1,5 aydır görüştüğüm kişiye hediye almak istiyorum. Erkekler; ne tarz hediyeleri seversiniz? Önerilerinizi bekliyorum?

1,5 aydır görüştüğüm kişiye hediye almak istiyorum. Erkekler; ne tarz hediyeleri seversiniz? Önerilerinizi bekliyorum:) ?

Güncellemeler:
Öğrenci işi olursa sevinirim :)

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• kis geldi guzel bir kazak alabilirsin veya parfum onun karekterine uygun bir parfum alabilirsin kazak verdiginde sen simdilik bununla ısın de parfumde al bunu kullan de

1|0
    0|0
    • Parfümü var ve sabit kullanıyor onu. O yüzden parfüm düşünmedim. Aklıma ilk gelen şey kazaktı ama nedense hep ince giyiniyor. Kısa kollu giyiyor hala. Montu kalın oluyor. Kazak gitmekten hoşlanmıyor sanırım :/

• olabilir veya cift taort ve gomlekler var onlardan alabilirsin

• O kadar değiliz henüz :D ilerleyen zamanlarda inşallah diyelim

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• 20-30 liralık parfüm al yeter şimdilik

1|0
    0|0
  • Araba

1|0
    0|0
    • Daha öğrenci işi düşünsek :)

• Forma

1|0
    0|0
  • Kemer

1|0
    0|0
  • Fotoğraf makinesi ekipmanları (lens, Tripod, filtre)
    Kahve malzemeler (filtre kahve için, çekirdek kahve, filtre kağıdı )
    Konser, tiyatro bileti
    Kitap ( ilgi alanıma giren araştırma yazıları)

0|0
    0|0
  • saattir erkegın hediyesi

1|0
    0|0
  • Saat 😆 baktıkça hatırlasın seni 😀

1|0
    0|0
  • Cirit olabilir.

1|0
    0|0
    • O nedir?

• Cirit at ustunde ya da yerde atilir. Eski turk sporu. Hababam da vardi ya badi ekrem atiyodu ya.

• Zippo

1|0
    0|0
    • Sigara kullanmıyor o. Genel düşünsek biraz daha :)

• saat

1|0
    0|0
  • saat sürekli yanında taşıyacağı bisi olnasi

0|0
    0|0
  • parfüm ve unutmayacağı somut bir hediye..

0|0
    0|0
  • saat falan bişiler al :D

0|0
    0|0
  • bileklik veya kolye uygun olur daha yenisiniz sonuçta bide öğrenci işi diyosan en mantiklisi bu

0|0
    0|0
  • kitap al , begenmezse bir daha görusme sende :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• işine yarayacak şeyler severler :D

1|0
    0|0
    • Mesela?

• Gömlek olur gibime geliyor benimde. Saat biraz tuzlu olabilir. Alacaksam kaliteli bir şey almak isterim çünkü. Teşekkürler fikirleriniz için :)

• rica ederim :)

• Uçak al

0|0
    1|0
    • Ciddi olursak sevinirim. xper amaçlı attığınız yorumlar hem sizin, hem benim zamanımı alıyor. Gerek yok

• Ahsgshsdguf tamam be sende hemen şey yap
      Kitap okumayı seven biriyse seninde sevdiğin bir kitap al ona ben okumuştum senin fikirlerin neler diye sorarsın ya da tuttuğu takımın simgesini taşıyan kupa falan alabilirsin

• Ders kitabı dışında kitap okuduğunu sanmıyorum. İhtimal bile vermiyorum diyebilirim. Fenerbahçeli ama okul yoğunluğundan izlemeye bile gidemiyor. Fanatik olduğundan bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam. Takımla alakalı olabilir belkide. Güzel fikir. Teşekkürler :)

Yükleniyor...