Sizce sokak düğünleri artık yasaklanmalı mı? Hastası var, uyku uyuyanı var. Yanlış değil mi sizce de?

Muğla taraflarında çok fazla. Ve git gide rahatsız olmaya başlıyorum. Tam 4 yıldır aynı şekilde düğün yapıyorlar sokağın ortasında. Açıkçası çok muzdaribim ve varoşluktan öte bir şey değil gözümde.
Sizce sokak düğünleri artık yasaklanmalı mı ? Hastası var, uyku uyuyanı var. Yanlış değil mi sizce de ?
Siz ne düşünüyorsunuz? :)

0|0
39|24

Kızlar Ne Diyor 39

• Nefretim... Yasaklamasını desteklerim. Büyük bir bencillik olduğunu düşünüyorum. Üstelik kul hakkına giriyorlar.

0|2
    0|0
  • Ben de sana katılıyorum. Adam sabahin köründe gürültüye başlıyor. Madem parasi yok bir yer tutamadi ki buda bence yalan, neyse açma o müziği o kadar. Sabahtan gecenin körüne kadar mecbur muyuz biz bu gürültüyü cekmeye. Görgüsüz insanlar.

Yalnız böyle düşünüyorum ama benim de düğünüm sokakta falan olurmus aman ALLAH korusun 🙊😱

1|1
    0|0
  • Parkta kıyıda kösede anlarim da sokagi katletmeye kimsenin hakki yok

0|1
    0|0
  • Burda yapsalar direk sikayet ederler

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Acilen yasaklansın.

0|1
    0|0
  • katılıyorum nefret ediyorum gece 12 ye kadar o gürültüden

1|2
    0|0
  • Yanlış

0|1
    0|0
  • Doğru bencede

0|1
    0|0
  • hiç düğün yapılmasın daha iyi

1|2
    0|0
  • ben de nefret ediyorum üniversiteye gelmeden önce bizim orda her gece vardı özellikle yazın. basıyolar parayı açıyolar son ses müziği. sonra gel de kaldır gürültüyü. kafa bu kafa.

0|1
    0|0
  • Magandalara bir çözüm bulunmalı. Sevincinde, sinirinde silaha sarılan tanımlayamadığım canlılar var da.. Keşke olmasalar.

0|1
    0|0
  • kesinlikle yasaklansın bence düğüne giderken korna basmak da yasaklansin

0|1
    0|0
  • 12 de bitirmek kural zaten ama haklisin rahatsiz olabilir insanlar ama salon tutmakta masrafli oluyor iki tarafa da hak veriyorum 😂

0|1
    0|0
  • bir salonu bile tutamayanlar insanları rahatsız ediyor ben de hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Aynen öyle.

0|1
    0|0
  • kesinlikle yasaklansın magandalar bir de silah atıyor

0|1
    0|0
  • acik havada dugun yapilmak isteniyorsa bunun icin uygun mekanlar zaten bulunuyor. sokak dugunleri bircok insani olumsuz etkiliyor, gerek yol tıkanıklıkları gerek insanlar

1|1
    0|0
  • Evet güzel bir düşünce

0|1
    0|0
  • Yasaklanmali

1|1
    0|0
  • Bencede

0|1
    0|0
  • Bence de yasaklansin

0|1
    0|0
  • Yasaklanmalı

0|1
    0|0
  • Evet yasaklanmalı

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Düğün komple yasaklanmalı

0|1
    0|0
  • düğün değilde şu havaya ateş açmaları yasaklanmalıı..

0|1
    0|0
  • Millet keko ya sokakta dugunmu yapilir rezillik arti hakka giriyolar

0|1
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • Katılıyorum ya

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 24

• artık kabahatler kanunundan çıkarılmalı ve yasa kapsamında değerlendirilmeli sadece buda değil havai fişek ve silah atmada bu kapsamda olmalı

1|1
    0|0
  • Yok yasaklanmasın, çünkü ben seviyorum.

0|2
    0|0
  • Sadece müzik olsa hadi neyse, ama apaçilerden bazen gerçek olsa da kuru sıkı silah seslerinden mahalle ayağa kalkıyor. Kısaca düğünden çok bilinçsizlik gösterisi oluşuyor. Tabi ben sadece müzikli olanı da yapmam, hatta düğüne bile karşıyım. Lanet olsun yine halay'ı hatırladım...

0|1
    0|0
  • SBS sınavlarına ilk giren nesil biziz 7. sınıfın sonundaki SBS sınavımın olduğu okulun bir alt sokağında o düğünlerden biri vardı önce okulda görevli polisler veliler filan gitti uyarmaya olay çıkarmışlar ardından ek polisler gelmiş dışarıda gürültü zaten aldı başını gitti sınav filan hikaye oldu ek polis gücü gelince dahada sapıttılar okulu taşlamaya filan kaktılar bulunduğum sınıfın camını filan kırdılar

0|1
    0|0
  • Evet yasaklanmalı

1|1
    0|0
  • gerçek anlamda eğlence yerı , sokak dugunlerınde nerde hasta var nerede olumsuz bır olay var araştırılır ona gore şekıl alınır

0|1
    0|0
  • Yasaklanmalı

0|1
    0|0
  • bence çok yanlış saçma ve geçmişte kalan bir şey yasaklansın

0|1
    0|0
  • sokak düğünlerine bende çok karşıyım. bence de hoş değil. fakat kanunen yaptırımı yok ve parasızlıktan yapılıyor. rahatsız olan da haklı, düğünü yapan da haklı...

0|1
    0|0
    • 14gün

O zaman yapmasınlar. Ben seslerini duymak zorunda değilim inan ki.

• Haklısın fazlasıyla

0|1
    0|0
  • yasaklansın.

1|1
    0|0
  • Eskiden beri ses cikaranlari sevmem tum yurtta komple yasaklanmali

0|1
    0|0
  • Salonlarda veya acik alanda olacaksa bile belirli bölgelerde yapilmali

0|1
    0|0
  • Kültür meselesi eskilerde güzeldi bunlar.

0|1
    0|0
  • O zaman o varoşlara düğün salonlarını sen tut daha rahat edersin zppe adamların imkanı var mı yok mu bilmiyorsun 4 yıldır diyorsun demekki oralı değilsin anlaşılan senin yaptığına dagdan gelip bagdakini kovmak denir madem o insanları varoş görüyorsun da o semtte ne işin var diye sorarlar adama

0|0
    0|0
    • 16gün

Babamın mesleği dolayısı ile kardeşim. Ayrıca ben salon tutarım gibi bir iddiaya girmedim, madem çok seviyorsun, o Zaman git sen tut. Hemen cık degil mi? Komik.

• Bence düğünler komple yasaklansın.

0|1
    0|0
  • uyku uyuyanlar uyku uyuyamıyor :D

0|1
    0|0
  • kalsin

0|0
    0|0
  • O zaman Allah rızası için milletten para toplayıp düğün solunu tutacaksınız gelin ile damada :))

0|0
    0|0
    • 13gün

He ya, ver parayı salonda yapsınlar maden çok savunuyorsun, e destekte sen çık.

• Çok güzel...

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum buralarda yok pek özledim

0|0
    0|0
  • Bir Trakyalı olarak düğünler vazgeçilmezimizdir

0|1
    0|2
  • parası olmayan insanlar ne yapsın?

0|0
    1|0
    • 16gün

Düğün yapmasın.

• 16gün

Herkesi dugun yapmaya hakki var. Eger yerel yonetim izin verdiyse yapacak bir sey yok. O dugunler yapilacak.

• evet aynen sana katılıyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...