Çok kırgınım, arkadaşım için ne yapabilirim?

Uzun ve karışık bir durum ama lütfen vakti olan okusun.

Benim en yakın miniklik arkadaşım yakında sözlenecek sevdiğiyle. 6 yaşından beri arkadaşım ve o benim. Bu arada sozlendigi insaninda kucuklugunu biliyorum taniyorum gayet iyi.

Arkadasima oyle evlilik teklifi surprizi planlari yapilmiyodu ve arkadasim surekli benim agzimi agriyodu 'hic bisey yapmicak mi senin haberin yok mu' diye ve bende bilmiyorum ama lutfen bu soruyu bana sorma bidaha, surpriz sonucta dedim, zor durumda birakiyosun beni dedim..

Arkadasimin bisey bekledigini bildigim icin dayanamadim ve cocuga mesaj attim; belki karismamdan hoslanmayacaksin ama ben yinede arkadaslik gorevimi yapmak istiyorum, evlilik teklifi yapmayi dusunuyomusun? diye sordum. Zaman yok diye biseyler soyledi bende olsun o senden bisey bekliyo, buyuk bisey olmasina gerek yok diye bir kac ornek verdim, cabaladim oda tamam bakariz dedi ve neyse bu konuyu sonra konusuruz dedi bende tamam dedim ve bidaha hic daha o konuyla ilgili ne bisey soyledi ne haber verdi bende sormadim tabi.

bir ay gecti ve bugun whatsapptan bir grup acildi 30 kisilik ve sanki bende yabanciymisim gibi gruptan ogrendim evlilik teklifi surprizi yapilacagini şok oldum ve surpriz bu persembe gunuymus.. ben okadar cabaladim ve bir yabanci gibi son anda haberim oluyo, butun organizasyon yapilmis. Canim cok yandi ve neyse yapacak bisey yok dedim kendi kendime.

Az once arkadasimin bir baska arkadasi (benle yakin oldugu kadar degil) mesaj yazdi bana selam canim haberin var geliyosun dimi persembe gunu ordasin bekliyorum seni gibisinden mesaj yazdi ve bide gereksizce ben pastayi almaya gitcem o yuzden biraz gec gelcem falan dedi bu beni iyice yikti. Deli oldum evde.

En yakin arkadasim icin hic bisey yapamadim. Bu elimde olan bisey degil ve arkadasim bunu hic bilmeyecek, onu uzerim soylersem.. kucukken okadar hayaller kurduk.. onun icin bisey yapabilirmiyim o gun? akliniza bisey geliyo mu? gercekten dusunemiyorum Şu an , hic bisey hayal ettigim gibi olmadi..

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunu kim okucak bacım. Ne işsizsiniz ya

0|0
    0|0
    • 19gün

Önemli

• 19gün

Tamam ozaman yorumunu yaptın çekilebilirsin senin düşüncen, senden farklı düşünenler de eminim vardır iyi akşamlar

• 19gün

Görünün o ki yok. İyi geceler canım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...