CİNSİYET DEĞİŞTİREN KİŞİYE İŞ VERİRLER Mİ?

Küçüklükten beri kadın olma hayalimi gerçekleştirmek istiyorum arkadaşlar. şu an saçlarımı falanda uzatıyorum zaten.
2 sene sonra okulum bitecek erkek halimle biraz para biriktirecem mesleğimi yaparken, ancak cinsiyet düzeltme operasyonundan sonra bana iş verirler mi? Pembe kimliğimi aldıktan sonra yani?
şu an erkek görüntüsündeyim ama gittikçe feminenleşiyorum yani uzun saçlar, ağdalar falan.
2 sene sonra hormon kullanmaya başlarım muhtemelen yaklaşık 1 yıl falan kullandırır doktorlar tahminen, o süre zarfında travesti olmuş olucam zaten pipili bir kız olarak dolancam ortalıkta benim için en zor süreç o olabilir çünkü tip kadın kimlik mavi olucak, o süreçte işimi yaptırırlar mı bana?
Ve operasyon yapıldıktan pembiş kimliğimi aldıktan sonra devam edebilir miyim mesleğime çünkü malumunuz translar farklı işler yapmak zorunda kalıyor yaşayabilmek için?

Mesleğim fizyoterapistlik. kpss ye girsem devlet memurluğundan atarlarmı beni yoksa devam ettirirler mi ayrıca? ya da özel sektörde işime devam edebilirmiyim?

Not:neden değiştiriyosun, çok günah bilmem ne falan filan yorumları yapmayın umrumda değil sizin yorumlarınız çünkü. Bilgisi olanlar ve fikri olanlar bişeyler yazsın.

Güncellemeler:
Merhaba karılar kızlar oğlanlar marlboralar parlemenetlerrrr
selam

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Yaptirmwzlar arkadaşım bu ülkede küçücük çocuklar bile tecavüze uğruyor düşün o kadar Abaza bir ülkeyiz hem günah diye ayıpliyoruz bende önlem olarak hiç bir şey yok ne bir yasa nede başka bir şey şimdi sen trans bir insanın hiç bir şekilde toplumun bunu yadirgamadan onu kabul edeceğine inanıyor musun ve meslegini yapmasına izin vereceğine öyle ise kusura bakma ama hayal kırıklığına uğrarsın

0|1
    0|0
    • Düşün yani okul bitti meslek sahibi oldun ve operasyon sonrası devam etmek istedin işine herkes sana sorunluymussun ve bir hata yapmissin gibi tepki vericek kabul etmek yerine sa dece yargılayacak ve ne kadar başarılı olursan ol işinde bu trans meselesi her zaman bunun önünde olucak sana tavsiyem eğer bu şekilde yaşamak istiyorum meslegimi yapmak ve insanca muamele görmek istiyorum diyorsan bunu bu ülkede yapamazsın

• vay be halbuki yürüyemeyen bir çocuğa tekrar yürümeyi öğretebilirdim mesela, bir bardak suyu tutamayan insana onu içmeyi öğretebilirdim en baştan ama bir değeri yokmuş :( altı üstü bir organ yani bu kadar kolay olmamalı insan hayatı.

• Bnlar benim fikrim değil bunu belirteyim ama toplumdan göreceğini düşündüğüm tepkiler ve ne yazık ki yaşananlar bunu kanıtlar nitelikte ülkemizde trans kadınlar sadece seks işçisi olarak görülüyor kaldı bna göre bu insan yerine bile konulmadiklarinin bir göstergesi toplumumuza göre bir erkek sadece heves olsun diye kadın gibi görünen erkek görünüşünü benimser ve tek derdi cinsellikdir genel kanı bu ülke olarak

En İyi Erkek Görüşü

• bence yapma gunaha girme sabirli ol Allahtan yardim dile bu dunyanida ahiretinide yakma senin gibi bu durumda olan birisini taniyorum 5 vakit namaz kiliyor yapma kardesim 3 5 gunluk dunya icin degmez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• alırlar kpss girersin kazanırsın söke söke alırsın mesleğini ve senin kadın olma isteğin gayet normal hormonlarla alakalı

0|2
    0|0
    • Ama özel sektörde çalışamassın

• Doktorunla özel konuşmalısn

• mesaj atar mısın Soran?

• sanmam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• memur olamazsın sanmıyorum

0|0
    0|1