alir atar. Niye herkes tekrar kagit dolastirsin ki

• Sen haklisin imza atmayan ders sonunda atsin

0|0
    0|0
  • nolcak dolandiriversen sanki cok zor bisey sikinti yapma bu kadar kardes bunu

0|0
    0|0
    • 13gün

Ya ben dolandiririm da sinifta daha once oyle birsey olmamis dusunsene herkes bir onundekine kagit uzatiyor ve aciklama yapiyor "İmza atmadiysan at attiysan one ver" diyor. Uzun uzun ne alaka butun sinif onunla mi ugrascak. zaten 50 kisilik sinif.

• sen haklsn

0|0
    0|0
    • 13gün

Demi ama mantigi ne bunun. Ya kalkip "İmza atmayan var mi" diye sorarsin. ya da imza kagidini hocaya goturursun, hoca zaten imza atmayan var mi diye sorar. sormasa bilr atmayan kisi kalkip kagidi alir hocadan 😀 Neyse

Erkekler Ne Diyor 2

• Genel rutin neyse onu bozan haksiz sense sen oysa o

0|0
    0|0
    • 13gün

1.5 senedir ilk kez boyle birsey gordum. En arkada oturan kisi yoklama bitince imza atmayan var mi diye bagirirdi. ya da hoca yoklama kendisine gelince imza atmayan var mi derdi.

• herkes haklı

0|0
    0|0
    • 13gün

Şu şu şekil dusunur bu bu şekil dusunur herkesin aklına kimse karisamaz

Yükleniyor...