Garip hikayeleriniz var mı?

Bugün arkadaslarla takılırken sonradan bir tanıdık üzgün üzgün geldi sebebini sordum dayım diyor Şehit oldu dedim gecmis olsun hangi çatışmada falan ya yok beya dio köyde portakal agacından düşmüş ölmüş e dedim o dayının agacina cakayım agaçtan düşen Şehit mi olur asdfg

Güncellemeler:
19gün ##

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin tanıdığın hiç şaşmadım 😂 ağaç demişken;
    Bir keresidne ortaokuldayken beden dersinde okuldan çıkıp kankamla bakkaldan siyah poşet aldık. Sonra bir evin ağacına dadandım ben o poşet tuttu ben byum uzun diyr ağaca çıktım 😂 tam zulayı doldurduk. Kadın çıktı kovalamaya başladı. Bizde kaçtık arkamdan bana beddua etti. Bedenine top değe diye 😂 okula gittk. Basketbol oynarlarken top suratıma çarptı. Gerisini hatırlamıyorum 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet var :D amelıyat olurken cok acıdı doktora sordum kaç igne yaptınız artık dayanamıyorum dedım 40 tane dedı gercek sandım ve nabzım 1 anda fırladı

0|0
    0|0
  • Bir keresinde mahallede birinin bahçesinden ağaca çıkmış erik yiyoduk arkadaşlarla dayının biri çıktı gidin burdan şerefsizler felan saydırıyo su felan attı gittik ertesi gün gıcıklığına bidaha gittik dayı ağacı kestirmişti

0|0
    0|0
  • Gülmekten yere dusuyodum ahaha yerim seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...