Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum?

Ben 18 yaşında genç bir kızım, kendimi tanımaya, anneme bağımlı olmayan bir kimlik oluşturmaya çalışıyorum beni önemsediğini sanan ama anlattığım şeyleri sıkılırsa sonuna kadar dinlemeyen biri var karşımda onu tabiki seviyorum ama annem olması her konuda 4 4lük olduğu anlamına gelmiyo kendi bildiğini okuması empati kurmaması ve her şeyi doğru bildiğine inanması sonucu kendimde anksiyete ve depresyon belirtilerini gözlemliyorum kendime güvenimi yitirdim ben ayrı bir bireyim her ne kadar bunun farkında olduğu cevabını alsamda davranışları tam tersi şekilde oluyor kendimi boğuluyor gibi hissediyorum ve öfkeleniyorum ama onun yanında ağlamıyorum çünkü saçmaladığımı düşünüyor ama alt komsu ust komsu evden çıktı buraya mı gitti diye yarım saat fikir yürütmeyi biliyo

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• cevrene çok takma bence herkes kendi hayatından sorumludur toplum öyle bir yapıya büründü ki herkes kendinde olanı görmeden başkasına kulp yapıştırıyor aileler anne baba kolu komşu ne der ne yapar rezillik diye dusunur durur bence çok takma kimseyi hayatını yaşa derim

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorum. Bazen babamda beni çıldırtıyor benzeri haraketler sergileyerek istersen özel yaz uzun uzun anlatayım

0|0
    0|0
  • Mesaj at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...