Sizce yaşadığım durum depresyon mu?

Son bir yıldır hiçbişey hissetmiyorum, duygusuzlaştım. Müzik falan dinlemiyorum dinlerken zevk almıyorum sadece biraz çalıyor sonra kapatıyorum hatta en sevdiğim şarkıyı üç kere açtığımı ve üçünde de ne zaman bittiğini bile bilmiyorum... Hiçbir şey umrumda değil. Sanki yaşama sevincimi kaybetmiş gibiyim merak duygum falan yok. Haberleri izlemiyorum umrumda değil ne olmuş ne bitmiş. Üzülerek söylüyorum şehit haberlerinden bile etkilenmiyorm artık. Hatta çok sevdiğim Spor Haberleri bile ilgimi çekmiyor maç izlemesi sarmıyor artık, Galatasaray bile artık ilgilendirmiyor beni. ...
Zaten kendimi bildim bileli depresif, içine kapanık ağır başlı bir yapım var hep halsizim vs vs...
Yaşadığım bu şeye anlam veremiyorum sizce ne bu yaşadığım durum?

Güncellemeler:
12gün Depresyon değilse ne, bu yaşadığım şey ve çaresi ne?

0|0
3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar samimi söylüyorum ki RABB'ini bulma zamanın gelmiş..

0|0
    0|0
    • 11gün

Namaz kiliyorum dua ediyorum ama hala ayniyim

• 11gün

RABBİNİ bul bana bişey demeye gerek yok sadece sorgula ve her an bu dünyada neden var olduğunu düşün.

• 11gün

Yani benm bu durumda olmam iyi bişey mi kötü bişey mi. Sonuçta Allah'ı bilmeyen birçok insan var ama mutlu

• arkadaslarinla gez acilirsin

0|0
    0|0
  • Psikolojik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İntihar düşüncesi yoksa depresyon sayılmaz

0|0
    0|0
  • Hayatın monotonlaşmış kardeşim yeni şeyler tecrübe et. her gün koyun gibi iş (okul) - ev yapma yeni müzikler keşfet yeni sporlarla tanış ve en önemlisi kendini tanımaya çalış.

0|0
    0|0
    • 11gün

Kendimi tanımak için ne yapmalıyım

• 11gün

bu uzun bir konu internetten araştır , bu konu hakkında kitaplar oku, meditasyon yap , namazı anlayarak kıl (okuduğun surelerin anlamlarını öğren).

Yükleniyor...