Kapat

Haksızlığa göz mü yumarsınız, yoksa haklının yanında mı durursunuz?

Şiddete başvurmayı yanlış buluyorum lakin bazı insanların anladığı diller vardır. Samimi olmasakta bir arkadaşım sessiz ve sakin biri yani yapısı böyle.. Sırf efendi diye üstüne gidildiğini görüyorum. Bende sonunda haksızlığa dayanamayıp bu insanlara haddini bildirdim. İlla anladıkları dilden konuşmak lazım. Her zaman iyi niyetli olmak hatadan başka bir şey değildir bence.
Haksızlığa göz mü yumarsınız, yoksa haklının yanında mı durursunuz?#SenGelmeGizli #Chevalier

1|0
23|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende haksızlığa dayanamam sabrederim ama bir yerden sonra patlarim bir de şu var karsindaki şahıs tartışmaya değecek olması lazım cahil cuhelayla o tartışmaya girmeye değmez anlatamazsın çünkü derdini

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kümi laftan anlar insan gibi
    Kimi dayaktan anlar eşek gibi...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 22

• asla susmam bide böyle olunca yaran mı var sen niye üstüne alındın diyenler oluyo sinir oluyorum haksızlığa gelememek için kendine yapılması gerekmiyo insanın

0|1
    0|0
  • Kendim icin yumarim ama baskasi icin hayir. Pek kendimi umurssyan bir insan olmadigimdan basima gelen olayi takmam

0|1
    0|0
  • Haklının yanında dururum :)

0|1
    0|0
  • Asla göz yummam. Ben de şiddet yanlısı birisi değilim elbette ama dediğin gibi bazı insanlar hangi dilden anlıyorsa ona göre konuşmak gerekiyor.. Hiç acımam hangi dilde istiyorsa o şekilde konuşurum. 😌

0|1
    0|0
  • Haksızlığa asla gelemem

0|1
    0|0
  • Haksızlığa tahamülüm yoktur. Haklının yanında ne pahasına olursa olsun kalırım

0|1
    0|0
  • Haksızlığa uğrayan kişi çaba harcamıyorsa ben onun için hiç çaba harcamam. O da bir şeyler yapacak ki destek çıkayım.

0|1
    0|0
  • Susmam genelde

0|1
    0|0
  • Daima haklının yanındayım.

0|1
    0|0
  • göz yumamam geçen sırf bu yüzden kavga ettim

0|1
    0|0
  • Asla haksızlığa tahammülüm yoktur. Haklının yanında dururum.

0|1
    0|0
  • Haklinin yaninda dururum tabikii

0|1
    0|0
  • İyi yapmışsın arkadaşım. Hak etmişler. İnsanlara saygı gösterince horozlanan çok oluyor. Ama ellerin dert görmesin

0|1
    0|0
  • zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem...

0|1
    0|0
  • yok yummam bana göre diiğil

0|1
    0|0
  • Beni alakadar etmeyen konulara maydanoz olmam

0|0
    0|0
  • Doğru neyse onu söyler, susarım

0|1
    0|0
  • Konussam olmuyor sussam gonul razi degil bu hesaba uyuyo

0|1
    0|0
  • bence dogruyu yapmışsin. haksizliklar karsisinda susmamak lazim. ben susmuyorum.

0|1
    0|0
  • ilk önce iyi yoldan konuşmayla anlarsa ona başvurmak lazım en iyi yol o ama insanların bazıları bir deişte iki değişte anlamaz o zaman farklı yollara baş vurmak gerektiğini düşünüyorum ve tabiki haklının yanında olmak en doğrusu kaybedeceğin bişey olsa dahi...

0|0
    0|0
  • Genelde haksızlığa uğruyorum...
    Eline sağlık.

0|0
    0|0
  • Geldim 😊 gizli gelmedim ama. Ben hep seni izleyeceğim burda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...