Kalbinizi kıran o söz?

Arkadaşlar sevgilinizden veyada arkadaşınızdan duyduğunuz hangi söz veya laf sizin kalbinizi kırdı çok merak ediyorum?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Okul da aç kalıyordum. Babamdan para istedim sabahtan 4, e kadar okuldaydım sonuçta. Babam da 50 lira veririm dedi. Annem ortalığı yıktı. Kavga ettik. Bana dedi ki " Ben istediğimi aldırırım. Sen aldıramazsın. Ben babana her hafta yatakta borcumu ödüyorum. Sen ensest mi yapmak istiyorsun babanla?" Dedi. O gün öldü o ötesi yok! Belki abartı gelir. Ama değil. Keşke abartıyor olsaydım. Onun suratına her baktığımda bu sözü aklıma geliyor. Bir kez daha tiksiniyorum. Nefret ediyorum ondan. Elbette bu böyle kalmadı. O günden sonra yapmadığımı bırakmadım. Sürekli tehdit ediyorum onu insanlara yaptığın rezilliği söylerim diye. Utancından sesini çıkartamıyor. Sürekli nefret ediyorum senden diyorum babamı daha çok seviyorum ve o da sürekli üzülüyor. Çok büyük keyif alıyorum yalan yok. Zaten tek çocuğum başka şansı yok benden başka. Bana yaptığı tek şey bu değil. Çok çektirdi bana. İnsanın en büyük düşmanın annesi olması kötü birşey. Allah kimseye vermesin. Bu sorunla içimi döktüm vallahi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Otobüs durağında üniversite servisini bekliyorum önüme iki tane kızın -otobusteler- tipe bak ya diyerek fotoğrafımı cekmeye çalışmaları. Insan olamaz bunlar o günü düşüne düşüne zombi gibi gecirdim cok degil gecen hafta falandır

1|0
    0|0
  • Onlar Hayatta '' Değiller gelmicekler '' 10. yaş günüm ve anne babamın bu durumda olduğunu bilmek kadar kötü kalbimi kıran sözler olmamıştı şu koskoca hayatımda

1|0
    0|0
    • 13gün

Allah rahmet etsin ins. Bende üzdüm simdi

• 13gün

ama sorun su mesajı ilk senin atman lazım cünkü kitlemişsin ve izninle Gösteri zamanı :)

• 13gün

tamam bir dakka acym ozman

• Hangi söz?

0|0
    0|0
  • Kolay kolay kırılacak yapıda biri değilim.. Hatta kafamı kırarlarda kalbimi o kadar kolay kıramazlar.. :))))

0|0
    0|0
  • Artık hayatımda sana yer yok. Bir zamanlar sen olmazsan yaşayamam, ölürüm, dayanamam, intihar ederim ne olur bırakma beni diyen kadının beni bir başkasına değiştikten sonraki sözü. Oysa ben nelere rağmen sevip sahiplenmiştim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Beni anlamıyorsun. Ben senin bildiğin gibi değilim. Benimle konuşmanı istemiyorum. dedi ve gitti. Bize de gidene Güle güle gelene hoşgeldin demek düşer.

1|0
    0|0
  • Kilo almissin 😂😂

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • "Hastamisin?" :/ bu söze ifrit oluyorum. Hayır yani hasta masta değilim sadece makyaj yapmadım :|

0|0
    0|0
  • beni o kıza sen ittin!

0|0
    0|0
  • engellemişse bir yerden :D hem komik hem üzücü

0|1
    0|0
  • Kilo al biraz

0|0
    0|0
  • Nisanlimdan bizimle alakali olmayan bir nedenden oturu ayrildik, hic konusmadik ben aradim tatile gidiolarmis acmadi arkadan mesaj atmis ne gurursuz kizsin die , yok artikbu manyak ne dio ya dedim, sonra mesaj attim haklisin dedim senin gibi bir adami koca die 25 gun sonra koynuma alacak kadar gurur kalmamis bnde bir daha mesaj atamadi, surekli gizli no ario her aradiginda yardiriyorum.

0|0
    0|0
    • 13gün

gerçekten çok kötü birşey yasamassn geçmis olsun ama değer vermeyene değer verilmez gercektende

Yükleniyor...