CİNSİYET DEĞİŞTİREN KİŞİYE İŞ VERİRLER Mİ?

Küçüklükten beri kadın olma hayalimi gerçekleştirmek istiyorum arkadaşlar. şu an saçlarımı falanda uzatıyorum zaten.
2 sene sonra okulum bitecek erkek halimle biraz para biriktirecem mesleğimi yaparken, ancak cinsiyet düzeltme operasyonundan sonra bana iş verirler mi? Pembe kimliğimi aldıktan sonra yani?
şu an erkek görüntüsündeyim ama gittikçe feminenleşiyorum yani uzun saçlar, ağdalar falan.
2 sene sonra hormon kullanmaya başlarım muhtemelen yaklaşık 1 yıl falan kullandırır doktorlar tahminen, o süre zarfında travesti olmuş olucam zaten pipili bir kız olarak dolancam ortalıkta benim için en zor süreç o olabilir çünkü tip kadın kimlik mavi olucak, o süreçte işimi yaptırırlar mı bana?
Ve operasyon yapıldıktan pembiş kimliğimi aldıktan sonra devam edebilir miyim mesleğime çünkü malumunuz translar farklı işler yapmak zorunda kalıyor yaşayabilmek için?

Mesleğim fizyoterapistlik. kpss ye girsem devlet memurluğundan atarlarmı beni yoksa devam ettirirler mi ayrıca? ya da özel sektörde işime devam edebilirmiyim?

Not:neden değiştiriyosun, çok günah bilmem ne falan filan yorumları yapmayın umrumda değil sizin yorumlarınız çünkü. Bilgisi olanlar ve fikri olanlar bişeyler yazsın.

Güncellemeler:
Merhaba karılar kızlar oğlanlar marlboralar parlemenetlerrrr
selam

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...